Sarı Gelin Buketi Modelleri

Neşeli, sıcak ve pırıltılı… Sarı rengi gördüğünüz her yerde sizin de aklınızdan bunlar geçmiyor mu? O halde tam da gelin çiçeği modellerini araştırmaya başladığınız bugünlerde, neden sarı buketlere göz atmıyorsunuz! Şöyle sarı lalelerle aranje edilmiş bir gelin buketiniz olsa mesela… Yeni bir güne güneşin ışıltısıyla başladığımız ilkyaz günlerinde gelin olacaklar için güneşin rengi sarıyla boyanmış gelin buketi modellerini araştırdık ve yazın renklerini ellerinde taşımak isteyen gelinleri havalara uçuracak birbirinden farklı gelin çiçeklerini bu yazıda topladık.

Sarı Gelin Buketi Modelleri – 1

İddialı renkleri seven gelin adayları ayakkabıdan aksesuarlara kadar her yerde ihtişamı sergilemeyi seviyor. Gösteriş en çok gelinlere yakıştığına göre iddialı görünmek de en doğal hakları. Eğer o gelinlerden biri de sizseniz favori renginiz kesinlikle sarı olmalı. Eminiz ki sarı güllerle aranje edilmiş bir gelin buketi en çok sizin ellerinize yakışacak. Mesela yeşil tomurcukların eşlik ettiği bu tarz modeller tam size göre diyebiliriz.

Sarı Gelin Buketi Modelleri – 2                     

Yazın tüm renkleri toplanıp bir çiçek buketinde buluşsun ister misiniz? O halde kendi gelin çiçeğinizi tasarlamaya hazır olun! Sarının birkaç tonunu buluşturan garberalarla şık bir gelin çiçeği yaratabilirsiniz örneğin. Beyaz saten bir kurdele, uzun ömürlü garberalar ve biraz yaratıcılık… Muhteşem bir gelin çiçeği için inanın, daha fazlasına ihtiyacınız yok!

Sarı Gelin Buketi Modelleri – 3             

Renklerle oynamayı seven yaz gelinlerini de unutmadık! Sarı güller ve aynı tonlardaki kır çiçeklerinin bir araya geldiği capcanlı gelin buketleri tam da onlara yakışacak nitelikte. Siz de onlardan biriyseniz ve sıcak bir yaz gecesinde büyük bir buketi taşımak istemiyorsanız minik aranjeleri tercih edebilirsiniz.

Sarı Gelin Buketi Modelleri – 4

Sıra asil gelinlerin en çok tercih ettiği sarı galalara geldi. Zarafeti sembolize eden muhteşem sarı galalara turuncu gülleri toparlatırsanız sizce de harika görünmez mi? Özellikle yazın son günlerine denk gelen düğünlerde bir sonraki gelin adayını belirlemek için oldukça iddialı bir seçenek diyebiliriz.

Sarı Gelin Buketi Modelleri – 5

Mevsimlerden yazsa günebakanları düğünlerde mutlaka görmek gerekir. Sımsıcak bir yaz gününü onlardan daha iyi anlatan bir seçenek yok çünkü. Özellikle muhteşem bir kır düğünün gelinleri için oldukça iyi bir aday. Ama siz yine de sıra dışı bir alternatif arıyorsanız beyaz kır çiçekleri ve yeşillerin eşlik ettiği bir buketle de fark yaratabilirsiniz.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!