Rustik Düğün İsteyenlere Öneriler

Köy hayatını seviyorsanız ve düğününüz için de uygun bir yer ayarlayabiliyorsanız eğer sizin konseptiniz kesinlikle Rustik’tir. Rustik düğünler her zaman için gösterişten uzak, daha sade ve doğal malzemeler ile süslenmektedir. Vintage eşyalar, hasırlar, paslı görünümlü objeler, kese kağıtları, mumlar, tahta, fıçı ve çuval gibi materyaller sizi çekiyorsa eğer rustik düğün de kaçınılmazdır. Doğadan kopmadan, doğal olan her şey ile bütünleşerek harika bir konsept yaratabilir ve benzersiz bir düğünün kahramanları olabilirsiniz.

Rustik düğün isteyenlere önerilerimiz, abartmazsak eğer sonsuz denecek nitelikte. Biz sizler için kilit noktaları seçtik ve fonsiyonel olup şık durabilecek, konsepte yakışır şeyler seçtik. Masa numaralandırmalarından nikah şekerlerine, dekorasyondan daavetiyeye ve pasta formlarına kadar her şeyi sizler için düşündük. Alternatifleri ile birlikte sunmuş olduğumuz seçkilerimizi inceleyerek karar verebilir ve kendinize birkaç günde bir düğün kurgulayabilirsiniz.

Masa Numaralandırmaları – Rustik Düğün Önerileri

Rustik deyince ilk akla gelen  genelde tahta ya da odun parçalarıdır. Doğal malzeme olmalarından ötürü de en güzel masa numaralandırmaları bu malzemeler ile yaratılır. Yalnız, malzeme kadar sunum da oldukça önemlidir. Kendinizi doğru ifade edebilir ve ne istediğinizi iyi bilirseniz eğer, düğün organizatörleriniz sizler için doğru masa numaralandırmalarını temin edeceklerdir. Çiçeklerle donatılmış bir masa numarası, masayı da zengin göstererek, masa dekorasyonunuza da katkıda bulunacaktır. Ya da sonrasında kolye ya da anahtarlık süsü yapabileceğiniz  bir anahtar; oldukça ilginç bir fikir olacaktır.

Nikah Şekerleri – Rustik Düğün Önerileri

Nikah şekerlerinin önemi tartışılmaz. En çok kafa yorulan şeylerden biri olan nikah şekeri için sizin çokca düşünmenize gerek yok. Rustik düğün konsepti için en uygun nikah şekerleri; tohum, kaktüs ve bardak altıkları. Düğün konseptiniz rustik yani köy düğünü ise tohum davetlileriniz için harika bir şey! Çiçek tohumu ya da kaktüs bitkisi devamlılık açısından da oldukça iyi düşünülmüş nikah şekerleri. Odun kütüğünden elde edilmiş bardak altıkları ise davetlilerinizi şaşırtan birer nikah şekerine dönüşeceği kesin. Bu konuda sizden daha yaratıcı kimseyi tanımayacaklar!

Dekorasyon – Rustik Düğün Önerileri

Dekorasyon için en iyi malzemeler; tahta, çuval, urban, vintage objeler ve kese kağıtları. Mumlar ortamı aydınlatmada ve romantik bir ambiyans yaratmada oldukça başarılı. Vintage objeler ile eskiye gönderme yapılarak nostalji bir hava yaratılabilir. Çuvallar ile masa ve sandalyeler süslenerek, samanlar ile de bütünlük korunabilir. En son ise kuru dallar ile ortama hareket kazandırılaral, monotonluğu kırabilirsiniz. Renklendirme de sıcak tonları seçmeniz de fayda var.

Saç Aksesuarı – Rustik Düğün Önerileri

Rustik düğün isteyenlere önerilerimiz de saç aksesuarı oldukça minik bir ayrıntı gibi görünse de, duvak tercih etmeyen gelinler için kurtarıcı olabilir. Kurumuş dallar  arasına serpiştirilmiş mevsim çiçekleri ile süslenmiş bir taç; hem açık saçlarınıza hem de enseden toplanmış dağınık topuzunuza çok yakışacaktır. Vintage görünümlü tarak toka ve tüy formundaki saç tokası da açık ve yandan ayrılmış saçlarınıza iliştirildiği takdirde saçlarınıza rustik bir hava katacaktır.

Pasta – Rustik Düğün Önerileri

Rustik bir düğün için pasta ne kadar zor bir tercih gibi görünse de aslında oldukça eğlenceli. Farklı birçok malzemenin bir araya gelmesi ile, insanın iştahını kabartan ve göz zevkine hitap eden pastalar yaratmak mümkün. Siz ne istediğinize karar verin ve pastacınıza siparişi verin! Kuş figürlerinden, mevsim çiçeklerinden, bej ve yeşil renklerinden uzaklaşmadan oluşturacağınız kombinasyon kesinlikle çok başarılı olacaktır.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!