Şıklığı Tamamlayan Bir Aksesuar Olarak Gelin Çantaları

 Her genç kızın gardırobunun küçük kısmını ihlal eden çanta koleksiyonu olduğu bir gerçek! Takmak istediği çanta modeline göre giyinen bir kadın grubu bile varken biz de biraz gelin çantası modellerine mercek tutalım istedik. Vintage gelin çantası modellerinden zincirli olanlara, portföy çantalardan ışıltılı modellere kadar pek çok gelin çantasını bir araya getirdik. Düğün gününde dahi çantadan vazgeçemeyen gelinler için birbirinden şık çanta modelleri bu yazıda! Şıklıklarıyla ilham kaynağı olacak modellere göz atmadan karar vermeyin! Aklınızı başınızdan alacak modellerden birkaçıyla karşınızdayız.

Her Daim Geçmişin İzlerini Sürenlere Vintage Gelin Çantaları

Yaşanmışlıklarla dolu olan her şey değerlidir. Özellikle bu miras bize en yakınlarımızdan kaldıysa… Mesela ananenizin gelin çantası hala duruyorsa ne mutlu size. Belki küçük bir tamir işlemi gerektirebilir ama inanın buna değer. Yıllar sonra size kalacak küçük bir anı olması bile yeterli. Eğer büyüklerinizden yadigar bir gelin çantası yoksa artık vintage modellere ulaşmak da oldukça kolay. Hatta ikinci el eşya satan mağazaların kapılarını şimdiden aşındırmaya başlayabilirsiniz. İçlerinden birinde mutlaka zevkinize göre vintage bir gelinlik çantasına rastlayacaksınız.

Bahar Bulutlarını Elinizde Taşımaya Ne Dersiniz?

Yumuşacık bir gelin çantası… Yumuşak tüylerin kıyafetlerdeki doğru formlara kavuşmasıyla beraber aksesuarlar da bu akımdaki yerini aldı. Özellikle gelin ayakkabılarına taşınan tüylerden sonra çanta modelleri de tüylerden nasibini aldı. Üstelik çok da nefis oldu! Yumuşak bir hava yaratan tüylü gelin çantaları soft modellerden hoşlanan gelin adaylarının şıklığına şıklık katarken fark arayan genç kızların da kurtarıcısı oluyor. Yalnız küçük bir uyarımız var tüylü gelin çantası modelleri için. Çanta boyutunuz kesinlikle küçük olmalı. Eğer boyutu biraz aşarsanız zaten tüylerin yarattığı göz yanılgısıyla çantanız olduğundan büyük görünebilir.

Altının Gösterişi Mi, Gümüşün Asaleti Mi?

Gelin çantası modellerinde kullanılan renkler de gelinlikle olan uyum için büyük bir önem teşkil ediyor. Mesela sade bir gelinlik tercih ettiyseniz görüntünüze hareket katmak için dore saplı gelin çantası modellerine göz atmaya başlayabilirsiniz. Fakat gelinliğiniz zaten çok gösterişliyse bu görüntüyü kırmak için daha sade çanta modellerine ihtiyacınız var demektir. İşte bu noktada da gümüş renkli detaylara sahip gelin çantası modelleri araya giriyor.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!