Sincan’ın En İyi Düğün Salonları

Ankara’nın Sincan ilçesinde düğün salonu arayışı içerisindeysen sana birbirinden güzel tavsiyelerimiz var. Sincan’da birçok düğün salonu uygun fiyatları ile gözde halinde. Üstelik tüm bu mekanlar düğünün için en güzel seçenekleri sana sunan organizasyon ekiplerine de sahip. 

Kafandaki tüm soruları biliyoruz ve düğünün için en uygun mekanı bir an önce bulmak istiyoruz. Bunun için oldukça kapsamlı araştırmalar yaptık ve en popüler Sincan düğün salonlarını senin için listeledik. Dilersen yazımızın devamından tüm sorularına en kolay şekilde yanıt bulabilirsin. 

Amelda Düğün Salonu

Sincan'ın En İyi Düğün Salonları

Önerilerimizde ilk durağımız: Amelda Sincan Düğün Salonu. Salonun altyapısına en uygun ışıklandırma sistemleri ile oldukça şık bir atmosfer yakalanmış. Üstelik misafirlerinin rahatlıkla hareket edebilmesi için geniş tasarımlı bir dans pisti de mevcut. Menüleri oldukça lezzetli olan mekanın özellikle kokteyllerine bayılacağını düşünüyoruz.

Açık Davet AlanıKapalı Davet Alanı
250 – 500750 – 1.000

Amelda Düğün Salonu Fiyatları

Amelda Düğün Salonu fiyatları ise kişi başı 30 TL’den başlıyor. Fiyatlar senin isteklerine göre belirleniyor. Örneğin; “Düğününü hangi gün düzenleyeceksin?” veya “Yemekli bir davet mi vereceksin?” gibi soruların cevapları fiyatları şekillendiriyor. Detaylar fiyat tablomuzda:

Kokteylli PaketiYemekli Paketi
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

Avantajları

Öncelikle Sincan düğün mekanı ekibinin her şeyin kusursuz ve senin isteklerin doğrultusunda ilerlemesini ilke edindiğini belirtelim. Ayrıca misafirlerin en ince ayrıntısına kadar düşünülüyor. Otopark ücreti alınmıyor, salonda vale ve video çekimi gibi özel hizmetler de sunuluyor. 

Peki “Amelda Düğün Salonu’na nasıl gidilir?”

Akşemsettin, Bosna Caddesi, Numara: 37, 06934, Sincan/Ankara. 

Hemen Fiyat Al

Yıldız Park Düğün Salonu

Düğün, nişan, kına gecesi ve nikah törenleri gibi birçok davete ev sahipliği yapan Yıldız Park Sincan Düğün Salonu 1900 kişiye hizmet sunabiliyor. Mekanda “Gold, Zümrüt ve Serra” olmak üzere üç farklı balo salonu bulunuyor.

Tabi bu salonların hepsinin özellikleri ve kapasiteleri de birbirinden farklı. Örneğin Salon Serra’da daha küçük törenler düzenlenebiliyor. 1200 kişilik bir açık alan da mevcut.

Kapalı Davet Alanı
400 – 1.000

Yıldız Park Düğün Salonu Fiyatları

Fiyatlar kişi başı 30 TL’den başlıyor. “Davetini nasıl düzenleyeceksin?”, “Yemekli mi yoksa kokteylli mi?” Tüm bu soruların cevapları fiyatlar üzerinde etkili oluyor. Aşağıda yer alan tablomuzda sana en net bilgileri sunduk:

Kokteylli Paketi Yemekli Paketi
10 TL – 30 TL 30 TL – 50 TL

Avantajları

Salonda bebek bakım odalarından açık ve kapalı otoparka kadar birçok özel hizmet mevcut. Her türlü isteğine karşı seçenekler bulunuyor. Sincan merkezinde yer alan Yıldız Park Düğün Salonu adresi ise şu şekilde:

Tandoğan Mh. Buhara Cd. Yerel Sk. No:11, Sincan / Ankara.

Hemen Fiyat Al

Lale Düğün Salonu

Altın Lale Düğün Salonu olarak da akıllarda yer eden mekan iki adet kapalı balo salonuyla hizmet sunuyor. Üstelik balo salonlarının kapasitesi oldukça yüksek. Yani kalabalık bir davet vereceksen salon ilk tercihlerin arasında yer alabilir.

Kapalı Davet Alanı
1.000 – 2.000

Lale Düğün Salonu Fiyatları

Sincan Lale Düğün Salonu fiyatları ise kişi başı 10 TL’den başlıyor. Aslında fiyatlar üzerinde kaç davetli çağıracağın, davetini hangi türde vereceğin gibi seçimler oldukça etkili. Dilersen yemekli veya kokteylli paket seçeneklerinden de faydalanabilirsin. Senin için fiyatları aşağıda detaylı olarak listeledik:

Kokteylli PaketiYemekli Paketi
10 TL – 30 TL10 TL – 30 TL

Avantajları

Diyelim ki yemekli bir düğün düzenleyeceksin fakat menüleri önceden tadımlamak istiyorsun. Salonda gelin ve damat adayları için davetler öncesinde misafirlere ikram edilecek menüler üzerinde tadım imkanı bulunuyor. Üstelik dilediğin değişiklikleri de gerçekleştirebilirsin. Karar tamamen senin.

Lale Düğün Salonu adresi ise şu şekilde:

Plevne, Pazar Sk. 2/1-2, 06934 Sincan / Ankara.

Yeni Saray Düğün Salonu

Alanında uzman ve ilgili ekibiyle farklılaşan Sincan merkezli Yeni Saray Düğün Salonu çiftlerin ilk tercihleri arasında bulunuyor. İki katlı salon kolonsuz tasarımıyla ilgi görüyor. Salondaki tüm hizmetler saat 23:00’a kadar devam ediyor.

Kapalı Davet Alanı
500 – 750

Yeni Saray Düğün Salonu Fiyatları

Yeni Saray Düğün Salonu fiyatları ise kişi başı 10 TL ile 30 TL skalasında belirleniyor. Aşağıda yer alan fiyat tablosundan detaylı bilgi edinebilirsin:

Kokteylli PaketiYemekli Paketi
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

Avantajları

Salon açılır kapanır tavanı sayesinde dört mevsim boyunca tüm davetlere sorunsuz şekilde ev sahipliği yapıyor. Ayrıca yemekli davetlerin fiyatları oldukça uygun. Menülerde de dilediğin gibi değişiklik yapabilme imkanın mevcut.

Yeni Saray Düğün Salonu açık adresi ise şu şekilde:

Atatürk, Onur Cd 19/11, 06930 Sincan / Ankara.

Turkuaz Düğün Salonu

Deneyimli kadrosuyla farklılaşan Sincan Turkuaz Düğün Salonu yıllardır birçok davete ev sahipliği yapıyor. Ayrıca salonda düzenleyeceğin düğün törenini hangi mevsimde gerçekleştireceğinin bir önemi yok. Hem açık hem de kapalı alan hizmetiyle yaz ve kış düğünleri sorunsuz şekilde düzenleniyor.

Açık Davet Alanı Kapalı Davet Alanı
400 – 500500 – 750

Turkuaz Düğün Salonu Fiyatları

Mekanın düğün törenleri için belirlenen fiyatları ortalama olarak 10 TL’den başlıyor. Tabi fiyatlar üzerinde davetin tarihi, davetli sayısı gibi birçok etken söz sahibi. Ayrıntılı bilgi alabilmen adına aşağıya bir tablo bırakıyoruz:

Kokteylli PaketiYemekli Paketi
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

Avantajları

Mekanda sunulan catering hizmetleri çiftlerin beğenisini kazanıyor fakat isteğin dahilinde dışarıdan bir firmayla da çalışabilmen mümkün. Ayrıca bu fotoğrafçı için de geçerli.

Müzik yayını saat 24:00’a kadar kesintisiz şekilde devam ediyor. Böylece eğlenceye bir an olsun ara verilmiyor. Turkuaz Düğün Salonu adresi ise şu şekilde:

İstanbul Yolu, Harikalar Diyarı Masal Adası Karşısı, No: 5 Sincan/Ankara.

Hemen Fiyat Al

Armoni Düğün Salonu

Hem uygun fiyatlı hem de yüksek kapasiteli bir düğün salonu arayan çiftler buraya! Armoni Düğün Salonu Sincan tam da sana göre. Mekan geniş dans pisti ve yüksek tavan tasarımıyla da beğeni kazanıyor. Masaların üstü altın rengi şamdanlar ile süsleniyor.

Düğününü ister yemekli istersen de yemeksiz olarak düzenleyebiliyorsun. Üstelik menüler minik misafirler için ayrıca düzenleniyor. Salon oldukça merkezi bir konumda hizmet sunuyor.

Kapalı Davet Alanı
500 – 750

Armoni Düğün Salonu Fiyatları

Mekanın fiyatları kişi başı olarak belirleniyor. Fakat dilersen paket seçeneklerinden de faydalanabiliyorsun. Net fiyat bilgilerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsin:

Kokteylli PaketiYemekli Paketi
5 TL – 10 TL10 TL – 30 TL

Avantajları

Salonda 500 kişilik bir otopark alanı bulunuyor. Böylelikle misafirlerin park yeri arama derdinden kurtulmuş oluyor. Ayrıca yemekli davetler için usta aşçılar tarafından hazırlanan menüler çok çeşitli.

Tüm misafirlerin damak zevkine hitap edebilmesi oldukça önemseniyor. Diyabet, kosher ve vegan gibi seçenekler için de özel olarak hazırlanmış menüler ikram ediliyor. Armoni Düğün Salonu adresi ise şu şekilde:

Atatürk, Çok Katlı Otopark Üzeri, Vatan Cd. No:10, 06930 Sincan/Ankara.

Hemen Fiyat Al

Doruk Park

Yaklaşık 20 yıldır sektörde hizmet veren Doruk Park düğünlerden kına gecelerine, nişan törenlerinden sünnet düğünlerine kadar onlarca davete kapılarını açıyor.

İki ayrı salonu bulunan Sincan düğün mekanı senin isteklerine oldukça önem veren bir organizasyon ekibi bulunuyor. Davet öncesi toplantılar düzenleyerek tüm planlamalar senin isteklerine göre yapılıyor.

Açık Davet AlanıKapalı Davet Alanı
1.000 – 1.500 1.000 – 1.500

Doruk Park Düğün Fiyatları

Mekanın düğün fiyatlarının kişi başı 30 TL ile 70 TL bandında değiştiğini söyleyebiliriz. Tabi fiyatların son hali isteklerin doğrultusunda belirleniyor. Peki “Yemekli ve kokteylli davetlerde fiyatlar ne kadarı buluyor?”:

Kokteylli PaketiYemekli Paketi
30 TL – 50 TL40 TL – 70 TL

Avantajları

Mekanın balo salonunun oldukça şık dekore edildiğini belirtelim. Üstelik bu şık dekorasyon tasarımları doğru ışık sistemleriyle de desteklenmiş. Böylece ortaya aydınlık ve ferah görünümlü bir davet alanı çıkartılmış.

Ayrıca belirlenene konseptlere göre farklı tasarımlar yapılabiliyor. Masa & sandalyeler dilediğin renkte giydirilebiliyor. Doruk Park adresi ise şöyle:

Ahi Evran Mah. Çatalca Cad. Çilem Sk. No: 2 Sincan/Ankara.

Hemen Fiyat Al

Belinay Düğün Sarayı

Hem oldukça geniş bir hizmet yelpazesine sahip, hem de uygun fiyatlı bir düğün salonu arıyorum diyorsan sıradaki önerimiz: Belinay Düğün Sarayı. Salon Sincan konumunda düğün yapmak isteyen çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

700 kişilik kapasitesiyle de kalabalık organizasyonların vazgeçilmezi oluyor. Üstelik düğün paketleri içerisinde davet boyunca süresiz şekilde devam eden video çekimi gibi özel hizmetler de yer alıyor.

Kapalı Davet Alanı
500 – 750

Belinay Düğün Salonu Fiyatları

Dilersen kişi başı fiyatlarından dilersen de paket fiyatlarından faydalanabilirsin. Fiyatlar ortalama olarak 10 TL’den başlıyor, 50 TL’ye kadar ulaşım gösteriyor. Senin için aşağıdaki tablomuzda en net bilgileri derledik:

Kokteylli PaketiYemekli Paketi
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

Avantajları

Düğün pastası salon tarafından dilediğin şekilde temin ediliyor. Ayrıca dilersen gelin arabanı da süsleyebiliyorlar. Minik misafirler için oyun alanlarının bulunması da cabası! Belinay Düğün Sarayı adresi ise şu şekilde:

 Akşemsettin, Çatalca Sokağı, No: 131, 06933, Sincan / Ankara.

Hemen Fiyat Al

Nazende Düğün Salonu

Sincan, İstasyon mevkiinde yer alan Nazende Düğün Salonu Ankaralı çiftlere birçok özel hizmet sunuyor. Salonda aynı anda birden fazla düğün töreni düzenlenebiliyor.

Ses, ışık ve sahne sistemleri de altyapıya en uygun şekilde düzenleniyor. Organizasyon sorumluları en doğru dekorasyon süslemelerini hayata geçiriyor.

Kapalı Davet Alanı
500 – 750

Nazende Düğün Salonu Fiyatları

Sincan düğün salonu bünyesinde aslında kişi başı fiyatları üzerinde tamamen senin seçimlerin etkili. Kişi başı ortalama olarak bir rakam vermemiz gerekirse 30 TL diyebiliriz.

Daha kapsamlı bir inceleme yapabilmen adına fiyat tablomuzu da aşağıya bırakıyoruz:

Kokteylli PaketiYemekli Paketi
10 TL -30 TL30 TL – 50 TL

Avantajları

Mekanda fotoğraf ve video çekimi hizmetleri sunuluyor. Böylelikle dışarıdan bir fotoğrafçıyla anlaşmana gerek kalmıyor. Üstelik gelin ve damat adaylarının memnuniyeti ekip için oldukça önemli oluyor. Nazende Düğün Salonu açık adresi ise şu şekilde:

İstasyon Mah.Fırat Cad. No:3/16, Sincan / Ankara.

Akman Düğün Salonu

Açık hava düğün mekanı ile de ön plana çıkan Akman Nikah Düğün & Balo Salonları Sincan başta olmak üzere Ankara’da birçok yerde hizmet veriyor. Özellikle organizasyon hizmetleri beğeni topluyor.

İsteklerin doğrultusunda canlı müzik ve orkestra gibi seçenekler de sunuluyor. Dilersen müzik listesinde senin önerilerin yer alıyor. Salon hostesleri misafirlerinin kapıdan içeri girdiği andan törenin bitimine kadar ilgiyle çalışıyor.

Kapalı Davet Alanı
100 – 600

Akman Düğün Salonu Fiyatları

Mekanda düzenlenecek organizasyon fiyatlarının kişi başı olarak belirlendiğini söyleyebiliriz. Net fiyat bilgisi alabilmen adına senin için bir tablo oluşturduk:

Kokteylli PaketiYemekli Paketi
52 TL – 65 TL59 TL – 74 TL

Avantajları

Sincan düğün mekanı içerisinde görsel şovlardan nikah şekerine kadar birçok ayrıntı profesyonel şekilde planlanıyor. Hatta gelin adayları için kuaför hizmetleri bile sunuluyor.

Elbette çocuklu misafirlerin rahatı da düşünülmüş, salonda oyun alanı ve palyaço hizmetleri mevcut. Akman Düğün Salonu açık adresi ise şu şekilde:

Yunus Emre Mahallesi, 11 Nolu Giriş Kapısı Karşısı, 06933 Sincan Osb/Sincan/Ankara.

Hemen Fiyat Al

Happy Garden Düğün Salonu

Müşteri memnuniyetini en ön planda tutan güler yüzlü ekibiyle tercih sebebi olan Sincan düğün salonunda neredeyse tüm özel günlerin için hizmet sunuluyor. Üstelik her davetin kendine özel konseptleri oluyor.

Masa & sandalyeler davetli listesine uygun olacak şekilde yerleştiriliyor. Dekorasyon süslemelerinde senin de fikrin alınıyor. Salonda misafirlerinin rahatlıkla hareket etmesini sağlayacak yuvarlak masalar tercih ediliyor.

Kapalı Davet Alanı
500 – 750

Happy Garden Düğün Salonu Fiyatları

Düğün törenini Happy Garden ev sahipliğinde düzenlemek istersen seni kişi başı 10 TL’den başlayan fiyatlar karşılıyor. Tabi bu noktada davetini hangi gün düzenleyeceğin de çok önemli. Dilersen net fiyat bilgilerini birlikte inceleyelim:

Kokteylli PaketiYemekli Paketi
10 TL – 30 TL30 TL – 50 TL

Avantajları

Salonda orkestra ve DJ hizmetleri mevcut. Ayrıca menüler de oldukça çeşitli. Kokteylli bir davet düzenleyeceğini varsayarsak misafirlerine özenle seçilen aperitifler ve onlara uygun içecekler servis ediliyor. Happy Garden Düğün Salonu Sincan açık adresi ise şu şekilde:

Atatürk, Kutsal Sokak, No:31, Sincan / Ankara.

Hemen Fiyat Al

Herasus Düğün Salonu

Mekan bünyesindeki kapalı salon gold süslemeleri ve uyumlu ışıklandırma sistemleriyle adeta ışıl ışıl parlıyor. Böylelikle ferah bir görünüm sunularak sıkışıklık hissi de önlenmiş oluyor.

Aynı anda birden fazla düğüne de ev sahipliği yapabilen Sincan düğün mekanı uzman organizasyon sorumluları çalışıyor. Tercihin yemekli bir düğünse misafirlerinin menüleri çok beğeneceğine eminiz.

Açık Davet AlanıKapalı Davet Alanı
1.500 – 2.000750 – 1.000

Herasus Düğün Salonu Fiyatları

Fiyatları incelemeden önce sana şu soruyu soralım: “Davetini hangi türde düzenleyeceksin?” Çünkü düğün fiyatları kokteylli ve yemekli organizasyonlar için farklılaşıyor. En net bilgileri edinebilmen için bir fiyat tablosu oluşturduk:

Kokteylli PaketiYemekli Paketi
30 TL – 50 TL30 TL – 50 TL

Avantajları

500 araç kapasiteli otopark alanı ve vale hizmetleri sayesinde misafirlerin oldukça rahat ediyor. Yemekli düğünlerde menülerin beğeni kazandığından bahsetmiştik. Salonun usta aşçı ekibi çocuklara hitap edecek menüleri de ayrıca düzenliyor. Herasus Düğün Salonu adresi ise şu şekilde:

 Akşemsettin Mah. Çatalca Sk. No: 30 Sincan / Ankara.

Düğün tarihin bahar ve yaz aylarına denk geliyorsa Sincan’ın açık hava düğün mekanlarını da incelemeden geçme!

Gözde Düğün Salonu

Atatürk Mahallesi’nde yer alan Gözde Düğün Salonu Sincan, Ankaralı çiftlerin adeta gözdesi. Hem birçok özel hizmet hem de uygun fiyatlar aynı anda sunuluyor.

Kapalı balo salonu genellikle beyaz ve mor rengin uyumundan faydalanılarak dekore ediliyor. Mevsim çiçeklerinden yapılan konsepte uygun renkli aranjmanlar da masaların üstünü süslüyor.

Kapalı Davet Alanı
500 – 750

Gözde Düğün Salonu Fiyatları

Sincan düğün mekanı fiyatları hafta içi ve hafta sonu farklılık göstermiyor. Bu da en büyük tercih sebeplerinden biri oluyor. Peki fiyatlar hangi skalada değişiyor?:

Kokteylli PaketiYemekli Paketi
10 TL – 30 TL10 TL – 30 TL

Avantajları

Öncelikle davet boyunca misafirlerine birçok ikram servisi yapıldığını belirtelim. İstiyorsan dışarıdan bir catering ve organizasyon firmasıyla da anlaşabilme imkanın var. Mekanda engelli girişi de bulunuyor. Gözde Düğün Salonu adresi ise şu şekilde:

Atatürk Mah. Onur caddesi. No: 31/A, Sincan / Ankara.

Sincan’da daha fazla düğün salonu incelemek ister misin?

En popüler Sincan düğün salonlarını senin için listelediğimiz yazımızı burada sonlandırıyoruz. Düğün planlama sürecinde mekan seçimi oldukça önemli ve zor olan konulardan bir tanesi. İçeriğimizde yer alan mekanların DüğünYardımcısı.com’a özel olarak indirimli fiyatları ile hizmet verdiğini belirtmeden geçmeyelim. Ücretsiz hizmet veren danışmanlarımız sana bir telefon kadar yakın!

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!