Rüya Tabirleri : Rüyada Deve Görmek

Rüya tabirleri , rüyada görülen deve için güzel manalar içerir.

Rüyada deve görmek genel olarak; yük, eşya, mal, mülk, rızık, para, dünya malı gibi maddi kazancı simgeler. Rüyada deve görmek; taşınacağınıza, yeni ev ya da eşya alacağınıza, elinize toplu bir para geçeceğine, kazancınızın artacağına, bolluk bereket ve refaha ereceğinize delalettir.

ruyada-deve-gormek-1

Rüyada görülen deve güzel eve, konforlu yaşama, büyük pahalı eşya ve hediyeye, zahmetsizce kazanılacak bol kazanca, güzel geçecek tatile, kalabalık ortamlarda fark edilmeye, zorlukların kolay aşılmasına, rahat bir hayat yaşamaya, kıskanılacak biri olmaya işarettir. Rüyada deve görülmesi aynı zamanda güçlü olmaya ya da güçlü olunması gereken olaylarla karşılaşıldığında bilakis başarılı olunacağına, zorlukların kolayca üstesinden gelineceğine de yorulur.

Rüyada görülen deve dişi ise; güzelliğe, beğenilmeye, takdir görmeye, erkek ise; iş yerinde yaşanacak güzel gelişmelere, terfi ya da tayine yorulur.

Rüyada görülen deve çölde hızla yol alıyorsa; yapılması düşünülen köklü değişimin umulandan daha kolay gerçekleşeceği, bu değişim ile beklenenden daha çok verim alınacağı, alınması düşünülen mal ya da eşyanın zahmetsizce sahibi olunacağı ve hayrının görüleceği anlamı taşır.

Rüyada görülen deve oturmuş kalkmıyorsa; yapılması düşünülen değişiklikler için temkinli olunması gerektiği, istenilene kolay erişilemeyeceği, bir takım aksiliklerle karşı karşıya kalınacağı, gizli bir düşman ya da kıskanç olabilecek kişilerin olası zararlarına karşın tedbirli olunması gerektiği düşünülmelidir.

Rüyada deve görülmesi aynı zamanda manevi güce, inanca, huzura ve aydınlanmaya işarettir. Rüyada görülen deve parlak tüylü, sağlıklı, bakımlı, hali gücü yerinde bir deve ise, maneviyatın yükseleceğine, ruhani yolculuklar deneyimlemeye, derin bir huzur arayışına işarettir. Eğer görülen deve hasta, yaşlı, bakımsız, gücü olmayan takati kalmamış bir deve ise, huzursuzluğa, arayış içerisinde olup boşluğa düşmeye işaret eder.

Simge olarak güçlü bir etkisi olan deve, yakın zamanda olabilecek sakarlık ve kazalara karşı gözü açık olunduğunda, bu aksi durumların sadece maddi kayıplara atlatılacağı konusunda da rüya sahibini uyarır.

Rüyada deve görmek genel olarak hayırlı olsa da büyük değişimlere işaret ettiği için dikkatle yorumlanması gerekir. Deve pek çok din ve kültürde çok önemli unsurları simgelediği için, bir kimsenin rüyasına konu olması da sıradan bir durum değildir.Tüm bu anlamların yanı sıra, rüya; kişinin deveyi nasıl gördüğüne bağlı olarak, içinde bulunduğu durumun çok daha iyiye ya da çok daha kötüye gideceğine dair işaretler içerir.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!