Safir Kolye Şıklığı ile Etrafınızı Büyüleyin

Sadakatin, aşkın, özlemin taşı olan safir, dünyanın en değerli ve en özel taşlarından bir tanesidir. Bu özel taş, rengini gece gökyüzünde oluşan o asil mavinin derinliklerinden almıştır.

Safir kendisine has özel ve canlı bir görünüme sahiptir. Tarih boyunca batı kralları safiri kutsal saymış, bu taşı gücün ve asaletin simgesi olarak görmüşlerdir. Günümüzde de bu asalete ulaşmanın yollarından bir tanesi safir kolye ile şıklığınızı tamamlamak.

Mavinin en güzel tonunu taşıyan safirin verdiği şıklıkla çevrenizi etkilemek istiyorsanız dikkat etmeniz gereken önemli ayrıntılar var. Safir kolyeler özellikle mavi veya lacivert elbiselerin muhteşem tamamlayıcısıdır. Elbisenizin oldukça sade seçilmesi de bu aşamada önem arz ediyor. Şık ve sade bir elbiseniz olsun ki safir kolyeniz üzerinizde parlayacak yıldız olsun. Mavi ya da lacivert elbise ve yine bu tonlarda makyajla seçeceğiniz safir kolye ile şıklığınız tamamlanacak ve etrafınızdakiler gözlerini üzerinizden ayıramayacak.

Safir kolyenizi etkili hale getirmek için onu özellikle beyaz zincirlerle tercih etmelisiniz. Sarı bir zincirle tercih ettiğiniz safir her ne kadar dünyanın en değerli taşlarından biri olsa bile çok hoş bir görüntü sağlamayacaktır. Doğru bir seçim yaptığınız zaman göklerin taşı olan safir, size şıklığın ve asaletin en özelini getirebilir. Safir taşlı kolyeler ile prensesler kadar şık olabilirsiniz.

safir-kolye-eros-pirlanta

Safir her dönemde önemini korumuş dillere destan olmuş bir taştır. Öyle ki eskiden insanlar gökkubbenin kocaman bir safir taşının içinde olduğuna inanırmış. Safir bu kadar önemli ve tılsımlı bir taşken onun kolyelerle buluştuğunda size katacağı şıklığı anlatmaya kelimeler yetmez. Etrafınızdaki insanlar size büyülenmiş şekilde bakarken zaten gözlerindeki hayranlık ifadesi her şeyi açıklayacak.

Tarzınıza göre seçeceğiniz irili ufaklı safir taşlardan oluşturulmuş kolyelerle şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Safir kolyeniz size muhteşem görünmeniz için bir neden sunuyor. En özel anlarınızı taçlandırdığı gibi gündelik hayatınızda da kullanabileceğiniz küçük safir taşlı kolyeler, hayatınızın her anında sizi odak noktası haline getirebilir. Abartıdan uzak safir kolyelerinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tarihler boyunca gözbebeği olmuş hatta baş tacı edilmiş bu değerli taş kolyelerinizle buluştuğunda size sonsuz güzelliğin kapısını açacak. Işıltısı ve farklı görüntüsü sizi farklı kılarak her ortamda fark edilmenizi sağlayacak. Safirlerle incileri buluşturan modeller ya da safir ile pırlanta birleşimi olan kolyeler kullanarak farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!