Rüya Tabirleri : Rüyada Duvak Görmek

Duvak, hemen hemen tüm dünyanın kullandığı ortak bir miras olarak, gelin olacak kızın masumiyetini zarif şekilde perdeleyen ince tülden bir aksesuar olarak önemini dünya var olduğu sürece koruyacaktır. Duvağın bu zarafeti rüya tabirleri içinde de kendisine olumlu anlamlarla yer bulmuştur. Rüyada duvak görmenin ne anlama geldiğine buyurun beraberce kısa bir göz atalım.

Rüyada duvak görmek; hayallere kavuşmaya, yapılan duaların kabulüne, keyfe, neşeye, eğlenceye, talihe, kısmete delalet eder. Böyle bir rüya gören kişi muradına kavuşur. Rüyanızda duvak görürseniz hayatınızın dolu dolu, mutlu ve şen şakrak geçeceğine ilişkin yorumlar duyarsınız. Mutluluk ve başarının sembolüdür duvak.

Hasta için şifaya, borçlu için edaya, evli için evlada, sıkıntıda olan için de feraha işarettir.

Eğer erkekseniz ve rüyanızda gelin duvağı gördüyseniz bu sizin güzel ve ahlaklı bir kadınla evleneceğiniz şeklinde yorumlanır.

Duvağın beyaz olması, arzulanan şeye mutlaka kavuşulacağını müjdeler, ne şans ne de kısmet kapıdan eksik olmaz. Siyah duvak ise sıkıntı ve kedere işaret eder.

Rüyada duvak takmak; bekar kızlar için söz, nişan, düğün gibi hayırlı bir olaya; bazen kısmetin açılmasına, aşk duyulan kişiden gelecek teklife yorumlanır. Bazen de yolculuğa, çıkılacak bir maceraya, sevdiklerinizle birlikte yapacağınız planlara yorumlanır. Bembeyaz ve uzun bir duvak takan kişinin uzun ve huzurlu bir aile hayatı olur.

Yeni duvak yeni bir ilişkinin, eski duvak ayrılığın, siyah duvak gönül ilişkilerinizde problemin habercisidir.

Rüyada duvak aldığını görmek; sevinçli haberler almak anlamına gelir. Böyle bir rüya görürseniz yakın zamanda değerli bir teklif alabilirsiniz. Bu teklifi kaçırmaz ve geri çevirmezseniz mutlu olacağınız günler artık çok uzakta değil demektir.

Rüyada duvak çıkardığını görmek; sonunun iyi mi kötü mü olacağına bakmadan bir işten son anda vazgeçmeye ve sonradan pişman olmaya yorumlanır. Bazen de uğursuzluk anlamı çıkarılır. Moral bozacak olaylar yaşamaya veya bu türden sözler işitmeye delalet eder. Rüyayı gören kişi duyacağı bir haberi ya da yaşayacağı bir olayı lüzumundan fazla kafasına takıp, kendini boşu boşuna harap edecek demektir.

Rüyada duvak kaybettiğinizi görürseniz; çok üzüleceğinize ve yıllar boyu unutamamanıza neden olacak bir belayla karşılaşacağınıza delalet eder. İlk zamanlar tahammül edilemeyecek kadar büyük azaplar yaşatırken zamanla göz yaşları dinecek ve acısı azalacaktır.

duvak2

Rüya tabirinin birinci kuralı rüyaları önce hep hayra yormaktır. Unutmayın ki yıllar boyu edinilen tecrübelere ve bu alanda ilim yapmış kişilerin yorumlarına göre oluşturulan rüya tabirlerinin gerçekliği her duruma uymayacak, zamana ve kişiye göre farklılıklar arz edecektir.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!