Şık Markalar: Gelin Ayakkabısı Nereden Alınır

Özel gününüzde gelinliğiniz kadar önemli bir şey varsa, o da ayakkabılarınızdır. Peki, rahat, şık ve uyumlu olması beklenen ideal ayakkabıyı nereden alabilirsiniz?

Düğün gününüzde gelinlik seçimi dışında en önemli konulardan biri de ayakkabıdır. İdeal gelin ayakkabısından beklenen şey, sadece şık olması değil, öncelikli olarak rahat olmasıdır. Doğru topuk boyu da doğru ayakkabı için önemli başka bir unsurdur. Gelin ayakkabınızı seçerken, bütün gece aynı ayakkabı ile ayakta duracağınızı ve bu ayakkabı ile oynamak zorunda kalacağınızı hatırlamalısınız.

Gelin ayakkabısının nasıl seçileceğine dair ipuçlarından sonra, sıradaki soru gelin ayakkabısı nereden alınır olmalı. İşte o en önemli gününüz için en uygun ayakkabıyı seçebileceğiniz etkileyici markalar…

VALENTINO

Valentino, moda dünyasında da ismini duyurmuş ve gelin ayakkabıları dendiğinde ilk akla gelen markalardan. Zarif bir duruş sergileyen Valentino, özellikle kullandığı fiyonklar ile dikkat çekiyor. Bu ayakkabıları sadece özel gününüzde değil, sonrasında da ayağınızdan çıkarmaya kıyamayacaksınız…

JIMMY CHOO

Ayakkabı dendiğinde gözümüzün önüne gelen ilk markalardan biri de Jimmy Choo. Farklı, sıra dışı, çığır açan modelleriyle sadece gelin ayakkabılarında değil, modanın her alanında “ilk adımı atan” isimlerden. Taşlı modelleri, özellikle beğeni topluyor. Jimmy Choo ayakkabıları, görkemli hatlarıyla sizi kısa gelinlik giymeye ikna edebilir.

ELLE

Elle, düğün ayakkabılarında günden güne gelinlerin kalbini kazanan bir Türk markası. Elle’nin dikkat çekici yanı da önü açık modelleri. 1977’den beri şıklığıyla herkesin beğenisini kazanan marka, detayları ve ince işçiliği ile gelinliğinizle uyum sağlamakta zorlanmayacaktır. Rahatlık arayanlar için de uygun bir seçenek.


ROSA CLARA

Rosa Clara dendiğinde akıllara gelen ilk kelime “sadelik”. Her modeli ile asalet sözü veren marka, yalın bir gelinlik tercih edenler için akla gelecek ilk isim olmalı. Rosa Clara koleksiyonlarıyla ilgili özellikle bilinmesi gereken şey, küçük fakat etkili detaylara sahip olması. Yani eğer ayakkabınızı Rosa Clara’dan seçmeye karar verdiyseniz, gelinliğinizin de fazla detaylı olmamasına özen göstermelisiniz. Öyle ya da böyle, Rosa Clara gayet şık bir seçim.

 

KEMAL TANCA

Türkiye’de kalite dendiğinde akla gelen markalardan olan Kemal Tanca, sadece gelin ayakkabılarında değil, çanta konusunda da uzman bir isim. Rahatlığına ve dayanıklılığına güvenebilir, en mesut gününüzde onu gururla taşıyabilirsiniz. Kemal Tanca’nın güzel yanlarından biri de koleksiyonundaki çeşitlilik. Platform ayakkabıdan yüksek ökçeli modellere, dantelliden taşlılara kadar aradığınız her çeşit ayakkabıyı Kemal Tanca’da bulabilirsiniz.


MIU MIU

Miu Miu, zarafetten çok cesaret isteyen gelinlere göre. Klasik, bilindik tarzlardan bir adım önde olan Miu Miu ayakkabıları, avangart tavrıyla farklılığını ortaya koyuyor. Muazzam taşlarla bezeli kreasyonu gecenizin ışıltılı geçmesini vaat ediyor. Eğer yaratıcı tasarımlar arıyorsanız, Miu Miu tasarımlarına göz atmakta yarar var.

EK OLARAK:


“Bunların hiçbiri ilgimi çekmedi, ben yaratıcılığımı ortaya koymak istiyorum” mu diyorsunuz? Toppuk adresinden dilediğiniz ayakkabıyı kendiniz tasarlayabilirsiniz. “Ben yaratıcıyım” diyenlerin Toppuk ile özgün modeller yaratıp düğününde dilediği ayakkabıyı giyebilmesi de mümkün…

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!