Rüya Tabirleri : Rüyada Düğün Görmek

Hayatımızın yaklaşık üçte birini uykuda geçiriyoruz. Yani ortalama 60 senelik ömrümüz var desek 20 senesi uykunun tatlı kollarında geçiyor. Bütün günün yorgunluğunu attığımız uyku esasında kimine göre bilinçaltındaki özlemler, istekler kimine göre de haberci adı verilen rüyalar görüyoruz. Gördüğümüz rüyalarda var olan nesnelerin, olayların, kişilerin anlamlarının bize söylemek istediği şeyleri, anlamlarını her zaman merak etmişizdir. Ama nasıl ki hayatımızda önemli ve özel anların kıymeti diğerlerine nazaran daha fazlaysa rüyada görülen bazı olayların da anlamları diğerlerine göre daha çok merak ediliyor. Bu özel anlardan biri, düğün…

ruyada-dugun-gormek

Rüyada görülen düğün, yaşanan sıkıntılardan kurtulmaya, beklenen haberi almaya, sonu hayırlı olacak bir işin iyi netice vereceğine, neşenizin artacağına, bulunduğunuz statünün yükseleceğine, birlik ve beraberliğe, yakın çevrenizden destek göreceğinize dair yorumlanıyor. Kimilerine göre ise, her şeye kayıtsız kalan birini, ayrılığı ve cenazeyi çağrıştırıyor.

Bir kişi kendi düğününü eğlenceli ve içkili bir kutlama olarak görürse, yakın çevreden ya da akrabalardan gelecek kötü habere, yakın zamanda başınıza gelecek bir sıkıntıya, eğer ki sessiz sakin bir düğün görürse; ferahlığa, sıkıntıdan ve dertten kurtulmaya, evinize gelecek bolluk, bereket, sevinçli bir olaya delalet ediyor.

Bir hastanın evinde düğün görmek, kişinin düğünün sonlandığını görmesi durumunda hastanın iyileşeceğine, kendisine dua edilmesini arzuladığına yorumlanıyor.

Düğün yemeği görmek veya düğün yemeği verdiğini görmek, sıkıntılı bir dönemdeyseniz bu dönemin biteceğine, dostlarınızdan yardım göreceğinize, mutsuz olduğunuz bir anda mutluluğun sizi bulacağına yoruluyor.

Evli ve çocuklu bir kimse, kendi evladının düğününü yaptığını görürse, evladının yaşadığı bir sıkıntının son bulacağına, eğer ki bir yol ayrımındaysa iyice düşünmeden ani hareket etmemesi gerektiğine yorumlanıyor.

Rüyada düğün davetiyesi görmek, beklenen bir haberin artık geleceğine, arzu edilen bir hayalin gerçekleştiğine şahit olunacağına, bir iş için kendisinden fikir sorulacağına, çevresi tarafından imrenilerek bakılan biri olduğuna yorumlanıyor.

Rüyada düğünde oynadığını gören kişinin hayatındaki birinden sürpriz göreceğine, çok mutlu olacağına, huzurlu ve keyifli bir olayla karşı karşıya kalacağına ve önünde çok eğleneceği günler olduğuna yorumlanıyor.

Düğün evi görmek ise, içinde bulduğu sıkıntılı dönemin sona ermek üzere olduğuna, istediği arzuladığı feraha, beklediği paranın eline geçeceğine, duygusal hayatının artık düzene gireceğine dair yorumlanıyor.

Her ne kadar düğün gerçek yaşamda mutluluk, başlangıç, eğlence, yakınlarımızın bizi sevenlerin bir araya toplanması gibi güzel işlere vesile olsa da rüya tabirleri bazen görülen düğün okuduğunuz gibi bazen o kadar da iyi anlamlara gelmiyor. Ama her ne olursa olsun önce içimizi ferah tutmanın daha önemli olduğunu unutmamak gerekiyor.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!