Sıra Dışı Gelin Saçı Aksesuarları

Sıradan olmayan bir evlilik teklifi sonrası hayallerinizin de ötesindeki gelişmelerle ayaklarınız yerden kesiliyor! Evlilik hazırlıklarına başlamışken siz, düğün konseptinize de karar vermiş bulunuyorsunuz; hem de hiç de sıradan olmayan bir düğün! Sıradan olmayan bir evlilik teklifine de sıra dışı bir düğün yakışmaz mı zaten? Sıra Dışı Gelin Saçı Aksesuarları sizin için incelendi.

Gelinliğinize ve aksesuarlarınıza sıra gelmişken, gelinliğinizi neden sıra dışı bir aksesuar ile tamamlamıyorsunuz? Oldukça sade ya da soft tonlarda bir gelinlik tercihiniz olacak ise, bu kombine en çok yakışan kesinlikle sıra dışı bir saç aksesuarıdır. Böylelikle gelinliğinizin içinde rahat hareket edebilecekken, saç aksesuarınız düğünün bütününe bakıldığında adeta parlayacak bir unsur olacaktır.

Gelin için sıra dışı saç aksesuarları yazımızı hazırlarken, her tarzdaki gelin adaylarını düşünürek saç akseuarlarını da oldukça geniş bir yelpazede tuttuk. Umuyoruz ki aradığınız o sıra dışı saç aksesuarını bizim yazımızda bulabileceksiniz. Eğer aradığınızı tam olarak bulamazsanız da size ilham olmak bize iyi gelecek!

Abartılı Çiçekler – Sıra Dışı Gelin Saçı Aksesuarları

Gelin için sıra dışı saç aksesuarlarında abartılı çiçekler belki de en revaçta kullanılabilecek aksesuarlardır. Riske girmeden bir tercih yapmak istiyorsanız eğer devasa çiçekleri kullanarak bunu başarabilirsiniz. Bu abartılı çiçekleri taç gibi kullanalabilir ya da saçınızın bir yanına iliştirebilirsiniz. Mevsim çiçeklerini kullanabilir ya da tül ve saten kumaşlardan faydalanarak saç aksesuarı yaratabilirsiniz. Saç aksesuarınızın, gelinliğinizle ve gelin buketinizle uyumlu olmasına dikkat edin.

Fütüristik Dokunuşlar – Sıra Dışı Gelin Saçı Aksesuarları

Uçuk kaçık ve belki de kimsenin aklına gelmeyecek şeyler hep sizin aklınıza geliyor! Sıra dışı şeyler olunca da aklınıza gelen tasarımlar oldukça dikkat çekici ve çağın dışında kalıyor. Sizler için derlediğimiz sıra dışı aksesuarlardaki fütüristik dokunuşlar tam da sizi yansıtıyor. Farklı, modern çizgilerde ve oldukça sıra dışı! Telden bir taç, grafik formlarla yorumlanan bir başka taç ve kanatlardan oluşan bir başka saç aksesuarı; bu aksesuarlar aklınızı başınızdan alacağa benziyor.

Kuş Tüyü Taçlar – Sıra Dışı Gelin Saçı Aksesuarları

Eğer bir hahvanseverseniz yazı başlığını görüp korkmayın çünkü yapay kuş tüylerini kullanarak ortaya sıra dışı saç aksesuarı çıkarabilirsiniz. Farklı formlarda ve farklı renklerde yapımı ise oldukça kolay modelleri sizler için araştırdık. Dilerseniz saç aksesuarınızı kendi ellerinizle hazırlayın, dilerseniz de kuş tüyleri ile yepyeni bir model tasarlatın. Kuş tüyleri ile yapılan bir saç aksesuarı emin olun ki oldukça sıra dışı görünecektir.

Farklı Materyaller – Sıra Dışı Gelin Saçı Aksesuarları

Kullanmak istediğiniz malzemelere karar veremediyseniz eğer bu başlık size farklı fikirler sunacaktır. Sıra dışı saç aksesuarlarından birine dahip olmak istiyorsanız eğer farklı materyallere de açık olmalısınız. Bu noktada ortaya harika ve oldukça sıra dışı işler çıkacaktır. Size ilham verebilecek görsellere bakmadan önce düğün konseptinizi düşünerek ne istediğinize karar verebilirsiniz. Bizim seçtiklerimize bakarak ise fikir edinebilirsiniz.

Yaprak Taçlar – Sıra Dışı Gelin Saçı Aksesuarları

Doğa aşığı bir insansanız ve düğününüz de yaz ayında olacak ise size sıra dışı saç aksesuarlarında en uygunu yapraktan yapılmış taçlar olabilir. İster yapay ister gerçek yaprakları kullanarak harika bir saç aksesuarı ortaya çıkarabilir ya da çıkarttırabilirsiniz. İncilerle süslenmiş kristal yaprak formları ya da içiçe geçirerek oluşturacağınız dev yaprakların bir araya geldiği sıra dışı bir saç aksesuarı; modeline karar verin ve yapmaya başlayın!

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!