Sevgililer Günü Sürprizleri Nasıl Planlanır?

Sevgililer Günü yaklaşıyor ve siz sevgilinize bir sürpriz hazırlamak istiyorsunuz ama ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Sevgililer Günü sürprizleri nasıl planlanacağına dair sizlere biraz tüyo verdik.

14 Şubat yaklaşıyor. Sizde binbir telaş. “Acaba ne yapsam? Neyi sever ki? Onu çok mutlu etmeliyim, şaşırtmalıyım.” gibi sorularınıza ilaç niteliğinde bir yazı ile karşınızdayız.

İlkönce şunu belirtmeliyiz; her insanın etkileneceği şeyler farklıdır. Yani, Sevgililer Günü sürprizlerinizi hazırlamadan önce sevgilinizi ne kadar iyi tanıdığınızı bir düşünün. Örneğin; çiçek alacaksanız, ilkönce hangi çiçeği sevdiği konusunda bir ağız araması yapın. Tabi böyle şeyleri yaparken fark ettirmemek lazım.

Sevgililer Günü sürprizleri hazırlanırken sevgilinizin yaşam tarzı, hobileri gibi durumlar göz önünde tutulmalı. Şimdi biz ise birkaç kategori sunalım.

Romantikliği zirvelerde yaşamayı seviyorsa:

romantik_yemek

Hadi size ipucu; genelde balık burçları böyledir. Gerçi özellikle kadınların hepsi bu kategoridedirler. Ona yazdığınız şiirlerle havaya uçan biri varsa karşınızda size birkaç önerimiz var. 10-15 adet balon alıp, aldığınız balonları şişirerek ve uçlarına bağladığınız iplere, önceden aşk sözleri yazmış olduğunuz kâğıtları ya da birlikte çektirdiğiniz fotoğrafları bağlayıp, odanızın üst duvarına doğru bırakın. İçeri girer girmez gördüğü görüntü onu çok mutlu edecektir. Ya da ilişkiniz boyunca yaşadığınız güzel anıları, sözleri barındıran bir “aşk defteri” hazırlayabilirsiniz. Bizce her ikisini de yapın, sevgilinizin mutluluğu Everest olsun.

Klasik yaşam tarzı onu kendinden alıyorsa:

Bazı kadınlar sevdiklerini takım elbise ile görmeye bayılırlar. Bazı erkekler de sevgililerini çok şık bir klasik elbise içerisinde görmek konusunda oldukça heyecan duyarlar. İşte partneriniz tam da böyle biriyse, onun seveceği manzaraya sahip bir yerde bir masa ayarlayın. Ya da ellerinizle hazırlayacağınız şık bir sofra. Mum ışığında bir yemek, gözlerine bakıp söyleyeceğiniz güzel sözler… Evet, gayet mutlu olacaktır.

Doğayla iç içe yaşamak onu mutlu ediyorsa:

Sevgiliniz yeşil olmadan yaşayamayan ya da doğa sporlarını çok seven biriyse ona çok farklı bir Sevgililer Günü yaşatabilirsiniz. Havalar biraz güzel olursa, pikniğe çıkarabilirsiniz. Yağmur yağarsa da birlikte ıslanırsınız altında. Çok romantik olur. Unutulmaz bir anı olur. Adrenalin sporlarından zevk alıyorsa, hangisini deneyimlemek istediği konusunda bir yoklayın çaktırmadan, eğer bulunduğunuz şehirde imkân varsa o gün ona onu yaşatın. Hem herkesten farklı bir Sevgililer Günü yaşamış olursunuz, hem de birlikte çok eğlenirsiniz.

Kısacası, Sevgililer Günü sürprizleri planlanırken yapılması gereken şeyler, tamamen sizin hayal dünyanıza kalmış. İşte “Bunlar klişeleşmişse vardır bir bildikleri” deyip o yoldan ilerleyin, isterseniz “Bize özel olsun” diyerek bambaşka yollar tercih edin. Biz aklımıza gelen örnekleri sizlerle paylaştık, gerisi size kalmış. Sevgilinizle geçireceğiniz nice Sevgililer Günlerine!

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!