Sevgililer Günü Hediyesi Bayan İçin 10 Öneri

Sevgililer günü yaklaşıyor ve bir türlü sevgilinize ne alacağınıza karar veremediyseniz hem eğlenceli, hem romantik, hem de çok özel 10 farklı hediye önerisi sunmak istiyoruz. Bu hediyeler ile sevgilinizin gönlünde tekrar taht kurmanız mümkün.

1- Kendi Hazırlayacağınız Bir Hediye

Sevgililer günü hediyesi bayanlar için büyük önem taşır. Her bayan bu özel ve anlamlı günde sevgilinizden hediye beklerken, ona en özel hediyeyi kendiniz hazırlamak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise ufak bir öneri olarak hem sizin, hem de sevgilinizin fotoğraflarının yer alacağı size özel bir albüm hazırlayarak ona en değerli hediyeyi verebilirsiniz.

2- Kırmızı Gül Demeti

gul-resimleri-5

Gül, standart bir hediye olsa da sevgililer günü hediyesi olarak bayanların vazgeçemedikleri arasında yer alır. Her bayan özel günlerde sevgilisinden tek bir adet bile olsa gül beklerken sevgililer gününde ona büyük bir kırmızı gül demeti sunarak dünyalar kadar mutlu edebilirsiniz.

3- Mücevher ile Sevgilinizi Şımartın

Özel günlerin vazgeçilmeyen hediyelerinden biri de mücevherlerdir. Tek taş yüzük, altın veya gümüş kolye, şık bir küpe veya diğer aksesuarlar sevgililer günü hediyesi olarak bayanların beğenisini kazanan hediyeler arasında yer alıyor.

4- Romantik Bir Akşam Yemeği

evlilik-yil-donumunde-alinabilecek-hediyeler2

Hiçbir kadın sevgilisi ile gideceği romantik bir yemeğe hayır demez. Hemen sizin ve sevgilinizin ortak damak tadına uyan bir restauranttan yer ayırttırarak güller ile dolu bir masa hazırlatıp bu özel günü baş başa kutlayabilirsiniz.

5- Kısa Bir Tatil Kaçamağı

susesi2

Eğer sevgiliniz ile zaman geçirmeyi seviyorsanız sevgililer gününde günü birlik keyifli bir tatil, geziye çıkabilirsiniz. Ekonomik olarak küçük bir tatil kaçamağı isteyenler hafta sonu turlarına katılabilir, durumu olanlar ise araçları ile yalnız kalabilecekleri küçük bir gezintiye çıkabilir.

6- Teknoloji Seven Bayanlara Özel Hediyeler

Sevgiliniz teknolojiyi yakından takip ediyor ve yeniliklere sahip olmak istiyor ise ona hitap eden son çıkan ürünlerden birini hediye olarak tercih edebilirsiniz. İphone, İpad, kulaklık veya cep telefonu için özel olarak hazırlatabileceğiniz kapak güzel bir hediye seçeneğidir.

7- DVD Seti

Kız arkadaşınıza sevgililer gününde onun çok sevdiği filmlerden oluşan orjinal bir DVD seti hediye edebilirsiniz.

8- Tarzını Yansıtacak Kıyafetler

Sevgililer günü hediyesi olarak kız arkadaşınıza ona özel hazırlatacağınız kıyafetler hediye edebilirsiniz. Bu her ne kadar çok pahalı gibi görünse de anlaşacağınız bir terzi veya stilist ile ona özel kıyafet yaptırarak hediye edebilirsiniz.

9- Anılarınız ile Dolu Kısa Film

Eğer elinizde sürekli olarak çektiğiniz videolar var ise onlar ile, yoksa da fotoğraflarınız ile güzel bir kısa film hazırlayarak sevgililer gününde kız arkadaşınıza unutulmayacak bir hediye sunabilirsiniz.

10- İsimli-Resimli Hediyelikler

ozel-puzzle-yap-boz

Son olarak sevgililer günü hediyesi arayan ancak çok fazla bütçe ayıramayanlar için özel olarak hazırlatabilecekleri isimli kupalar, resimli puzzlelar, isim ve resimli yastıklar güzel bir hediye seçeneği olarak dikkat çekiyor.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!