Sevgili Kaynanacığım Altın Bilezik Değil, Su Yolu Bileklik İsterim!

Düğün alışverişi başladığında aileler tarafından yöresel adetlerin uygulanması için baskılar başlar. Bir tarafı ikna etseniz diğer taraf “Aman kızım öyle olur mu? Elalem ne der sonra?” diye söylenmeye başlar. En zor kısmı ise takı alışverişidir. Siz tek taşınızı, beş taşınızı, tam turunuzu aldırmışsınızdır ama kayınvalidenize yetmez. O altın bilezikler alınmadan takı alışverişi tamamlanmış sayılmaz. Bütün hayıflanmalarınız boşunadır: “Altın bilezik alınmadan takı alışverişi olur mu canım? Sonra gelinine hiç bir şey takmamış derler.”

Siz onca zorluğu atlatmış, önemli kararlar vermiş ve bugünlere kadar gelmişsinizdir. ancak iş takımı mevzuna gelince takılıp kalmak pek de mantıklı değil dimi? Üzülmeyin bayanlar. Artık altın bilezik almak isteyen kayınvalidenize “Altın bilezik değil su yolu bileklik istiyorum diyebilirsiniz.” Böylelikle hem siz pırlantanın ışıltısı ile eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarıp şık bir görünüme kavuşur hem de kayınvelidenizin gönlünü kırmazsınız.

su-yolu-bileklik-eros-pirlanta-5

Pırlantanın geçmişten günümüze taşıdığı anlam ve değer kadınlar için oldukça önemli. Tekliği ve sonsuzluğu simgeleyen ve yıllardır anlamını yitirmeyen pırlanta, kadınların kendilerini özel hissetmelerini sağlıyor. Aynı zamanda ışıltısı ve parlaklığıyla taşıdığı anlam birleştiğinde kadınlar için vazgeçilmez oluyor. Su yolu bileklik , taşıdığı anlam ve de güzelliği ile vazgeçilmez bir düğün takısı olmaya hazır. Gelinliğinizle uyum sağlayabilecek hem ışıl ışıl hem de özel su yolu bileklik ile tüm gözler üzerinizde olacak.

su-yolu-bileklik-eros-pirlanta-4

Artık altın bileziğin bir karşılığı var su yolu bileklik. Altın bilezikler artık yalnızca yatırım amacı ile kullanılıyor. Altın bilezik takan ya da aksesuar olarak kullanan kadın artık neredeyse yok gibi. Peki neden takmayacağınız bir bileziği almak isteyesiniz. Yatırımsa yatırım, su yolu bileklik hem günlük hayatınızda, davette ya da özel günlerde kullanıma uygun hem de oldukça kullanışlı bir yatırım aracı.

su-yolu-bileklik-eros-pirlanta-3

Su yolu bileklik zerafetinizi, şıklığınızı ve zevkinizi gözler önüne serebilirsiniz. Su yolu bileklik ile geceye ihtişamlı bir giriş yapabilir tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Asil ve şık duruşu ile kendini belli eden su yolu bileklik naif ve narin görünmeniz işten bile değil.

Eğer taşıdığı anlamı özel olman ve şıklığı ile göz dolduran bir takı istiyorsanız su yolu bilekliği tercih etmelisiniz. Unutmayın siz bu dünyada tek ve özelsiniz…

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!