Sevgilinizin Zevkine Göre Fantezi Yüzük Seçimi

Annelere, eşlere, sevgililere… Hiç şüphesiz hayatınızdaki kadınlara alınacak en güzel hediyelerin başında gelir fantezi yüzükler. Hele bir de gündeminizde evlilik yıldönümü, doğum günü, sevgililer günü ya da evlilik teklifi gibi özel bir gün varsa. Tabii sadece fantezi yüzük almaya karar vermekle bitmez işiniz. O kadar çok model karşınıza çıkar ki hangi fantezi yüzüğü alacağınızda karar kılmak oldukça zorlaşır. Fantezi yüzük seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli mesele ise seçiminizi sevgilinizin zevkine göre yapabilmek. Peki doğru seçimi nasıl yapmanız gerektiğini biliyor musunuz ?

İşte size bu konuda yardımcı olacak bir kaç öneri;

Moda trendlerini takip edin

Fantezi yüzük seçiminde moda trendleri oldukça önemli bir yere sahiptir çünkü hiçbir kadın modası geçmiş sıradan takıları takmak istemez. Bu nedenle yüzük seçiminizi yapmadan önce iyi bir moda araştırması yapmanız gerektiğinin altını çizelim. Moda dergileri ve internet siteleri bu konuda size oldukça yardımcı olacaktır.

Sevgilinizin tarzına uygun bir fantezi yüzük modeli seçin

Aldığınız fantezi yüzüğün sevgilinizin parmağından düşmesini istemiyorsanız mutlaka onun tarzına uygun bir seçim yapmanız gerekir. Sevgiliniz ilgi çekici ve şatafatlı takılardan hoşlanıyorsa büyük taşlarla süslenmiş gösterişli fantezi yüzük modellerini tercih edebilirsiniz. Eğer sevgiliniz spor bir tarza sahipse daha sade ve az taşlı fantezi yüzük modelleri zevkine daha uygun olacaktır.

Parmak ölçüsünün doğru olduğundan emin olun.

Özenle seçtiğiniz fantezi yüzüğü sevgilinizin parmağına taktıktan sonra herhangi bir pürüz yaşamak istemiyorsanız parmak ölçüsü konusunda çok dikkatli olmanız gerekir. Bu işlemi sürpriziniz bozulmadan yapmak için arkadaş ya da aile bireylerinden yardım alarak sevgilinizin başka bir yüzüğünü temin etmeniz işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

fantezi-tektas-yuzuk-eros-pirlanta-3

Sıradan modellerden kaçının

Kadınlar giysilerinde olduğu kadar takılarında da pişti olmaktan pek hoşlanmazlar. Bu yüzdendir ki her zaman hiç kimsede olmayan, ilgi çekici ve farklı aksesuarları arayıp bulmaya çalışırlar. Yani alacağınız fantezi yüzüğün sevgiliniz tarafından beğenilmesi farklı ve tarz olmasıyla doğru orantılıdır.Mesela firmaların piyasaya sürdükleri özel koleksiyonları tercih edebilirsiniz.

Alışverişinizde güvenli markaları tercih edin.

Özellikle alışverişinizi internet üzerinden yapmayı planlıyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli nokta alışveriş yaptığınız sitenin güvenli olmasıdır. Bu konuda yapacağınız ufak bir dikkatsizlik sürprizinizin kötü bir şekilde bozulmasına ve tüm keyfinizin kaçmasına neden olabilir. Bu nedenle de güvenilir ve bilindik markaları tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Ayrıca aldığınız pırlantalı fantezi yüzüklerin garantili olmasına ve sertifikalarıyla birlikte teslim edilmesine özellikle dikkat edin.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!