Sevginizi En Pahalı Evlenme Teklifi Hediyeleriyle Gösterin

Evlilik teklifi bir insanın belki de hayatındaki en önemli anlardan biridir. Sevgiliye yapılan evlenme teklifinin özel olmasını herkes ister elbette. Kimi bunu daha uygun yollarla yapmak ister, kimi ise En Pahalı Evlenme Teklifi yöntemlerini tercih eder. Peki ya siz nasıl bir şey isterdiniz?

Eğer tercihiniz bu konuda en pahalı hediyelerden biriyse, bu rehberde tam size göre evlenme teklifi hediyeleri mevcut. Tercihinizi ister çok pahalı bir yüzükten yana kullanabilirsiniz, isterseniz eşi benzeri bulunmayan bir yolculuk ile bunu sonlandırabilirsiniz. Evlilik teklifi hediyelerinin en pahalıları ve ilginçlerini sizler için listeledik.

-TV Reklamında Evlenme Teklifi — Pahalı Evlenme Teklifi Hediyeleri

Başlık sizi korkutabilir, korkutmalı da. Unutulmaz bir evlenme teklifi yapmak için size ilk önerimiz bir TV reklamında yapılacak olan evlenme teklifi. Sevgilinizi beklemediği bir anda şaşırtmak için en ideal ve en pahalı yöntemlerden birisi. Zamanında Rand adlı bir adam tarafından sevgilisine evlenme teklifi yapmak için kullanılan bu yöntem tüm dünyadaki insanlar tarafından büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Bir reklam bölgesini kiralamak için ise Rand, 85.000 dolar gibi yüksek bir ücret vermişti.

-Sonu Evlenme Teklifine Bağlanan Bir Tiyatro Oyunu – Pahalı Evlenme Teklifi Hediyeleri

Bu kulağınıza çok ilginç gelebilir. Gennady Zaleskiy’nin zamanında 10.000 sterlin harcayarak bir tiyatro ekibini kiralayıp, sevgilisine yapacağı evlenme teklifi üzerine oyun kurduğu bir olay. The Romantics adıyla sahnelenen oyunun sonunda Zaleskiy; “Hayır, sevdiğim kadının ismi Victoria ve şu an 6. sırada oturuyor. Benimle evlenir misin Victoria?” şeklinde bir cümle kuruyor ve sevgilisinin kalbini yeniden kazanıyor.

-Paraşütle Atlarken Yapılan Evlenme Teklifi —- Pahalı Evlenme Teklifi Hediyeleri

En klasik gibi görünen ama aslında en heyecan verici evlenme tekliflerinden biri. İlk olarak Mateo Martinez tarafından yapılan bu evlenme teklifi, araştırmalara göre kesin sonuç veriyor. Sevgilinizin haberi olmadan uçaktan atladığınızda yaptığınız evlenme teklifi, hele bir de kameraya alıyorsanız harika bir anı olabilir.

Proposing-at-

-Yerçekimsiz Ortamda Evlenme Teklifi

Aklınıza burada Cem Yılmaz’ın esprisi gelebilir, gelmeli de. Yapılan en ilginç evlenme tekliflerinden birine geldi sıra. Uzay istasyonlarından biriyle anlaşıp, yer çekimsiz ortamda yapacağınız evlenme teklifi en ilginç yöntemlerden biri olabilir. 3,500 dolar gibi iyi bir ücrete bunu gerçekleştirebilir ve sevgilinize unutulmaz bir deneyim yaşatabilirsiniz. Yalnız yüzüğü takarken dikkat edin, malum yer çekimsiz ortam bir anda elinizden kayabilir.

Zero-Gravity_opt_Snapseed_opt1

-Sanat İle Evlenme Teklifi

En pahalı olmasa da güzel bir fiyata çok etkili olabilecek bir evlenme teklifi hediyesi daha. Sevgilinize yapacağınız evlenme teklifinin yerini ve yapacağınız şekli belirledikten sonra ünlü bir ressama bunun illüstrasyon çalışmasını yaptırabilir ve resimdeki o sanatı evlenme teklifi yaparken gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Bir nevi hayali gerçeğe dönüştürmek adındaki bu çalışma favorilerimiz arasında yer alıyor.

2014-11-18-CaliforniaProposalCommissionbySumi-thumb

 

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!