Rüya Tabirleri : Rüyada Pırlanta Görmek

Pırlantanın kadınlar üzerindeki etkisi tartışılmaz. Pırlanta sevmeyen , takmak istemeyen dişi bir canlı düşünülemez. Çünkü pırlantanın ihtişamı, ışıl ışıl parlayan parmaktaki o zarif görüntüsü yıllardan beri kadınları etkilemiştir. Zaten bu haliyle etkilememesi pek de mümkün değildir. Bu değerli taşın artık kadınların zaafı haline gelmiş olduğu da söylenebilir. Derin anlamları, değeri ve birçok özelliğiyle kadınları bu kadar etkileyen pırlantanın, bilinç altında da yer etmesi kaçınılmazdır. Bu şekilde rüyaları da süslemesi mümkün. Peki rüya tabirleriyle de ilgili olan hanımlar, rüyada pırlanta görmek ne anlama gelir ?

Pırlantanın kadınlar üzerindeki yansıması bu kadar olumluyken bazı rüya tabirleri,  rüyada pırlanta görmenin çok iyi olmadığını söylüyor. Rüyada elmas veya pırlanta görmek gösteriş düşkünü , mağrur ve niteliksiz bir kadını simgeliyor. Pırlanta yüzük takmak ise bu özelliklerde bir kadın ile evlenmeye işaret ediyor. Elmas veya pırlanta ile süslenmiş takı, erkek için mutsuzluğa, rüyayı gören kadın için ise mutluluğa ve feraha işaret ediyor. İlgi alanlarında gösterilecek başarıya, yeteneklerin farkına varılmasına yoruluyor. Pırlantayı çeşitli şekillerde görmenin de farklı anlamları var…

Rüyasında, pırlanta bilezik gören kişinin kişisel becerileri olduğuna bunları fark edip ön plana çıkardığı takdirde de tüm bunların faydasını göreceğini gösterir. Bu kişinin on parmağında on marifet var demektir.

Pırlanta yüzüğün kırılmasını görmek, rüya sahibinin hane içinde yaşayacağı büyük ve aşılmaz sorunların olacağına işarettir.

Pırlanta küpe görmek, rüya sahibinin hayatının güzelleşeceğine ve karşısına birçok şans çıkacağına , kısmetlerinin açılmasına delalet eder.

Pırlanta alyans görmek ise rüya sahibine mutlaka iyi şeyler müjdeleneceğini gösterir. Ayrıca rüyada pırlanta alyans görmek, hastaların şifa bulacağına, dargınların barışacağını, yalnız olanların ise hayırlı eşler bulacağını işaret eder.

Rüyada pırlanta taşı kaybetmek ise rüya sahibinin daha önce yaşamış olduğu güzel günlere ve anlara duyduğu hasret ve özlemin arttığına yorulur.

Pırlanta taş bulmak ise tahmin etmediğiniz bir yerden ya da kişiden elde edecek olduğunuz bazı şeylere işarettir.

Pırlantanın rüya tabirleri bu şekilde olsa da muhtemelen rüyasında pırlanta yüzük aldığını gören bir kadın bunu kötüye yoramaz. O büyüleyici anı rüyalarda dahi yaşamak güzel şeyler hissettirir. Hayalleri , rüyaları süsleyen pırlanta umarız dileyen tüm kadınların parmaklarını da süsler.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!