Sevgililer Günü : Sevgilime İstediğim Hediyeyi Nasıl Aldırtırım?

​Sevgilinizin hayallerinizi süsleyen o hediyeyi almasını istiyorsunuz ama haliyle bunu ona söylemekten çekiniyorsunuz. Merak etmeyin, bunu ona çaktırmadan söylemenin yolları var. İşte bunlardan bazıları…

Aslında en güzel hediye içten gelerek, kişinin kendi düşündüğü ve sevdiğine yakıştırdığı hediyedir. Ama “ Sevgilim hediye alma konusunda çok beceriksiz, bari parasını istediğim şeye harcasın.” diyorsanız, işte sevgilinize istediğiniz hediye aldırmanın yollarından bazıları…

Arkadaşlarınızla İşbirliği Yapın

Sevgiliniz size hediye almak istiyor fakat ne alacağına karar veremiyorsa, muhakkak yakın arkadaşlarınıza fikir danışacaktır. Bunu fırsata çevirmeyi ihmal etmeyin. Sevgililer Günü gelmeden yakın arkadaşlarınıza sık sık istediğiniz hediyeden bahsedin. Hatta onlara açık açık bunu istediğinizi bile söyleyebilirsiniz. Böyle durumlarda işi şansa bırakmadan hediyenizi istediğiniz mağazadan ya da internet sitesinden seçip nokta atışı yapmakta fayda var. İşi şansa bırakmayın.

Sevgiliniz sizin arkadaşlarınıza sormaya çekinebilir. Bu durumda hediye alırken yardım alması muhtemel arkadaşlarına istediğiniz hediyeden bahsetmek de işe yarayabilir.

Sohbetlerde Konuyu İstediğiniz Hediyeye Getirin

Sevgilinizle konuşurken, belli aralıklarla konuyu istediğiniz hediyeye getirin. Bu tür şeylerden hoşlandığınızı ya da böyle bir şeye ihtiyacınız olduğunu söyleyin. Ama abartmamaya dikkat edin.

Alışveriş Merkezlerinde Hedefteki Mağazayı Daha Sık Ziyaret Edin

Sevgilinizle birlikteyken istediğiniz hediyenin satıldığı mekanları daha sık ziyaret etmeye çalışın. Mağazada beğendiğiniz şeyleri deneyerek sevgilinizin dikkatini çekebilirsiniz. Hatta benzer ürünlerden hangisini seçeceğinize dair ona da fikir sorabilirsiniz.

Sevgiliniz Hediye Alırken Nelere Dikkat Ediyor?

Sevgilinizin hediye seçerken nelere dikkat ettiğini anlamaya çalışın. Kadınlar bazen erkeklerin kullanamayacağı, cicili bicili şeyler almayı sever. Erkekler ise daha düz mantıkla hareket ederler. Kolaya kaçıp çiçek almayı tercih edebilirler mesela. Siz sevgilinizin hediye alma konusundaki yaklaşımını öğrendikten sonra onu istediğiniz hediyeye yönelik onu “işlemeye” başlayabilirsiniz.

Örneğin sevgiliniz size sürekli çiçek alıyor, ama siz şık bir kolye istiyorsunuz. Muhtemelen sevgiliniz romantikliğin çiçekle olduğunu düşünenlerden. Ona bunun çok da doğru olmadığını düşündüğünüzü hissettirin.

Başka Arkadaşlarınızın Sevgililer Günü Programlarından Bahsedin

Sevgililer Günü yaklaşırken etrafınızda bugün için hazırlık yapan arkadaşlarınız muhakkak olacaktır. Arkadaşlarınızın almayı düşündüğü hediyelerden bahsedin. Bunlar içinde beğendiklerinizin altını çizerek de sevgilinize istediğiniz hediyeyi aldırabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!