Sade ve Düz Gelinlik Modelleri

Günlük hayatta giydiğiniz kıyafetler gibi gelinliğiniz de sizin ruhunuzu ve tarzınızı yansıtmalı. Kabarık etekli bir gelinlik pek de sizlik bir şey olmayabilir. Etraftan gelen baskılara kulaklarınızı tıkayın ve hayalinizdeki düz gelinliği bulmak için arayışa başlayın. Düz bir gelinlikle de gayet şık ve güzel bir gelin olunabileceğini herkese gösterin. Hatta düğün konseptiniz de düz bir gelinlik giymenizi gerektiriyor olabilir. Mesela sadece sade bir nikah yapmaya karar vermişsinizdir. O zaman aslında sizin için en uygun olan zaten düz gelinlik giymektir. En güzel gelinlik kendinizi içinde iyi hissettiğiniz gelinliktir. Gelinliğinizin düz olması gerektiğine kesin olarak karar verdiyseniz şimdi diğer detaylara göz atarak sizin için en uygun modeli bulmaya çalışalım…

1- Geniş kol detayları bulunan bu şık gelinlik,  bel kısmındaki kuşak detayıyla sizi olduğunuzdan daha ince gösterecek. Modeli itibariyle oldukça sade olan bu gelinlik, dantel detayıyla tüm davetlilerin gözlerini kamaştıracak.

1-

2-  İp askılı, işlemesiz, yalnızca karın bölgesinde hareketi olan bu gelinlik özellikle bir plaj düğünü için ideal olabilir. Vücudunuza güveniyorsanız böyle sade ve düz bir gelinliği tercih edebilirsiniz.

2-

3- Romantik gelinler için dantel detaylarda sınır tanınmıyor. Şal biçiminde, kollardan ve sırttan sarkan dantel parça, size nostaljik bir hava katıyor. Bu sade ve düz gelinliği kullanacağınız aksesuarlarla zenginleştirebilirsiniz.

3-

4- Straplez ve saten kumaştan oldukça sade bir gelinlik… Ne dantel detaylar ne askılar ne de işlemeler. Aradığınız sadelik buysa size önerimiz mutlaka takılarınızla ya da çiçeklerinizle gelinliğinize ruh katmanız olacaktır.

4-

5- Yakası kapalı, askıları olan, dümdüz ve Fransız dantelli düz bir gelinlik… Bel kısmındaki taş işlemeler gelinliğe şıklık katan küçük detaylar. Bu model bir gelinlikle kullanacağınız duvak da dümdüz olmalı.

5-

6- Tamamı dantel ve dümdüz bir gelinlik hayal ediyorsanız sizin için mükemmel gelinlik bu olabilir. Üzerinde başka hiçbir detay bulunmayan bu straplez gelinlik, vücuduna güvenen gelinleri masal prensesine dönüştürebilir.

6-

7- Dümdüz, straplez ve kuyruk detayı olan bu gelinlik kalın saten kumaşa sahip.  Kış gelinleri için ideal bir seçim olabilecek bu modelde kuyruk kısmı gelinliğin en dikkat çekici parçasını oluşturuyor.

7-

8-  Straplez ve Fransız dantelli bu modelde etek kısmı basenlerden itibaren belli belirsiz bir bolluk kazanıyor. Bel kısmındaki işleme de gelinliğe ayrı bir hava katıyor. Düz ama dikkat çekici bir gelinlik istiyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz.

8-

9- Askılı, V yakalı, Fransız dantelli ve dizden aşağısı bollaşan bu düz gelinlik modeli, son zamanlarda bir çok gelin tarafından tercih ediliyor. Güzel bir topuz ve düz bir duvakla tamamlanan bu modelde, düz bir gelinlikle tüm zamanların en güzel gelini olunabileceğini gösterebilirsiniz.

9-

10- Kalın ve dantel askı detayları, V şeklindeki yakayla göğsünüzde birleşiyor ve kusursuz bir görüntü ortaya çıkarıyor. Dümdüz bir gelinlikle göz alıcı olmanın yolu küçük detaylarda yatıyor.  Bu gelinlik modeliyle birlikte, yaptıracağınız dağınık topuz, güzelliğinize güzellik katacaktır.

10-

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!