Rüya Tabirleri : Rüyada Yeşil Renk Görmek

Uyurken birden fazla rüya görürüz. Bu rüyalar kimi zaman uyarıcı kimi zamanda sadece bilinçaltından kaynaklanan rüyalardır. Gördüğümüz rüyaların tabiri oldukça önemlidir. Bu nedenle de rüya tabirleri doğru yapıldığında, rüyaların küçük de olsa hayatımıza olan etkisi keşfedilebilir.

Rüyada yeşil renk görmek birçok açıdan iyiliğe ve hayra yorulur. Eğer rüyada renk yeşil gördüyseniz bunu ululuğa, kısmete, yakalayacağınız başarıya ve mutluluğa yorabilirsiniz. Rüyada yeşil renk görmek ayrıca, yakın zamanda işlerinizde ve özel hayatınızda istediğiniz başarıyı yakalayacağınıza, emeklerinizin boşa gitmeyeceğine ve de umutsuz olduğunuz işlerinizin düzene gireceğine işaret eder. Yaptığınız işlerde huzuru elde edeceğinizi, bereketli işler yapacağınızı ve hayatınızın düzene gireceğini de gösterir.

Rüyada yeşil renkli bir şey gördüyseniz veya yeşil renkte bir kıyafet giydiyseniz, hayal ettiğiniz ve umut ettiğiniz muradınıza ereceğinize, arzularınızın yakın zamanda gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada yeşil renk görmek ve yeşil kıyafet giymek her zaman hayır ve bereket olarak yorumlanır. Sıkıntılarınızın azalacağına ve de huzura ereceğinizi simgeler.

Rüyada yeşil renk görmek başka şekillerde de yorumlanabilmektedir. Rüyada görülen yeşil ağaç; kısa süre içerisinde sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, rahata kavuşacağınıza delalettir. Eğer evlenmeyi düşünüyorsanız, güzel ve mutlu bir evliliğin yakınınızda olduğunu, sevdiğiniz insanla mutlu ve güzel bir yuva kurup muradınıza ereceğinize işaret eder. Rüyada yeşil tas görmek ise rüya tabirlerine göre, dünya işlerindeki başarınıza, bu tastan bir şey yiyip içmeniz halinde ise helal rızık kazanıp bu kazancınızın artacağına, işlerinizde sıkıntı yaşamayacağınıza delalet eder. Rüyada yeşil ağaç kabuğu görmeniz ise iyilik sahibi, soylu ve asil bir kimse ile tanışacağınız şeklinde tabir edilir.

Rüyada yeşil göz görmek salih bir kimseyle karşılaşacağınıza ve kalp gözü açık bir kimseden yardım alacağınıza yorumlanır. Rüyada yeşil gözlerinizin güzelleştiğini gördüyseniz, hidayete ereceğiniz, ilminizin artacağı ve önemli yerlere geleceğiniz şeklinde yorumlanır. Eğer yeni bir iş kurmayı ya da işinizi değiştirmeyi düşünüyorsanız bu işin hayırlı olacağına işaret eder. Rüyasında yeşil göz görmek ise kişinin imanının kuvvetleneceğine, malının artacağının haberini verir. Rüyasında yeşil göze sürme çekildiğini görmek çocuk sahibi olmaya işarettir.

Farklı bir göz rengine sahip bir kişinin rüyasında yeşil ve güzel gözlerinin olduğunu görmesi hidayetinin, ilminin, rızkının ve basiretinin artacağına işarettir. Rüyada yeşil gören kişinin yanında hasta olan bir çocuğu yahut hanımı veya sevdiği bir kimsesi varsa hastalıktan iyileşir.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!