Sağdıçlarınızla Birlikte Yaratıcı Fotoğraf Fikirleri

Uzun süredir hayalini kurduğunuz evlenme teklifini çoktan  aldınız ve kalbiniz hala daha küt küt atmakta. Düğün tarihiniz de belli, mekanınızda. Gelinlikten her şeye karar verildi ve hazırlıklar tamamlandı. Şu anda sizi düşündüren şey düğün öncesi sağdıçlarınız ile birlikte çekilecek olan fotoğraflar. Hangi konseptte nasıl olmalı sorunsalından, ne giyeceğiz, ne tarzda kareler yaratacağız gibi birçok soru aklınızı da kurcalamakta. Bizden size bir tavsiye; sizinle birlikte çalışacak olan fotoğrafçınız ile öncesinde konuşup onun da fikirlerini alın.

Sağdıçlarınız, en yakın kız arkadaşlarınızdan ve müstakbel eşinizin de en yakın erkek arkadaşlarından oluşur ve yakın arkadaşlar bir araya gelince ne tür çılgınlıklar çıkar bir düşünün. Ya da ağırbaşlı ve oldukça cool fotoğraflara da imza atılabilir. Bizim sizler için ince eleyip sık dokuyarak oluşturduğumuz, her tür konsepte uyabilecek fotoğraflara bir bakın. Bu fotoğraflardan ilham almamanız mümkün değil!

dugun_fotografi_00446

Cool Kızlar – Yaratıcı Fotoğraf Fikirleri

Siz, en yakın kız arkadaşlarınız ile bir araya geldiğiniz de dingin, sohbeti bol ve ağırbaşlılığınızı koruyan kişilerdensiniz. Kız arkadaşlarınız da tıpkı sizin gibi oldukça sakin insanlar. Sağdıçlarınız ile birlikte vereceğiniz pozlar illaki de çılgınca olmak zorunda değildir. Siz ağırbaşlı tavrınızla da oldukça cool duruşlar sergileyebilirsiniz. Kız arkadaşlarınızla bir araya gelin ve sadece kendiniz gibi olun. Siz zaten dışardan da hep böyle görünmez misiniz? Neyseniz o olun ve cool duruşununuzdan bu özel günde de ödün vermeyin.

mem1

Cool Erkekler – Yaratıcı Fotoğraf Fikirleri

Sağdıçlarınızla birlikte fotoğraf fikirleri düşünebilirsiniz. Bu işin sorumluluğunu sadece siz değil yakın arkadaşlarınız da alabilir; sonuçta bu fotoğraf karelerinde birlikte yer alacaksınız. Size çılgınca görünen kareler yerine daha cool kareler gerekiyor; çünkü kişilik olarak buna daha yatkınsınız. Üstelik fotoğraf çektirmekten de çok hoşlanmıyorsanız olduğunuz gibi olmanız yeterli. Bizim sizler için seçtiğimiz fotoğraflara bakarak ilham alabilirsiniz.

1241322_071e7ecedadb87c4e4ee41ff2c9b58c1_640x640

Eğlenceli Kızlar – Yaratıcı Fotoğraf Fikirleri

Eğlenceli kızlar, en yakın arkadaşlarınızla o büyük kahkahalarınızdan atın, şımarın ve dilediğiniz gibi eğlenin! Siz bir araya geldiğinizde de  zaten çok eğlenirsiniz; sizin için bugünün tek farklı kıyafetleriniz ya da mekanınız olacak. Sağdıçlarınızla birlikte çekileceğiniz fotoğraflar, hayat boyu açıp onlara baktığınızda gülümsemenize neden olacak tatlı anılar olacaklar. O yüzden bu gün, o çok eplendiğiniz diğer günlerden kat ve kat daha fazla eğlenin! Bu günün tadını bu fotoğraf kareleri ile somutlaştırın.

wedding-f-81

Eğlenceli Erkekler – Yaratıcı Fotoğraf Fikirleri

Şakalardan, espirilerden ve oldukça haylaz fikilerler aklınıza geliyor normalde de bu haliniz ile biliniyorsanız eğer sizin fotoğraflarınız asla sıradan olamaz. Sağdıçlarınızın yani en yakın erkek arkadaşlarınızın da sizin gibi olduğu düşünülürse afacan fotoğraflara sahip olacağınız kesindir. Sağdıçlarınızla birlikte fotoğraf fikirlerinde, eğlenceli bir şeyler ortaya koymak o an için de ayrı bir keyif ve eğlence dolu olur. Düğün gününüze de ayrı bir enerji ile başlamanız için işte size bir fırsat!

ayse-kaya_dugun-fotograflari-hakkinda548b1ddd41f39

Kızlar ve Erkekler – Yaratıcı Fotoğraf Fikirleri

Her iki tarafında yakın arkadaşları ilk kez bir araya geliyorsa biraz gergin bir hava olabilir ama zaman geçtikçe herkes birbirine ısınır ve ortaya harika fotoğraflar çıkar. İlk kez tanışan arkadaşlar oluyorsa eğer sağdıçlarınızla birlikte fotoğraf kareleriniz cool bir tarzda olabilir. Ama, daha önceden tanışan yakın arkadaşlarınız ile birlikteyseniz yaşadınız çünkü, ortaya oldukça eğlenceli kareler çıkabilir. Sağdıçlarınızla birlikte çekileceğiniz fotoğraflara fikir ise, bizim sizler için seçtiğimiz karelerde.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!