Sadece Tektaş Yetmez: Evlilik Teklifi Hediyeleri

Birbirinden güzel evlilik teklifi hediyeleri sayesinde evlilik teklifleri çok daha sürprizli, etkileyici ve romantik bir atmosfere kavuşuyor.

ib_api_p_444519

Birbirinden güzel evlilik teklifi hediyeleri sayesinde evlilik teklifleri çok daha sürprizli, etkileyici ve romantik bir atmosfere kavuşuyor.

Aşık olduğunuz kişiyle hayatınızı birleştirmeye karar verdiniz. Bu noktada, en önemli aşamalardan biri de hiç kuşkusuz evlilik teklifi. Tek bir soru cümlesinden ibaret gibi görünse de aslında, başlı başına bir tören niteliği taşıyan evlilik tekliflerinde, artık sadece tektaş yüzükler yeterli olmuyor.

Evlilik teklifi, bir kadın için hayatındaki en özel anlardan birini ifade ederken, aynı zamanda yıllar boyunca unutmayacağı anılarının başında geliyor. Bu nedenle kadınlar, evlilik teklifinin sıradanlıktan uzak ve sürprizli olmasını bekliyor. Evlilik teklifi sırasında verilen hediyeler, hem tektaş yüzüğü tamamlıyor hem de evlilik teklifini daha özel ve sürprizli bir hale getiriyor. Bu anlamda, seçilecek hediyenin kişiye özel olması ve onun tarzına hitap etmesi önem taşıyor.

Her Kadının Vazgeçilmezi: Takılar

Tektaş yüzükler, evlilik tekliflerinin bir simgesi olarak görülürken, bu yüzüğü tamamlayacak pırlanta kolye, küpe ya da takı setleri, evlilik teklifi hediyeleri arasında oldukça etkili seçimlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Tabi bu noktada sevgilinizin giyim tarzı ve ne tür takılardan hoşlandığına dikkat etmeniz, en doğru seçimi yapmanız açısından önemli.

Hayat ağacı kolyesi de sevgilinize armağan edebileceğiniz evlilik teklifi hediyelerinden biri. Hem anlamı hem de görünümü açısından sevgilinizin gönlünü fethetmek bu sayede mümkün. ‘Ailem olmanı istiyorum’ anlamı taşıyan bu kolyeyi boynundan çıkarmak istemeyecektir. Anahtar şeklinde ucu olan bir kolye de alternatifle arasında. “Kalbimin anahtarını sana emanet ediyorum.” anlamını taşıyan bu kolye de hediye edebileceğiniz takılardan biri.

Çılgınlık Yapmak İsteyenlere;

“Gelinlik de var, her şey tastamam, daha ne bekliyoruz.” dercesine çılgın bir evlilik teklifi yapmak isteyenler için bu öneri birebir… Evlilik teklifi sürpriz hediyeler arasında özel bir yere sahip olan gelinlikler de alternatifler arasında yer alıyor. Her genç kızın hayalini kurduğu gelinlik karşısında, evlilik teklifinize büyük bir evet cevabı alacağınıza emin olabilirsiniz. Gelinliği seçerken, sevgilinizin nasıl bir gelinlik hayal ettiğini tahmin etmeniz gerektiğini de unutmamanız gerekiyor.

Çikolata Şelalesine Bıraksanız On Gün Çıkmayacak Sevgilisi Olanlara;

Çikolata, özellikle kadınların vazgeçemediği ve onları mutlu eden yiyeceklerden bir tanesi. Bu doğrultuda, çikolatanın lezzetini ve çekiciliğini, evlilik teklifiyle bir araya getirerek hoş bir sürpriz yapmak da mümkün. Tatlı ve romantik bir evlilik teklifi hediyesi arıyorsanız, üzerine evlilik teklifi veya istediğiniz bir mesajı yazdırabileceğiniz kişiye özel çikolatalar ile sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Çiçek şeklindeki meyve veya kekleri de evlilik teklifinizden hemen sonra armağan edebilir, hatta heyecandan acıkmış olursanız, midelerinizi biraz olsun bunlarla bastırabilirsiniz.

Renkli Kutular: İçinde Ne Var Acaba?

Evlilik teklifi hediyeleri arasında yer alan bir diğer alternatif ise hediye kutuları oluyor. İçerisinde farklı boyutta hediyelerin yer aldığı bu şık kutular, sırf görüntüleriyle bile kadınların kalbini çalmaya ve onlardan evet cevabı almaya yetiyor.

Klasik ve Beklenen Armağan: Çiçekler

Tabi ki çiçekler… Aşkın simgesi kırmızı güllerden hazırlanmış ya da mevsime göre kır çiçeklerinden oluşan bir çiçek buketi, evlilik teklifi hediyeleri arasında sıkça tercih ediliyor.

Biblolardan Vazgeçemeyenlere;

Sevgilinize gördüğünde gözlerinin dolacağı ve ömrü boyunca saklayacağı bir armağan olarak yaşlı kadın ve erkek figürlü bir bibloyu evlilik teklifi için hediyeler arasına ekleyebilirsiniz. Bu biblonun çeşitli formları piyasada mevcut. Bankın üzerinde birlikte oturan, sallanan sandalyede biri oturan biri ayakta duran ve birbirlerine sevgiyle bakan hazır bibloları kullanabileceğiniz gibi dekoratif ahşap ürünler üreten bir ustadan da yardım alabilirsiniz. Yetenekli bir usta bulursanız, dede ve nineyi size benzetmesini isteyebilirsiniz. Ne harika bir armağan… Eminiz bu anlamlı hediye evinizin en güzel köşesinde sergilenecektir. Tektaşınızı taktıktan sonra, mutluluktan uçan sevgiliniz hala göklerdeyken bu bibloyu armağan edip “Baksana ne tatlılar değil mi? Beraber yaşlanalım istiyorum.” sözleriyle onu daha da mutlu etmeniz mümkün.

Rahatına Düşkün Sevgililere;

Çeşitli ürünlerin üzerine fotoğraf baskıları, aslında klişe sevgililer günü hediyelerinden biridir. Ancak, bu ürünler evlilik teklifi hediyeleri olarak değerlendirilemiyor. Aslında sevgilinize yapacağınız güzel bir evlilik teklifinin ardından, birlikte çekildiğiniz bir fotoğrafı bastırdığınız yastığı hediye edip, ona “Güzel sevgilim, seninle aynı yastığa baş koyarak bir ömür geçirmek istiyorum.” sözleriyle sevinçten havalara uçurabilirsiniz. Bu güzel teklifin ardından sevdiceğinizin en az birkaç hafta armağanınız olan yastığa sarılarak uyuyacağı kesin…

Sanatçı Ruhlu Sevgilisi Olanlara;

Tablo, ressam, sergi sözcükleri kendisi için bir anlam ifade eden, sanatçı ruhlu bir sevgiliniz varsa sanatsal bir organizasyonla evlilik teklifinizi yapabilirsiniz. Şehrinizdeki sergileri takipte olun. Çünkü sevgilinizin ilgi duyduğu alanla ilgili sergi açılacağı zaman ona bu haberi veren ilk kişi siz olmalı, tabii onu orada hiç beklemediği bir organizasyonla da şaşırtmalısınız. Sergi sahibi ile önceden iletişim kurma olanağı bulmaya çalışın. Aylar öncesinden ulaşma şansınız olursa, sevgiliniz için evlilik teklifi hediyeleri olarak bir tablo satın almak istediğinizi belirtin. Eminiz, sizin için bir tablo önerisi yapacaktır. Bütün hazırlıklar tamamlandığında başlayabilirsiniz. Sevgilinizle sergide gezerken aldığınız tablonun önünde durup, tektaşı parmağına takabilir ve sonrasında tabloyu ona armağan ettiğinizi söyleyebilirsiniz. Burada neler söyleyeceğiniz size kalmış. Zira sanatçı ruhlu sevdiceğinizi en iyi tanıyan sizsiniz.

Fotoğrafa Meraklı Sevgilisi Olanlara;

Gezdiğiniz her yerde fotoğraf çektirmek isteyen, bir iki dakikalık fotoğraf için en az yarım saatini harcayan, her anını ölümsüzleştirmek isteyen heyecanlı bir sevgiliniz varsa evlilik teklifi hediyeleri arasına bir de bu alternatifi ekleyebilirsiniz. Nasıl olsa, elinizde bir sürü fotoğraf var. Basılı olsa ne de güzel armağan olur değil mi? Bir fotoğrafçıya gidip, seçtiğiniz fotoğraflardan albüm oluşturmasını isteyebilirsiniz. Ancak, kadınlar çeşitliliği sever prensibini göz ardı etmemek gerek. Bu durumda özellikle dikkat etmeniz gereken şey, seçtiğiniz fotoğrafların farklı zamanlarda, farklı yerlerde çekilmiş çeşitlilikte olması. Tanışmanızdan bu yana olan fotoğrafları dikkatle seçmeye başlayın isterseniz.

ib_api_p_1727912

Kitap Kurdu Sevdiceği Olanlara;

Sevgiliniz haftada bir roman bitiriyor, aylık dergilerini, günlük gazetesini okumaktan kendini alamıyorsa, size bir önerimiz var. Onu en sevdiği şeylerle mutlu etmek için evlilik teklifi hediyeleri arasına kendi oluşturduğunuz küçük bir cep kitabı ekleyebilirsiniz. Örneğin; sizin için önemli bir tarihten itibaren birbirinize yazdığınız mesajları depolayarak, bilgisayarda düzenleyin ve küçük sayfalar halinde çıktısını alın. Cep kitabınız için bir kapak ismi ve resmi belirleyin, renkli çıktı alarak, oluşturduğunuz kitabı ciltletin ve kitapsever sevgilinize armağan edin.

Müziksever Sevgilisi Olanlara

Sevgilinizin müzik zevkine uygun bir albüm satın alabilir, gittiğiniz mekan sorumlusundan albümü çalmasını isteyebilir ve müzik eşliğinde evlenme teklifinizi yapabilirsiniz. Bu özel ana şahitlik eden müzik CD’sini de teklifinizden hemen sonra sevgilinize armağan edebilirsiniz. Evlilik teklifi hediyeleri arasına ekleyebileceğiniz müzik CD‘lerini her yerden kolayca temin edebilirsiniz. Aynı şekilde kendi sesinizi kaydederek oluşturduğunuz bir CD de diğer alternatiflerden biri. Bütçesi uygun olanlar için önerimiz ise, nostaljik bir plakçalar ve plak armağan etmek.

Bunlar bizim sizlere önerilerimiz. Sizin bu konuda bizlere öneriniz var mı? Evlilik teklifi hediyeleri, teklifinizi renklendirdi mi? Yorumlarınızı bekleriz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!