Sevgilinizin Kişiliğine Uygun Evlilik Sözleri Seçimi

Evlilik sözleri, partnerinizin size “evet” demeden hemen önce yaşanan kısa ancak ömür boyu sürecek mutlu bir evliliğin kilit noktasıdır.

Hayatınızın kadını eminiz ki çok özel. Dünya’da eşi ve benzeri olmayan bu özel kadına evlilik teklifi etme vaktiniz geldi. Evet ama nasıl söyleyeceksiniz? Diyelim ki siz çözüm buldunuz, partneriniz beğenecek mi? Evlilik sözleri, partnerinizin size “evet” demeden hemen önce yaşanan kısa bir an, ancak ömür boyu sürecek mutlu bir evliliğin kilit noktasıdır. Peki, partneriniz sizden nasıl evlilik sözleri duymak istiyor? Bunun yanıtı onun kişiliğinde gizli. Evlilik kararı aldığınıza göre zaten onu iyi tanıyorsunuz.

Eş adayınız neşeli bir karaktere mi sahip? Her an gülümseyen, kötü anlarda bile pozitif kalmayı becerebilen bir insan mı? O halde öncelikle çok şanslı olduğunuzu belirtelim. Neşeli günler sizi bekliyor. Gelelim onun kişiliğe göre seçeceğiniz evlilik sözlerine. Onu hem şaşırtmalı hem de güldürmelisiniz. Mesela; ” Bu Dünya’da yanında huzur bulduğum, her an beni gülümsetmeyi başaran güzel kadın, seni ömür boyu mutlu etme şansını bana verir misin ? Her sabah senin gülümseyişin ile uyanmak istiyorum.” diyebilirsiniz. Eminiz bu sözcüğü duyar duymaz hem duygulanacak hem mutluluktan gözyaşlarını tutamayacak.

Marriage-proposal-2

Eş adayınız çok fazla romantik, her anı sürprizlerle ve aşk sözleriyle geçirmek isteyen bir karakter mi? Evlilik teklifi etmeden önce, gün batımında akşam yemeği randevusunu almış olmalısınız. Evlilik sözler seçerken yoğun bir çaba sarf etmeniz gerekiyor. Eş adayınız zor bir kadın. Kesinlikle kısa cümleler kurmayın. Sizden beklediği, aşkınızı ona, ballandıra ballandıra anlatmanız. Mesela; ” Tanıdığım günden beri rüyalarıma giren güzel sevgilim. Seni düşünmeden bir an bile geçiremiyorum. Senden uzak olduğum saatler bitmek bilmiyor. Sana olan hasretimi sonlandırmak istiyorum. Bütün bir ömrü benimle geçirmeyi kabul eder misin ?” diyebilirsiniz. Kesinlikle, beklediği uzun ve romantik konuşmayı duyduğu zaman, size hemen “Evet!” diyecek.

Eş adayınız ne romantik, ne de neşeli değil mi ? Yada hangisi olduğuna bir türlü karar veremediniz. Olsun. Hiç problem değil. Evleneceğiniz kadın size, siz olduğunuz için evet diyecek. Evlilik sözleri size zor gelebilir. Belki de utangaçsınız. Üzülmeyin, bir kadın size evet deme kararı verdi ise sadece “Benimle evlenir misin?” sözü bile yeter.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!