Sevgililer Günü İçin Orijinal Hediye Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Sevgililer Günü yaklaşıyor. Ona sevginizi fısıldamanın yanı sıra mutlu olabileceği bir hediye seçimi yaptınız mı? Bu konuda henüz kararsızsanız yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Sevgililer Günü’nün olmazsa olmazıdır hediye. Bazen küçük bir not bazen pahalı bir seçim, ifade etmekte zorlandığınız duygularınızı sizden daha iyi açıklar. Ancak her yıl en çok zorlanılan konu ise o seneyi farklı kılacak orijinal hediye seçimidir. Ona olan sevginiz benzersiz olduğuna göre hediyesi de benzersiz olmalıdır. Size bu konuda verebileceğimiz birkaç fikrimiz mevcut.

sevgiller-gunu-47

Eğer maddi durumunuz yerinde ise Sevgililer Günü’nü yurt dışında geçirmek orijinal hediye olacaktır. Özellikle şubat ayında denize girip güneşin tadını çıkarabileceğiniz bir bölgeye yapılacak seyahat hem sizler için küçük bir tatil hem de kalan yıllarınız için unutulmaz bir Sevgililer Günü hediyesi olacak. Aynı zamanda karlarla kaplı küçük bir dağ evinde baş başa geçirilecek Sevgililer Günü , orijinal hediye seçeneği olarak önerebileceğimiz bir etkinlik. Adrenalin durumunuza göre balonla uçmak veya paraşütle yamaçtan atlamak size ölümsüz bir gün yaşatabilir.

Eğer bu imkanlara sahip değilseniz ya da zamanınız kısıtlıysa birbirinden farklı ve eğlenceli orijinal hediye seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. İlk akla gelen tabi ki pırlanta olacak. Klasik bir seçim gibi dursa da bu özel güne yönelik tasarımlar sevgilinizi havalara uçurmanız için yeterli. Yine küçük bir köpek yavrusu onu doyasıya mutlu edecektir ancak hemen uyaralım bu şirin hediyeye hayat boyu bakmanız gerekecek.

sevgiller-gunu-48

Sevgililer Günü’ne özel olarak tasarlanan çikolata kutuları aşkınızı anlatmanın en tatlı yollarından bir tanesi. Hediyenin kendisi orijinal olmasa da ilginç görselliklere sahip sunuş biçimlerinden bir tanesini tercih ederek farklılık yaratabilirsiniz. Yine ona seçeceğiniz sevimli bir yastık orijinal hediye biçimine büründürülmüş olursa etkisi yüksek olacaktır. İnternet üzerinde birbirinden ilginç hediyeleri satma yarışına girmiş onlarca siteden binlerce seçenek bulabilirsiniz. bugüne özel hazırlanan gece lambaları, kupalar, kadehler, saatler, parfümler, resim çerçeveleri en çok karşınıza çıkacak seçenekler. Zaten oldukça benzersiz bir hediye ancak sizin el emeğinizle hazırlanacak bir fikrin ürünü olacaktır.

sevgiller-gunu-49

Parfüm, saat, kemer, çanta, cüzdan, kolye, kıyafet, ayakkabı, gül yaprakları… Seçiminiz ne olursa olsun önemli olan orijinal bir fikre ve sunuma sahip olması ve orijinal hediye olarak tanımlanabilmesi. Bu şekilde her sene kendinizi tekrar etmekten kurtulmuş olursunuz. Yalnız hemen uyarmak isteriz ki orijinal hediye seçebilmek adına ona uygun olmayan seçeneklere yönelmeyin. Unutmayın hediyeniz sizin sevdiğiniz kişiye olan duygularınızı yansıtır. Muziplik yapayım derken sıkıntı duyacağınız bir Sevgililer Günü yaşamak istemiyorsanız bu konuyu ciddiye almanızı ve ona kalbinizin anahtarını sunmanızı tavsiye ederiz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!