Sıra Dışı Bir Düğün Trendi: Texas Konsepti

Bir zamanlar pazar günleri pek çok babayı ekran başına kilitleyen Texas filmleri, 2015 yılı düğünlerinde yeniden hayat buluyor! Evet, kesinlikle doğru anladınız. Bir döneme damgasını vuran Texas furyası, artık yepyeni bir düğün trendi olarak çıkıyor karşımıza. Üstelik en eğlenceli halleriyle! Bu filmin içinde kötü kalpli kovboylar da yok hatta fazlasıyla romantik bir aşk yaşanıyor.

texas-kapak

 

Şu sıralar düğün temanızı belirleme telaşındaysanız ve sıra dışı bir konseptle konuklarınızı şaşırtmak istiyorsanız Texas düğünü sizin için de harika bir seçenek olabilir mesela. Vahşi Batı’nın en güzel atları, kovboyların göz alıcı aksesuarları ve eğlencenin doruklarda olduğu bir konsept… Bu düğünde yok yok! Hala nasıl bir düğün olacağına emin olamadıysanız bir de buradan buyurun! İşte düğün temanızla Texas ruhunu yeniden hayata geçirecek detaylar…

Texas Konsepti Şerifin Barı’nda Buluşalım!

Texas temalı bir düğüne de ancak bir kovboy barı yakışır! Hemen telaş yapmayın, tabii ki Vahşi Batı’nın o barlarını bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Ancak son zamanlarda düğünlerin vazgeçilmezleri arasına giren çiftlik evlerinden birini harika bir Texas barına çevirebilirsiniz. Hatta çiftliğin bahçesine yayılıp özgürce dans etmenin keyfini çıkarabilirsiniz. İşte Texas düğünü için en uygun mekan!

texas-1

Düğün Süslemelerinde Az Çaba, Çok Şıklık

Texas temalı bir düğün ekonomik bir organizasyon bütçesini de beraberinde getiriyor. Bu düğünde ihtişamlı detaylara yer yok çünkü. Etrafınızdaki her şeyin olabildiğince doğal ve sade görünmesi gerekiyor. Sonuçta buradan cesur kovboylar geçecek! İşte bu noktada da araya sade ve basit düğün süslemeleri giriyor ve bütçeniz de bu sayede hiç zorlanmıyor. Örneğin kavanoz içindeki kır çiçeklerinin masaların en güzel dekoru olacağınız söyleyebiliriz. Minik mumlar, birkaç çiçek vazosu ve sade ama şık bir mekan… Hepsi bu kadar!

texas-2

Vahşi Batı Temalı Bir Düğün Pastası

Texas konseptli bir düğün yapıyorsanız bu düğünün pastası da sıra dışı olacak demektir. Mesela Vahşi Batı filmlerinden görmeye alışkın olduğumuz detayları düğün pastanıza taşımaya ne dersiniz? Harika bir kovboy botu pastanızın en güzel süsü olabilir örneğin. Ya da şerifin yıldızını çalıp düğün pastanızın bir köşesine iliştirseniz muhteşem bir görüntü yakalayabilirsiniz. Hatta bu hafta sonu bir Texas filmi açarak aklınızda kalan detayları not alıp tamamen kendi hayal ürünüz olan bir pasta tasarlatabilirsiniz.

texas-3

Kovboy Asiliğini Aksesuarlarınıza Taşıyın

Texas temalı bir düğünün gelini ve damadı olduğunuza göre bu durumun keyfini çıkarmak da en doğal hakkınız! Mesela kovboyların aksesuarlarını neden kullanmıyorsunuz? Şık bir damatlığın üzerineyine  aynı renklerde muhteşem bir kovboy şapkası takabilirsiniz mesela. Ya da temaya uygun bir gelin olmak istiyorsanız şık bir kovboy çizmesi giyebilirsiniz. Üstelik bu sayede günün yorgunluğunu yüksek topuklar üzerinde geçirmek zorunda da kalmazsınız.

texas-4

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!