Sıra Dışı Damat Kol Düğmeleri

Damatlık ne kadar önemliyse damatlığı tamamlayan aksesuarlar da bir o kadar önemlidir. Damatlık tek başına bir şey ifade edebilirken, aksesuarları ile bütünlük içerisindeki bir damatlık çok şey ifade edebilir. Özenle hazırlanılmış bir süreç, doğru styling ve daha birçok unsurun bir araya gelmesi ile kusursuz bir görünüme kavuşursunuz. Bunun için yapmanız gerekenler doğru kombinleri bir araya getirebilmektedir. Gömlek, ceket, pantolon, papyon ya da kravatın doğru bir kombin içerisinde olması kadar aksesuarların da uyumlu görünmesi çok önemli. Sıradan ya da monoton bir damat olmak istemiyorsanız eğer belki takım kıyafetinizle değil de aksesuarlarınızla zincirleri kırabilirsiniz. Damatlar için sıra dışı kol düğmeleri yazısını, siz sıra dışı şeyleri seven damatlar için hazırladık. El emeği göz nuru olan ürünlerden hazır işlenmiş kol düğmeleri;  size ilham olmak için varlar!

El Emeği Kol Düğmeleri

Damatlar için sıra dışı kol düğmelerinde, istediğiniz fikri hayata geçirebileceğiniz el emeği kol düğmeleri ilk sırayı alıyor. Bizim sizin için seçtiğimiz el emeği kol düğmelerinde, tahta üzerine yakmadan kemik üzerine işlemeye kadar hoş modeller mevcut. Dilerseniz bu modellere bakarak ilham alabilir, dilerseniz de kendi uygun gördüğünüz formu bu şekillerde işletebilirsiniz. Kemik, sedef ve ağaç gibi materyaller üzerine işleme ya da dilediğiniz formu yaptırmanız mümkün.Buyrun Sıra Dışı Damat Kol Düğmeleri…

Steampunk Kol Düğmeleri

Steampunk kol düğmeleri, sıra dışı damatların gözdesi olabilecek nitelikte. Eğer bilimkurguya ve biraz da fantastik öğelere ilginiz varsa steampunk kol düğmeleri tam da size göre. Düğün konseptiniz Victoryen tarzını anımsatıyor ya da damatlığınız o dönemden esintiler taşıyorsa eğer bu kol düğmelerini kaçırmamanız gerekiyor. İstediğiniz çarkları ve farklı materyalleri bir araya getirebilir ve sizin için seçtiğimiz kol düğmelerinden de esinlenebilirsiniz.

Kuru Kafalı Kol Düğmeleri

Rock konseptli bir düğünün kol düğmeleri de mutlaka kuru kafa figürlü olmalı. Asi ve sert öğeleri damatlığınıza ve aksesuarlarınıza taşıyabilirsiniz. Damatlar için sıra dışı kol düğmeleri kadar konsepte uyumlu şeyler de seçmek önemli tabii. Kuru kafalı kol düğmelerini temaya uygun seçmek istemeyenler, bordo ya da baştan aşağı simsiyah bir takımda da bu kol düğmelerini tercih ederek oldukça cool bir görüntüye kavuşabilirler.

Hayvan Figürlü Kol Düğmeleri

Hayvansever biriyseniz ve düğününüzde dahi bunu bir şekilde ortaya koymak istiyorsanız hayvan fügürlü kol düğmeleri dikkatinizi çekecek. Köpeğiniz var ise köpek, kediniz var ise kedi ya da bunun için illa da hayvan sahibi olmaya gerek yok, kır bahçesinde gerçekleşecek bir düğün için herhangi bir hayvan figürlü kol düğmeleri oldukça sempatik duracak. Hayvan figürlü kol düğmeleri; gümüş, altın, pirinç ya da kemikten olabilir.

Temaya Uygun Kol Düğmeleri

Düğününüzün konsepti bazı şeyleri oluştururken size de fayda sağlayacak ve karar vermenizi kolaylaştıracak. Düğün temanıza ve düğün mekanınıza uygun damatlığınızdan sonra sıra aksesuarlara gelmişken kol düğmelerinizi de temaya ugun seçmeniz kusursuz görünmeniz açısından hoş olacaktır. Yaz ve ilkbahar düğünü için bisiklet formlu, romantik bir düğün için kalp ve marine temalı bir düğünse de pusula formlu kol düğmesi oldukça yaratıcı olacaktır.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!