Saç Rengine Göre Gelin Saçı Aksesuarları

En az gelinlikleri kadar önemlidir genç kızların düğün günü için seçtikleri saç modelleri… Çünkü o muhteşem gelinliğin güzelliğini ortaya çıkarmak için en önemli etkendir gelinin saç modeli. Bu kez işin en eğlenceli tarafının izlerini sürmeye karar verdik ve bir gelinin en çok önem verdiği noktalardan biri olan gelin saçı modellerine biraz hareket vermeye çalışalım istedik. Nasıl ki her saç renginin kendine özgü bir karakteri varsa gelin saçı aksesuarlarının da bir dili var! Peki sizin saçınızın aksesuarı hangisi biliyor musunuz?

Esmer Gelinler İçin Gelin Saçı Aksesuarları

Saç rengine göre gelin aksesuarı seçiminde en çok esmer gelinler şanslı diyebiliriz. Çünkü taze kır çiçeklerinden taşlı tokalara, inci taçlardan tül bantlara kadar geniş bir seçenek listesi onları bekliyor. Eğer siz de onlardan biriyseniz saçınızın doğal tonunun şansını sonuna kadar kullanarak dilediğiniz gelin saçı aksesuarını kullanabilirsiniz. Örneğin muazzam toplanmış bir gelin topuzunda taşlı bir saç tokasının muhteşem görüneceğinden emin olabilirsiniz. Ya da saçlarını özgür bırakmak isteyen esmer gelinlerdenseniz canlı bir çiçek saçınıza taç olmak için güzel bir alternatif olabilir.

Sarışın Gelinler İçin Gelin Saçı Aksesuarları

Eğer saçlarınız sarıysa gelin olurken çok zorlanacağınız konusunda sizi uyaralım. Çünkü sarı saçların ne yazık ki kusursuz gelinliklerin gölgesi altında kaldıklarını görüyoruz çoğu zaman. Ancak aslında gelin saçınızda kullanacağınız birkaç farklı formla gelinliğinizle yarışabilirsiniz. Nasıl mı? Doğru saç aksesuarlarını kullanarak! Mesela sarı saçlı bir gelin olacaksanız kır çiçeklerinin saçınıza karıştığı bir aksesuarla muhteşem görüneceğinize eminiz. Ya da romantik bir modelle kusursuz bir gelin olmak için danteller ve iri bir çiçekle tutturulmuş bir taç tam da sizin tarzınız için yaratılmış diyebiliriz.

Kumral Gelinler İçin Gelin Saçı Aksesuarları

Kumral gelin adaylarının da en az esmerler kadar gelin saçı aksesuarı konusunda büyük bir avantajı var. Onlar da istedikleri gelin saçı aksesuarını kullanmakta özgürler. Fakat biz kumral gelinlere en çok taşlı aksesuarları yakıştırıyoruz. Mesela taşların ördüğü bir bantla saçınızın ışıltısını ortaya çıkarabilirsiniz Üstelik size romantik bir hava da katacaktır. Ya da tam tersine sıra dışı olma konusunda bir adım atmak istiyorsanız hoş bir tarz yakalayabileceğiniz tül bantları doğal saçınızla rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kızıl Saçlı Gelinlere Özel Gelin Saçı Aksesuarları

Eğer kızıl saçlı bir gelinseniz yeterince iddialı olduğunuza eminiz. Fakat saç renginiz yeterince dikkat çektiği için saç aksesuarı konusunda dikkatli olmanızda fayda var. Mesela büyük çiçekler, taşlı tokalar ve dantelli bantlar kesinlikle size göre değil. Sizin saç renginiz için uygun olan gelin saçı aksesuarları gösterişten uzak ve doğal olanlar diyebiliriz. Örneğin saçınızda muhteşem görünecek canlı çiçek taçları ile fark yaratabilirsiniz. Ya da incilerle dizilmiş minik bir bant kullanmak da size farklı bir hava katabilir.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!