Sevgilinizin Şaşırtın : Evlilik Teklifi Organizasyonu Nasıl Yapılır

“Benimle evlenir misin?”, bazen en romantik insanların bile zorlandığı, dünyanın en anlam yüklü 3 kelimesi. İlişkisini büyük bir adım atarak ilerletmek isteyen herkes, bu özel soruyu en özel biçimde sormayı hayal ediyor. Nasıl planlamalı, nereden başlamalı ve bu günü nasıl unutulmaz kılmalı diye merak ediyorsanız, cevabı yazının devamında gizli.

evlilik-teklifi5

Evlilik teklifi organizasyonu, ilk olarak yer ve mekan seçimi ile başlamalı. Bu yer, çift olarak sizin için özel bir tatil yeri, hep gitmeyi arzuladığınız bir restoran ya da şehrin en yüksek kulesindeki bir yemek mekanı olabilir. Romantizmin seviyesini biraz daha arttıralım derseniz, çift olarak ilk gittiğiniz sinema ya da birbirinize açıldığınız ilk yerde teklifi yapmak anılarınızı depreştirirken, unutulmaz bir deneyim yaşatacaktır.

Çiçeksiz asla! Teklifiniz ister restoranda yemek yerken, ister yeşillikler içinde yürürken, ister evinin önünde olsun, bir buket çiçek elinizden eksik olmasın. Sevginin, aşkın, romantizmin en büyük destekçisi olan çiçek buketinizi ilişkinize göre de kişiselleştirebilirsiniz. Birlikte olduğunuz her ay için bir çiçek ya da sevgilinizin en sevdiği çiçekleri süsleyen tek bir gül ile evlilik teklifi organizasyonunuzu renklendirebilirsiniz.

lake-proposal

Teklifinizi iletişim ile besleyin! Tatlı dilin yılanı bile deliğinden çıkardığını düşünürsek, sevgilinize yapacağınız can alıcı konuşma teklifinizi daha romantik ve daha unutulmaz yapar. En romantik anlarınızdan, birlikte üstesinden geldiğiniz zorluklardan, neden onu sevdiğinizden ve neden onunla yaşlanmak istediğinizden bahsedin. “Ben sormaya çekiniyorum, nasıl bu kadar konuşurum?” derseniz, evlilik teklifi organizasyonunuzu resimlerinizden oluşan ya da film sahnelerinden oluşan videolarla süsleyebilirsiniz.

Sürprizlere yer verin! Her ne kadar inkar edilse de, her kadın evlilik teklifi alacağı anı hayal eder. Yapacağınız sürprizler sevgilinizi şaşırtırken, bu özel gününüz uzun yıllar akıllarda kalacaktır. Sevgiliniz, gittiğiniz bir tiyatroda rol almış gibi sahneye fırlayıp, evlilik teklifi yapacağınızı tahmin etmeyecektir. Ya da, bir başkasının evlilik teklifini izlemek üzere götürdüğünüz sevgiliniz, aslında ona teklif olacağını aklına bile getirmeyecektir.

Yakın arkadaşlarınızı ve aile üyelerinizi evlilik teklifi organizasyonunuzun parçası yapın. Siz en romantik duygularla teklifinizi yapıp, sihirli “Evet” sözcüğünü duyduğunuz anda, konfetiler patlar, alkış kıyamet kutlamalar başlar ve sizin en özel gününüz herkes için unutulmaz günler listesinde yerini alır. Bu özel gün için profesyonel fotoğrafçı tutmak gibi bir seçeneğiniz olduğu gibi, fotoğraf konusunda yetenekli ve tecrübeli bir arkadaşınız da bu işi üstlenebilir.

Son olarak, planlarınıza duygularınızı katmayı unutmayın. Hislerinizi ve sevginizi ne kadar çok yansıtırsanız, evlilik teklifiniz o kadar güzel olur!

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!