Sinema Düğün Teması Kim Hayır Diyebilir Ki!

Hayatınızın en güzel filmini büyüleyici bir sinema setinde çekmeye hazır mısınız? Eğer hazırsanız sizi evlilik dünyasının en eğlenceli temasıyla tanıştırmak istiyoruz. Son yılların düğün trendlerinden belki de en renkli olanı sinema temalı düğünleri, fark yaratmak isteyen çiftler için mercek altına aldık. Siz de sıra dışı bir sinema düğünüyle muhteşem karelere imza atmak istiyorsanız işinizi kolaylaştıracak yaratıcı fikirlerimize göz atmayı unutmayın.

Mutluğa Bir Çift Bilet! – Sinema Temalı Düğün

Sinema temalı bir düğün için ihtiyacınız olan ilk şey konsepte uygun davetiyeler diyebiliriz. İşte bu noktada yardımınıza koşan modeller de tabii ki sinema biletleri olacak. Şık bir zarfla tamamlanmış harika bir davetiye modeli bulmak ise sandığınız kadar zor değil. Davetiye kataloglarını biraz karıştırırsanız sinema bileti formunda pek çok modelle karşılaşacağınıza eminiz. Örneğin nostaljik bir hava yaratan ve sinematograf detayı unutulmayan mükemmerl bir davetiye seçebilirsiniz. Üzerinde yazacak mesaj için ise en sevdiğiniz aşk filmine ait romantik bir replikten alıntı yapabilirsiniz.

Patlamış Mısırsız Sinema Temalı Düğün Olmaz! – Sinema Temalı Düğün

Düğün töreninde misafirlerinize birbirinden farklı ikramlar sunmak istiyorsanız sinema temalı düğünler tam da size göre! Sinemaya dair ne varsa düğün mekanınızı renklendirmek için müthiş ikramlık alternatifleri yaratıyor çünkü. Patlamış mısırlar ise başköşeye yerleşmeyi en çok hak eden sunumlardan. Çikolatalı, karamelli, şekerli ve baharatlı popcorn çeşitleriyle her damak tadına uygun farklı ikramlık seçenekleri yaratabilirsiniz mesela.

Düğün Mekanında Açık Hava Sineması Rüzgarları – Sinema Temalı Düğün

Sinema temalı düğünler belki de en çok bahar ve yaz düğünlerine yakışıyor diyebiliriz. Özellikle açık bir mekanda yapılacak düğünler için harika düğün süslemeleri yaratabilirsiniz. Mesela hayatınızın en güzel filmini izlemeye hazırlanan konuklar için etrafa renkli minderler yerleştirebilirsiniz. Açık hava sinemalarının olmazsa olmazı içecekler için hazırlanmış sandık formundaki sehpaları ise misafirlerinizi ağırlayacağınız tüm alanlara eklemeyi unutmayın.

Düğün Masalarından Film Kareleri – Sinema Temalı Düğün

Sinema temalı bir düğün için masa süslemeleri konusunda istediğiniz kadar özgürsünüz. Üstelik pek çok objeyi de kendiniz tasarlayabilirsiniz. Örneğin popcorn keselerine yerleştirilmiş çiçeklerle masanıza renk getirebilirsiniz. Çekmecelerde saklı kalan eski fotoğraf filmleri de peçete halkası olmak için sizi bekliyor. Filmin başladığını haber veren numaratörlerin ise sinema temalı düğünlerin en renkli süsleme alternatiflerinden olduğunu söyleyebiliriz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!