Sınır Tanımayan Gelinler İçin 5 Ayakkabı Modeli

Sıradan gelin aksesuarları size göre değilse ve yeniliklerin peşine düşüp sıra dışı bir imaj çizmek istiyorsanız, size özel harika bir sürprizimiz var! Hayal gücünün sınırı olmayan tasarımcıların en ilginç ayakkabı modellerini sizin için vitrinlerden çıkardık ve ortaya hiç kimsede göremeyeceğiniz kadar özgün tasarım ayakkabıların olduğu harika bir liste hazırladık.

sira-disi-kapak

Zamanı Durduran Kelebekler Gelin Ayakkabılarında!

Hem retro hem de sıra dışı bir gelin ayakkabısı giymeye hazır mısınız? Eğer renklerden vazgeçemeyen ve özgün olmaktan korkmayan bir gelin adayıysanız bu model tam da size göre! Belki bir eşini bulmanız çok kolay olmayabilir. Ancak butik bir ayakkabı tasarımcısına aynısını yaptırabilirsiniz. Ya da metal çarkların kelebek olup konduğu topuklardan ilham alıp kendi ayakkabılarınızı kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Gelin Ayakkabısında Alexander McQueen İmzası

Çılgın tasarımcı Alexander McQueen, sihirli ellerini neye dokundursa ortaya harikalar çıkıyor. Son yıllarda ayakkabı dünyasına bıraktığı tasarım modelleri ise adeta bir sanat eseri niteliğinde! Çılgın gelin adaylarının gelin ayakkabısı seçimlerini yaparken McQueen kataloglarını karıştırdığı da bir gerçek! Dememiz o ki; eğer siz de sınır tanımayan gelinler kulübünün bir üyesiyseniz beyaz yaprakların topuk olduğu harika tasarımdan ilham alabilirsiniz.

sira-disi-2

 

Romantik Gelinler İçin Dantel Şıklığı

Kim demiş hem romantik hem de çılgın olunmaz diye? Mesela dantel detaylara sahip bu model sizce de sıra dışı değil mi? Üstelik fazlasıyla da romantik! Kadınların isteyip de sahip olamadığı hiçbir şey yok şu hayatta. Eğer hem romantik hem de sıra dışı görünmek istiyorsanız bu ayakkabı modeliyle başarabilirsiniz. Bizden söylemesi!

sira-disi-3

 

Prenses Gelinler İçin…

Sahip olduğunuz her şeyin tamamen size özel olmasını istiyor ve şıklığınızdan asla vazgeçemiyorsanız çiçek detaylarla bezeli bu model sizin için tasarlanmış diyebiliriz. Özellikle sınırları çok zorlamadan özgün bir model arıyorsanız harika bir alternatif olabilir.

sira-disi-4

 

Hem Tasarımın Hem de Lüksün Sınırlarını Zorlayın

Karşınızda bir Chanel klasiği! Tasarımın altında Chanel imzası varsa şıklık kaçınılmazdır. Ayakkabı konusundaki başarıları ise tartışılmaz. Örneğin metal topuklara sahip bu modele biz bayıldık. Özellikle vintage temalı bir düğün düşlüyorsanız eşsiz bir aksesuar olacağını garanti edebiliriz. Düğün sonrası size en çok sorulan şeyin ayakkabınızın markası olacağından da eminiz.

sira-disi-5

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!