Sevgililer Gününde Evde Vakit Geçirin

Sevgililer günü evde geçer mi”, “her gün evdeyiz zaten” demeyin… Bu sevginizi kutlamanız, aşkınızı tazelemeniz için bir fırsat olabilir, üstelik hiçbir yerde evinizde olduğunuzdan daha rahat ve özgür olamazsınız, öyle değil mi?

Ona En Sevdiği Yemeği Yapın!

Sevgililer gününde eşinize/sevgilinize ağır yemekler hazırlamaktan kaçınmalı, hem hafif hem de sevdiği yiyecekleri ellerinizle pişirmeli, içine de bol miktarda sevginizi koymalısınız! Her zaman yemek yapmıyor bile olsanız bugün yemekleri sizin elinizden yemek ona kendini özel hissettirecektir.

Masayı hazırlarken, günün anlam ve önemini temsil eden kırmızıyı kullanmanız romantizmi artıracaktır. Ayrıca sevgililer gününde firmaların özel hazırladığı çiçek, mum, çikolata ve çilekleri de atlamamalısınız! Kırmızı şarap ise, olmazsa olmazlardan…Yemek sırasında hafif müzikler dinleyebilirsiniz, eğer sevgiliniz plak seviyorsa ona plak almak iyi bir fikir olacaktır. Yemek esnasında ona yeni aldığınız plağı dinletip, onu biraz şımartabilirsiniz… Vakit geçireceğiniz ortamın loş ışıkla aydınlanmış olması da romantizmi artıracaktır, üstelik loş ışıkta kusurların daha az göründüğü de bir gerçek. Emin olun sizi her zaman gördüğünden daha güzel görüyor olacak!

Masayı ve ortamı hazırladıktan sonra sıra geldi sizin hazırlanmanıza! Sevgililer gününde sevgilinizi büyülemek için birkaç noktaya dikkat etmeniz yeterli;

İlk olarak sizi hangi kıyafetle daha çok beğeniyorsa onu giymelisiniz. Mesela deri pantolonunuza ya da mini elbisenize bayılıyorsa onu tercih edebilirsiniz! Elleriniz ve ayaklarınız bakımlı ve yumuşacık olmalı, en sevdiği ojeyi sürmeyi unutmayın…Makyajınızda gözlerinize ya da sadece kırmızı ruj ile dudaklarınıza ağırlık verebilirsiniz… Son hamleniz muhteşem parfümünüzü sıkmak, artık hazırsınız!

Gelelim Hediyeye!

Elbette gidip bir mağazadan zevklerine göre bir hediye alabilirsiniz sevgilinize. Ama biraz daha farklı olmaya ne dersiniz? Ona duygularınızı anlattığınız bir mektupla sürpriz yapabilir ya da fotoğraflarınızdan oluşan ve arka planda sizin hikayenizi, duygularınızı anlattığınız bir video ile en eğlenceli, mutlu anlarınızı bir film tadında ona sunabilirsiniz. Emin olun bu hediyeniz aradan seneler geçtiğinde bile unutulmayacak.

Yemekler yendi, en güzel aşk sözleri söylendi…O zaman biraz eğlenme vakti.. Ortak zevklerinize göre iki kişilik oyunlar oynayabilir, dans edebilir, film izleyebilirsiniz. Ya da şarabınızı içmeye odanızda devam edebilirsiniz…

Unutmadan; bütün gece boyunca telefonlar ile ilgilenmemeniz çok önemli, bırakın sosyal medyayı bir kenara, birbirinizle ilgilenmenin tadına varın…

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!