Sevgililer Günü Programları 2016

Sevgililer günü kimileri tarafından tepki görse de aşkınızı pekiştirmek için eşsiz fırsatlar yaratabileceğiniz unutulmaz bir güne dönüşebilir.

Sevgililer gününü, sevgilisi ile beraber unutulmaz bir güne dönüştürmek isteyen düşünceli ve romantik çiftler için sevgililer günü programları 2016 başlığı altında eşsiz seçenekler bulabileceksiniz.

Geçen yıl gerçekleştirdiğiniz etkinliğinizin ardından, sevgilinizin aklına kazınacak bir sevgililer günü yaşatmak düşüncesi içinde iseniz, sevgililer günü programları 2016 ile o günü gelmiş geçmiş en farklı ve unutulmaz bir sevgililer gününe dönüştürmeniz çok zor olmayacak.

Sevgililer-gunu

2016 Sevgililer gününün Pazar gününe denk gelmesi düşüncesinden de hareketle, sevgililer gününü evde geçirmeyi seçenekleri arasında bulundurmayan çiftler için, dışarıda eşsiz vakit geçirebilecekleri etkinlik seçenekleri onları memnun edecektir. Aşkın rengi olan kırmızı ile bezenmiş, yüzlerce kalpler eşliğinde süslenmiş şehrin caddelerinde el ele bir yürüyüşün ardından, baş başa mum ışığında sakin, romantik müzikler eşliğinde yenilecek bir akşam yemeği sevgililer günü akşamınıza renk katacaktır.Sevgililer günü programları 2016 altında planlamış zevkinize uygun seçenekler arasından tercih edeceğiniz bir konser etkinliği ile günün romantizmini doruklarda yaşayabilirsiniz. Sevgilinizle aşk şarkıları eşliğinde yakınlaşırken, ona aşkınızın derinliğini sunma fırsatı edinebilirsiniz.

Sevgililer gününü daha sakin etkinliklerle geçirmek isteyen çiftler için ise, AVM’de gerçekleştirecekleri bir gezintinin ardından sinemada izleyecekleri bir aşk filmi seçenekler arasına girebilir.

Sevgililer gününü geçirilebilecek en sakin biçimde, evde sevgilisi ile baş başa geçirmeyi planlayan çiftler için ise, akşam yemeği için mum ışıkları ile aydınlatılmış, özenle hazırlanmış bir yemek masası, beraberinde seçilecek romantik aşk şarkıları tercih edilebilir. Sonrasında tercih edeceğiniz bir aşk filmi ile sevgiliniz ile sakin olduğu kadar anılarınıza mükemmel bir sevgililer günü olarak kaydolacak bir akşam geçirme şansını elde edebilirsiniz.

sevgililer-gunu (1)

Birbirinize aldığınız hediyeler ile de kusursuz bir hale dönüşecek 2016 sevgililer gününüz, ilişkinizde daima hatırlayacağınız aşk dolu bir gün olarak hafızalarınızda yer edecek. Güne yaratıcılığınızı kullanarak oluşturduğunuz sürprizler ile de sevgilinizi mutlu etmenin bir başka seçeneğini kullanabilirsiniz. Sevgililer gününüzü nasıl bir ortamda, neler yaparak geçirmenizin hayati önem taşıyor olduğunu değil de, asıl olanın birlikte geçirecek vakit olduğunu kavramanız takdirinde, sevgilinizle geçireceğiniz herhangi bir sevgililer günü, mükemmel olacaktır zaten.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!