Yaratıcılık ve Romantizmin Birleştiği Nokta; Sevgililer Günü Sürprizleri

 Sevgiler gününde, sevgilinize aşkınızı anlatacak farklı sevgililer günü sürprizleri ile sevgiliniz hem şaşıracak, hem de size yeniden aşık olacak.

Sevgiler günü, çiftler için, çok özel anları ifade ediyor. Herkes, sevgilisiyle unutulmaz bir gün geçirmenin ve sevgilisini şımartmanın yollarını arıyor. Siz de, bu özel günde, sevgilinize sıra dışı ve unutamayacağı bir gün sunmak istiyorsanız, hazırlayacağınız romantik ve ilginç sürprizlerle onu şaşırtabilir ve mutlu edebilirsiniz.

Romantizmin Sınırlarını Zorlayacağınız Sevgililer Günü Surprizleri

Sevgililer gününde, klasik hediyelerin yerine, farklı bir şey arayanlar için, farklı sevgililer günü sürprizleri yapmak mümkün. Evde hazırlayacağınız küçük bir sürpriz ya da büyük bir etkinlik fark etmez. Önemli olan, sevgilinizin nelerden hoşlanacağını ve onu neyin şaşırtacağını tahmin edebilmeniz…

Baş başa Olalım Diyorsanız

Aşkımı, sevgimi baş başa anlatacağım, kalabalığa gerek yok ben tek başıma da nele neler yaratırım diyorsanız evinizi aşk yuvası haline getirmek için bir engeliniz yok demektir. Peki neler yapılabilir?

Harika Bir Kahvaltı Hazırlayın

Sevgililer gününü evde sevgilinizle baş başa geçirmek istiyorsanız,ilk seçenek olarak ona sürpriz bir kahvaltı hazırlayabilirsiniz. Özenerek hazırladığınız kahvaltınıza muhteşem kokulu çiçekler ve kalp şeklinde hazırladığınız krepler eşlik edebilir. Kahvaltı esnasında hediyeyle karşılaşmayı beklemeyen sevgiliyi şu cümleyle şaşırtabilirsiniz. ‘Aşkım dolaptan zeytini çıkarır mısın?’ Bamm! O da ne. Sevgilinizin uzun zamandır istediği ve de beğeneceğini umduğunuz hediyesi. Bu tarz bir sürprizle başlayan sevgililer günü unutulmazlar listesine girecektir.

Evinizi Mumlara Boğun

Sevgililer günü akşamını evde sürprizle başlaması gereken bir gece olarak hayal ettiyseniz, sevgiliniz eve varmadan bütün hazırlıkları tamamlayıp, evin girişinden itibaren, yatak odasına kadar mumlarla bir aşk yolu düzenleyerek, romantik bir ortam yaratabilirsiniz. Yolun sonunda onu bekleyecek bir gül ve hediye ile sevgiliniz hem şaşıracak, hem de çok mutlu olacaktır. Kendi ellerinizle hazırlayacağınız yemeklerden oluşan, mum ışığında romantik bir akşam yemeği gecenizi taçlandıracaktır.

Fotoğraflarınız Aşkınızı Anlatsın

Sevgilinizle ilişkiniz başladığı andan itibaren telefonunuzun galeri kısmı beraber çekildiğiniz fotoğraflarla dolup taşar. Onları en güzel kullanabileceğiniz gün de şüphesiz 14 Şubat Sevgililer günüdür. Aşkınızı anlatacak en güzel fotoğraflarınızı çıkartıp ona evde harika bir aşk köşesi hazırlayabilirsiniz.

El Emeği Göz Nuru Hediyeler Yaratın

Sevgililer gününde ona alabileceğiniz hediye haricinde bir de kendi ellerinizle yapabileceğiniz manevi anlamı çok büyük duygusal hediyeler yaratabilirsiniz. Bunların en güzellerinden biri de ona kendi ellerinizle yapabileceğiniz bir defter hazırlamak. Defteri tamamen kendi ellerinizle yapmanız buradaki en önemli ayrıntıdır. Her sayfasına anlam dolu cümleler yazabilir ya da beraber olan fotoğraflarınızı tek tek yapıştırıp altına o fotoğrafı çekildiğiniz günle ilgili duygusal cümleler kurabilir, aşkınızın nasıl yeşerdiğini ifade edebilirsiniz.

Bir başka alternatif olarak da ona kalp şeklinde bir kek ya da pasta hazırlayabilir, bunu sürpriz haline getirebilirsiniz. Ya tadı kötü olursa diye endişelenmeyin; sevgiyle yapılan yemekler tadından yenmez, unutmayın.

Kek ve pasta yapımı için bunlara bir göz atmak isteyebilirsiniz.

 

 

Sevgililer Gününde Aşkımı Cümle Alem Duysun Diyorsanız

Büyük Kitlelere Sesinizi Duyurun

Sevgililer gününde, sevgilinize olan aşkınızı herkesin duymasını istiyorsanız, bir gazeteye ilan verebilir veya onun sürekli dinlediği radyo kanalına bağlanarak, sevgilinizi ne kadar çok sevdiğinizi söyleyebilirsiniz. Böylelikle onu sevdiğiniz büyük kitlelere duyurmuş olacaksınız.

Onu Alışveriş Merkezine Götürün ve…

Büyük bir alışveriş merkezinde, sevgilinizin ismini anons ettirip, danışma kanalıyla onu ne kadar çok sevdiğinizi, herkesin içinde ilan edebilirsiniz. Bir an için tuvalete gitme bahanesiyle yanından ayrılın ve o birden adının yankılandığını duysun!

İş Yerini Sürprizlerle Donatın

Daha sade bir sürpriz arıyorsanız, aşkınızı anlatan bir notla beraber, iş yerine göndereceğiniz bir gül buketi ya da imkanınız varsa, masasına yerleştireceğiniz ufak notlar ile sevgilinize olan aşkınızın büyüklüğünü göstermeniz mümkün. Ondan önce iş yerine gidip çalışma masasını ufak hediyeler ve notlarla anlamlı hale getirebilirsiniz. Masasında kalpli bir kalem fark ettiğinde, çekmecesini açtığında minik bir paketle karşılaştığında oldukça duygusal anlar yaşayacaktır.

Ona En Sevdiği Şarkıyı Söyleyin

Sevgililer gününde yapılabilecek en duygusal ve romantik sürprizlerden biri de onun sevdiği şarkıyı ve ya ikinizin de çok sevdiği bir şarkıyı sizin ağzınızdan duyması. Müzikli bir akşam yemeği ayarlayın ve her şeyi öncesinde planlayın. Sevgilinizi restorana davet edin ve gecikiyorum diye mesaj atıp onun biraz kırılmasına da izin verin. Sizi sahnede onun için şarkı söylerken gördüğünde belki de göz yaşlarına boğulacaktır.

Onun için Bir Video Hazırlayın ve Romantik Bir Filme Bilet Alın..

Sevgililer gününde yapılabilecekler arasına aşk dolu bir filme bilet almak da girer. Ancak bunu bir sürprize de dönüştürmek istiyorsanız, öncesinde ona aşkınızı anlatan bir video çekin. Videonuz ister kendi ağzınızdan olsun, ister onun arkadaşlarının ve sizin arkadaşlarınızın dahil olduğu bir video olsun. İsterseniz de hiç tanımadığınız kişilerden sizin için ufak bir iyilik yapmalarını isteyip videonuza dahil olmalarını rica edebilirsiniz. Bilet aldığınız film için öncesinde görevlilerle görüşüp hazırladığınız videoyu yayınlamak için izin alabilirsiniz. Belki biraz da bahşiş burada işinize yarayacaktır. Eğer ayarlamaları başarıyla yapabilirseniz, film başlamadan önce reklamlar esnasında videonuz çıkacak ve sevgilinize unutulmaz bir an yaşatmış olacaksınız.

 

Farklılık Yaratın

Eğer bütçeniz yeterliyse, sevgilinize olan aşkınızı anlatan bir billboard ya da havai fişek gösterisi ile de onu şaşırtabilir ve sevinçten boynunuza atlamasını sağlayabilirsiniz.

Büyük Düşünün

Sevgililer günü sürprizleri arasında, lüks sayılacak alternatifler de mevcut. Sevgiliniz için bir tekne kiralayarak, deniz ve ay ışığının muhteşem atmosferi eşliğinde, romantik bir akşam geçirebilir ya da bir uçak kiralayarak, kuyruğuna asacağınız bir afişle, ona olan aşkınızı gökyüzüne yazabilirsiniz. Şık ve gösterişli restoranda bir akşam yemeği de, yine sevgilinizi etkilemek için tercih edebileceğiniz, sevgililer günü sürprizleri arasında yer alıyor. Daha büyük bir sürpriz düşünüyorsanız, sevgililer günü sürprizleri seçenekleri arasında, ikiniz için 2 günlük bir yurt dışı tatili de etkileyici bir hediye olacaktır.

Sevgililer Gününde Aşkınızı Perçinleyecek Müzikler İçin Öneriler

Sevgililer günü geldi çattı, siz programınızı evde yapmaya karar verdiniz ve sürprizleri, evin düzenini, yapacağınız yemeğinizi, her şeyi hazırladınız, her şey mükemmel. Böylesine romantik bir geceyi sessiz sedasız geçirmeyeceksiniz elbette. Her daim arka fonda çalacak bir müzik listeniz olmalı ve o anları bir sıraya koymalısınız. Peki sevgililer gününde neler dinleyebilirsiniz, hangi müziklerle aşkınızı perçinleyebilir, müthiş bir gece geçirebilirsiniz?

Frederic Chopin- Spring Waltz

Frederic Chopin- Romance

Beethoven- Für Elise

Vivaldi- La Follia

Franz Liszt- Liebestraum

Titanic-Never My God To Thee

Bella’s Lullaby- Twilight

Aline- Christophane

Lara Fabian- Je’Taime

Noir Desir- Le Vent Nous Portera

Sting- Shape Of My Heart

Berlin- Take My Breath Away

Whitney Houstan- I will Always Love You

Mariah Carey- Without You

Mariah Carey- My All

Evanescence- My Immortal

Toni Braxton- Unbreak My Heart

Bryan Adams- Everything I Do

Serge Gainsbourg- Je T’aime

La La Land- City of Stars

La La Land – A lovely Night

La La Land- Epilogue

La La Land-Planetarium

Sizin de Sevgililer gününde yapmayı planladığınız sürprizler varsa yorum bırakarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!