Sadece Tektaş Yetmez: Evlilik Teklifi Hediyeleri

130607_WEDDINGS

Güzel ve dolu dolu geçen bir ilişkinin ardından doğru kadını bulduğunuza artık eminsiniz. Hayatınızı bir ömür boyu birleştirip, acı ve tatlı günleri beraber yaşamak istiyorsunuz. Öyleyse artık evlilik teklifinde bulunma zamanı gelmiş demektir. Siz de çok iyi biliyorsunuz ki kadınlar bu anın çok özel olmasını isterler. Doğal olarak sizden beklentileri birazcık fazla olabilir. Bir de şaşalı evlilik konsepti yapan hemcinsleriniz yüzünden sizin de başınız ağrıyacak diyebiliriz. İlk olarak evlilik teklifinde bulunacağınız mekanı seçmelisiniz. Sonrasında tüm kadınların hayali ışıl ışıl parlayan tek taş yüzüğü ihmal etmeyin bizden söylemesi. Tek taş yüzüğünüzü de aldınız. Sevdiğinizi seçtiğiniz mekana götürdünüz. Söyleyeceğiniz sözlerinizi dahi ezberlediniz. Her şey tamam gibi gözüküyor. İşte orada durun. Çünkü unuttuğunuz başka bir şey var: Evlilik teklifi hediyeleri nerede?

romantic_dinner

Kadınların beklentileri hiç bitmiyor diye düşünebilirsiniz. Fakat sadece bir kez gerçekleşecek özel bir an için elinizden gelen her şeyi yapmaya değmez mi? Biz değeceğini iddia ediyor ve tek taşın yanında sevdiğinizi mutlu edecek bir hediye almanızı tavsiye ediyoruz. Evlilik teklifi hediyeleri seçilirken diğer özel günlerden aldıklarınızdan biraz daha farklı seçimler yapmalısınız. Sadece sevgilinizin hoşlanacağı hediyeler değil aynı zamanda romantik çağrışım yapacak, daha nitelikli ve özel hediyeler alınmalı. Evlilik teklifi oldukça özel bir anı olduğu için o gün sevgilinize vereceğiniz hediye de büyük bir manevi değere sahip olmalı ve unutulmamalıdır. Evlilik teklifi hediyeleri seçiminde zorlanacağınızı düşünerek size yardımcı olmaya hazırız. Öncelikle doğru hediyenin formülünü sizinle paylaşıyoruz. Romantizm, duygusallık ve güzellik bu üç terim aldığınız hediye ile çağrışım yapıyorsa doğru hediyeyi bulmuş olabilirsiniz. Fakat sadece bunlarla bitmiyor. Evlilik teklifi hediyesinin o eşsiz güne yakışacak biçimde sıra dışı olması gerektiğini unutmayalım. Yani normalde almadığınız türden bir şeyler olabilir.

Parfüm dediğimiz de aklımıza bahsettiğimiz üç duygunun çağrışımı yapılıyor. Kaliteli bir markanın parfümü ise hediyeyi sıradan olmanın dışına taşıyarak anlamlı hale getiriyor. Kırmızı şık bir elbise. Kırmızı birçok kadının vazgeçemediği bir renktir. Buram buram romantizm çağrışımı yapar. Ona alacağınız bu tür bir hediye, kadınsı yönüne dokunacak ve amacına ulaşacaktır. Bir diğer hediye seçeneği ise, şüphesiz ki değerli takılardır. Zaten tek taş alıyoruz ne gerek var demeyin tek taşını tamamlayacak bir takı setine bayılmayacak bir kadın muhtemelen başka bir gezegende yaşıyordur. Nedendir bilinmez ama pırlanta her daim romantizm çağrıştırır. Aklınız sadece pahalı hediyelere gitmemeli elbette. Kendi yaptığınız bir kolyeyi ona hediye ederek onu mutluluktan havalara uçurabilirsiniz. İsimlerinizin yazdığı kupalar, baskılı tişörtler, renkli çikolata kutuları veya kendi yazdığınız tek baskılık bir şiir kitabı, beraber geçirdiğiniz anıları yazdığınız bir günlük sıra dışı ve unutulmaz hediyeler olacaktır. Yani evlilik teklifi hediyeleri her ne kadar ekstra masraf gibi görünse de aslında o özel anı pekiştirecek romantik araçlardandır.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!