Sevgiliye Hediye Yanında Verilebilecek En Güzel Notlar

Ona aşkınızı anlatacak özel bir hediye beğendiniz ancak tek başına sönük geldi gözünüze. O halde hediyeyi anlamlı kılacak bir de not eklemeye ne dersiniz?

ask_kutusu_1

Sevgiliye hediye vermek için pek çok alternatifiniz mevcuttur. Doğum günü, Sevgililer Günü, ilk tanıştığınız gün, yılbaşı, bayram, seyran… Aslında sevgiliye hediye vermek için özel bir güne ihtiyacınız yok. Ona her an bir sürpriz yapabilir ve aşkınızı anlatacak bir hediye ile mutlu edebilirsiniz.

Verilen hediyeler tek başlarına büyük anlamlar ifade etseler de, etkilerini güçlendirecek aşk dolu notlara da ihtiyaç duyarlar. Sizin kaleminizden çıkacak, aşkınızı anlatacak küçücük bir notun etkisi pek çok zaman hediyenin yapacağı etkiden daha büyük ve duygusal tesiri yüksek olacaktır.

Sevgiliye hediye yanına eklenebilecek en güzel notlar arasından derlediğimiz birkaç örneğe göz atarak fikir sahibi olabilir, kendinizi ifade edecek en güzel notların altına imzanızı atabilirsiniz.

-Seni sadece kalbimle değil tüm varlığımla seviyorum. Aşkını bir ömür boyu kalbimde hissetmekten daha büyük mükafat düşünemiyorum. Seni çok seviyorum.

-Son nefesime kadar yalnızca seni sevmekle meşgul olacağım. O nefesi senin kollarında vermek ise en büyük arzum. Sonsuza dek birlikte olmak dileğiyle…

-Serabım, yakamozun, ışığım, denizim, güneşim… İyi ki hayatımdasın, iyi ki varsın ve bil ki çok özleniyorsun. Sevgililer Günün hep mutlu olsun.

-Bugün değişik bir şey denedim ve seni düşünmeyi bir kenara bıraktım. Tam 15 saniye hayatım, daha fazlasına gücüm yetmedi. Senin varlığınla geçen her günüm kutlu olsun bir tanem.

-Beni aşkınla hayalden hayata, hiçlikten manaya, ölümden ölümsüzlüğe taşıdığın için sonsuz teşekkürler. Seni tarif edilemeyecek kadar tutkuyla seviyorum.

-Kalbinin salıncağında sallanırken ipler aniden koptu ve doğruca gönlünün derinliklerine uçtum. Kurtulmayı düşünmeyecek kadar kalbinin derinindeyim. Ben artık benle değil, her daim seninleyim. Sevgililer Günün kutlu olsun.

-Sana öpücüğünle açılacak bir Sevgililer Günü hediyesi paketledim dudaklarımda. Almanı sabırsızlıkla bekliyorum. Seni seviyorum.

-Her aklıma geldiğinde bir yıldız çizdim kalbime. Gökyüzü gibi ışıl ışıl şimdi içim, yıldız yıldız aşkınla bezeli. Seni çok seviyorum ay yüzlü sevgilim.

-Sana her gün doğumu yeniden aşık oluyor ve öylece kalıyorum sevgilim. Çünkü gün batmıyor içimde, güneşin aydınlatmaya yetiyor gecemi. Sevgi dolu günlerimiz kutlu olsun hayat ışığım.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!