Sevgililer Günü Evlilik Teklifi Önerileri

Sevgililer Günü’nün yaklaşması birçok damat adayını harekete geçirmeye başardı. Yılın en romantik gününde sevgilinize dünyaları hediye etseniz az, biliyoruz. Bu yüzden aylardır onu mutlu edecek hediyenin peşinde olduğunuzun da farkındayız. Fakat böylesine özel bir günde, ayaklarını yerden kesecek hediye aslında sizin dudaklarınızın arasında! Kısacık bir cümleyle ona daha önce yaşamadığı bir mutluluğu hediye edebilirsiniz. “Benimle evlenir misin?” İşte bu kadar kolay, bu cümlenin sihri hiçbir hediyeyle boy ölçüşemez.

Sevgililer Günü evlilik teklifi etmek ise her zamankinden daha anlamlı. Siz de evlilik teklifi etmek için Sevgililer Günü’nü bekleyenlerdenseniz aradığınız orijinal evlilik teklifi önerileri bu yazıda! Sevgililer Günü’nde hem romantik hem de yaratıcı bir adımla ona hayatınızı hediye etmek istiyorsanız işte size ‘evet’ cevabını getirecek öneriler…

Sevgililer Günü için yaratıcı bir evlilik teklifi önerisi

Nefis bir Sevgililer Günü yemeği için öncelikle birkaç hafta öncesinden hoş bir restoranda yer ayırtmanız gerekiyor. Ve sonra küçük çaplı bir operasyon başlıyor. Önce kendinize bir grafik tasarımcı buluyorsunuz ve ünlü bir gazetenin ana sayfasının üzerine bir tasarım yaptırıyorsunuz. Şöyle ki; ana sayfadaki tüm haberlerin içeriğinde sizin ona evlenme teklifi ettiğiniz yazıyor. Örneğin; ‘Arda, Seda’ya evlenme teklifi ediyor!’, ‘Yılın sürprizinde Seda beklenen cevabı verecek mi?’  başlıklı haber metinleri  olacak. Tüm görseller de size ait olacak. Hazırlattığınız bu gazeteyi yemekten yarım saat önce mekandaki masalara dağıtıp planınızı anlatın. Etraftakilerden siz yemek yerken bir gazeteye bir sevgilinize bakarak fısıldaşmalarını rica edin. Müstakbel eşiniz durumdan şüphelenmeye başladığında daha önceden rica ettiğiniz bir kişi elinde gazeteyle kalkıp yanınıza gelerek ‘Pardon bu siz değil misiniz?’ diyerek gazeteyi gösterecek. O gazeteyi eline alıp sayfada kocaman bir başlıkla evlenme teklifinizi gördüğünde siz de yüzüğü çıkarıp sihirli sözleri söyleyebilirsiniz.

 

Yüzüğü sona saklayın

Sevgililer Günü’nde evlilik teklifi etmek üzerine onlarca öneri dinlemiş olabilirsiniz. Hayatınızı bir ömür sürecek mutluluğa taşıyan adımda bilmeniz gereken en önemli şey, onu şaşırtmak! Siz istediğiniz kadar evlilik teklifi için yaptığınız hazırlıkları saklayın, o mutlaka bir açığınızı yakalayacak. Bu yüzden Sevgililer Günü’nde evlilik teklifi edecek adaylara ilk önerimiz aklını başından alacak bir sürpriz hazırlamak. Onu çok sevdiği bir mekanda yemeğe çıkarın. Bunun sıradan bir fikir olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Sevgililer Günü’nde evlilik teklifi almayı her genç kız bekler. Bu yüzden sıradan bir kutlamanın sonunda yüzüğü ortaya çıkarmak önemli. Sevgililer Günü’nde ona unutamayacağı bir sürpriz yaşatmak için evlilik teklifi pastanızın içerisine yüzüğünüzü saklayabilirsiniz. Ve gecenin sonunda pastanızı beraber keserken yüzük ortaya çıktığında, sihirli cümleye gerek bile kalmayabilir.

 

Bambaşka bir evlilik teklifi

Sevgililer Günü’nde evlilik teklifi etmek isteyenler için önerilerimiz bitmedi. Bu kez de işin içinde bir yemek organizasyonu var. Hatta öyle bir yemek organizasyonu ki içinde yüzük ve teklif bile yok. Neden mi? Çünkü onun evlilik teklifinden umudunu kesmesi gerek. Her şey sıradan bir Sevgililer Günü yemeği gibi görünürken siz birkaç gün önce çiçekçilerden biriyle sıkı bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. Tam siz yemekten çıktığınız ardında kapının önündeki çiçekçi yolunuzu kesecek ve sevdiğinize gösterişli bir demet uzatacak. Bu çiçeklerin içinde yüzük kutusu olduğunu söylememize gerek yok herhalde. Ona kendini özel hissettirecek bir notu da eklerseniz ‘evet’ çığlığını duymanız an meselesi!

 

Heyecan dolu bir evlilik teklifi için

Bu önerimiz Sevgililer Günü’nde evlenme teklifi etmeyi düşünen çılgın aşıklar için. Yalnız şimdiden uyaralım bu evlilik teklifi önerimizi uygulamak için Sevgililer Günü’nde sıkı bir çalışma yapmanız gerekiyor. Öncelikle bugün işe gitmemesi için iş yerinden bir arkadaşıyla ortak bir organizasyon düzenlemelisiniz. Sonrasında bir akşam öncesinden arayıp ertesi gün onu işe bırakacağınızı söyleyin. Her şey sıradan bir sabah havasını yaşatırken siz onu şehri turlayacağınız bir helikopter gezisine çıkarın. Helikopteri gördüğü anda her şeyi anlayacak ama olsun, hayatı boyunca bu evlenme teklifini aklından asla çıkaramayacak.

Romantik bir kaçış planı

Sevgililer Günü için son evlilik teklifi önerimiz romantik çiftler için. Şehre yakın bir göl kenarında küçük bir sandal kiralamaya ne dersiniz? Ona uzun zamandır planladığınız kısa bir kaçamakla Sevgililer Günü’nü kutlamayı teklif edin. Sabah birlikte yapacağınız romantik bir kahvaltının ardından gölde kısa bir sandal gezintisine çıkın. Tam da gölün ortasında yüzüğü cebinizden çıkartın ve kulağına en güzel evlilik teklifi sözlerini fısıldayın. Bu önerimizi dikkate alın, sevdiğiniz bu Sevgililer Günü’nü de evlilik teklifinizi de yıllar geçse de unutamayacak.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!