Rüya Tabirleri : Rüyada Kaynana Görmek

ruyada-kaynana-gormek

Rüyada kaynana görmek, bazen faydası dokunacak dost ve arkadaşları ihmal ettiğiniz ve faydasız kişilerin peşinden gittiğiniz için işlerinizde aksama olacağı şeklinde tabir edilir. Kötü gelin yorumu olarak adlandırabileceğimiz bu tabire karşın genel kabul görmüş rüya tabirleri ise kaynananızın size karşı sevgisinin artacağı, talih, ferahlık, maddi yönden rahatlık, mutluluk, hayırlı kimseler ile karşılaşma ve sıkıntılardan kurtulma gibi olumlu yorumlarla karşınıza çıkar. Tabi kaynananızı hangi durum içinde gördüğünüzün de ayrı bir önemi vardır.

Diyelim ki rüyanızın en tatlı yerinde, yemyeşil çayırların üzerinde, parlayan güneşin altında, sakin bir göl kenarında şekerleme yapmak üzere uzandınız. O da ne! Kaynananız papatyaların arasından fırlamış, çiçekli entarisini savurarak size doğru koşuyor. Sakın kaçmayın, denemeyin bile! Siz de koşup onu kucaklayın. Rüyada kaynanaya sarılmak huzur ve mutluluğa, aile içinde birlik, dayanışma ve saadete işaret eder. Bununla da yetinmeyin, tutun öpün o mübarek eli. Rüyada kaynananın elini öpmek, işlerinizin tıkır tıkır yolunda gideceğine, yavaş yavaş hedeflerinize ulaşacağınıza dalalettir.

“Beni hiç sevmedi, aramız hep nane limon, suratsız, anlayışsız, her şeyime karışıyor.” diye şikayetlenen gelinler, müjdeler olsun! Aynı kaynanayı ayarlarını bozmadan doğruca rüyalarınıza taşıyın. Kaynananızın gündüzünüzü kabusa çeviren tavırları uykuya daldıktan sonra bolluk, bereket ve zenginlik olarak size geri dönecektir.

Kaynananızla tartışmaya girememekten ya da cevap verememekten dolayı diliniz mi şişti? İşte aradığınız fırsat! Rüyanızda alabildiğine verin veriştirin, vurun tartışmanın dibine, kırın lafın belini. Rüyada kaynananız ile konuştuğunuzu, uzun zamandır yaşadığınız sorunlardan dolayı yakınlarınızdan alacağınız destek ile rahatlayacağınıza işaret eder. Ama bir dostunuzun ihanetine uğramak istemiyorsanız sakın ola kaynananızla kavga etmeyin. Uyanıkken olacağı gibi uyurken de kaybeden siz olmayın.

ruyada-kaynana-gormek2

Kaynananızın öldüğünü dünyada görün ama rüyanızda görmeyin. Rüyanızda kaynananızın öldüğünü görmek, maddi zarara uğrayacağınız, huzurunuzu ve keyfinizi kaçıracak sıkıntılı günlerin yakın olduğunun habercisidir.

Rüyadan uyanıp da düşlerinizde hasta yatağında bıraktığınız kaynananıza “ettiğini buldu” diyerek içinizi ferahlatmadan önce hemen söyleyelim kaynanayı hasta görmek, kaynananızın maşallahı olduğuna, sağlık ve sıhhatinin yerindeliğine, ağız tadına ve kolay kolay sağlık problemi yaşamayacağına işaret eder.

Son olarak şu hususları da hemen hatırlatmak isteriz. Rüyaları tabir ederken rüyayı gören kişinin cinsiyeti, yaşı, maddi ve manevi durumu önemlidir. Bazen sizi hiç ilgilendirmeyen bir rüya, bir yakınınızı ilgilendirebilir. Bu sebeple, her rüya aynı biçimde tabir edilemez. Aynı rüyayı farklı kişiler, farklı mekan ve konumlarda gördüğünde rüya tabirleri de farklı olacaktır. Bu sebeple gördüğünüz rüyayı esas alarak hayatınıza yön vermeye kalkışmayın. Çünkü rüyaların doğruluğunu ölçmek ve tespit etmek mümkün değildir. Rüyaların bazılarının bir müjde, bazılarının da ikaz anlamı taşıdığını aklınızdan çıkartmayın.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!