Sevgililer Günü İçin El Yapımı Hediye Fikirleri

Sevgililer Günü’nde sevgilinize özel ve anlamlı bir hediye vermeniz mümkün. El emeğinizle oluşturacağınız hediyelerle ona sürpriz yapabilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyor. Hala ne alacağınıza karar vermediyseniz, size bir önerimiz var. Sevgilinize özel ve farklı bir hediye vermek istemez misiniz? Mesela bu hediye tamamen size ait olsa, içinde sevginiz ve emeğiniz olsa ne güzel olurdu. Bu sürpriz hediye, sevgilinizin de çok hoşuna gidecektir. Dışarıdan alacağınız pahalı bir hediye yerine, üzerinde sizden izler taşıyacak bir hediye sanırız çok anlamlı olacaktır.

sevgiller-gunu-39

İster evinizde olan malzemelerle, isterseniz de birkaç detayı tamamlayıp, el emeği güzel hediye seçenekleri oluşturabilirsiniz. Bunlardan ilki, soğuk kış günlerine denk gelen Sevgililer Günü’nde ona hediye edeceğiniz ve her an yanında olabilecek bir hediye. Tabi ki ellerinizle ördüğünüz, renkleri özenle seçtiğiniz, şık bir atkı ve bereden söz ediyoruz. Örgü örmek size zor gelmesin. Kısa bir pratikle ve kısa bir zamanda şık bir hediye yapabilmek sizin elinizde.

Bir diğer Sevgililer Günü sürpriz hediyeniz, şimdiye kadar birlikte çekilmiş fotoğraflarınızdan oluşan küçük bir aşk albümü olabilir. Bunun için tüm fotoğrafları bir araya getirmeniz yeterli olacaktır. Kalplerle süslü olan bir fotoğraf albümü edinip, başlangıçtan bugüne kadar olan fotoğraflarınızı yerleştirebilirsiniz. Hatta aralara yazdığınız küçük notlar veya anılarla onu mutlu edebilirsiniz. Aynı albümün fotoğraflarını kullanarak, daha görsel bir şölen hazırlamak isterseniz, güzel müziklerle dolu bir slayt hazırlayabilirsiniz.

Sevgililer Günü için sıra en lezzetli hediyemize geldi. Onun için mutfağa girip, harikalar yaratabilirsiniz. Kalp figürlü, bir pasta ve küçük lezzetli kurabiyeler size özel anlar yaşatabilir. Özellikle şeker hamuru ile süslenmiş pasta ve kurabiyelere yaratıcılık katabilirsiniz. Üstelik bunun için profesyonel bir yardım almanıza bile gerek kalmayabilir. İnternet üzerinden sayısız tarife ve bu tariflerin videolarına ulaşmanız mümkün olacaktır.

Kız veya erkek arkadaşınız eğer bir kitap kurduysa, Sevgililer Günü’nde ona özel bir defter ve ayraç yapabilirsiniz. Temel birkaç kırtasiye malzemesi alarak, onu mutlu etmeniz mümkün. Defterin sayfalarının rengi, içine yazacağınız notlar ve ayracınızın her detayı da sizin hayal gücünüze göre şekillenecektir. Bu el emeği hediyelerle, daha anlamlı ve özel bir Sevgililer Günü geçirmeniz dileğiyle…

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!