Sıra Dışı Gelinler İçin 5 Gelinlik Modeli

Her gelin beyazlar içinde prenses gibi görünmek zorunda değil! Bazı gelinler geleneksel çizgilerden sıyrılıp sıra dışı bir imaj çizmenin peşinde. Hatta son yıllarda cesaretin sınırlarını zorlayan bu gelinlerin sayısı giderek artmaya başladı. Biz de bu kez cesaretleriyle takdirimizi kazanan o gelinler için harika bir liste hazırladık. Eğer siz de o gelinlerden biriyseniz ve düğün günü hem alımlı hem de sıra dışı görünmek istiyorsanız bu listeye bayılacaksınız.

cilgin-kapak

Zarif, Asi ve Cezbedici

Her ne kadar ilginç bir gelinlik modeli düşleseniz de bir parçanız da gelinliğin alımlı havasında vazgeçemiyorsa bu model tam da size göre! Örneğin biz ombre trendinden ilham alarak tasarlanan gelinliğin eteklerindeki renk oyunlarının yarattığı asi havaya bayıldık. Siz de uzun boyunuzu avantaja çevirmek istiyorsanız kusursuz çizgilere sahip balık model, etekleri renkli bir gelinlik tercih edebilirsiniz.

Cesur Gelinler İçin…

Düğün gününe aylar kaldı ama hala hayalinizdeki gibi sıra dışı bir gelinliğe rastlamadınız. Belki de aradığınız sıra dışı gelinlik çok da uzaklarda değildir! Amazonların asiliğini taşıyan bir gelinliğe ne dersiniz mesela? O halde kendinizi deri kemerlerle sarmalanmış, derin sırt dekolteli bir gelinliğin içinde hayal etmeye başlayın. İşte size ipucu! Belki biraz da küçük değişiklikler katarak hayallerinizdeki gelinliğe ulaşabilirsiniz.

cilgin-2

Hem Masum Hem de Sıra Dışı

Evet, sıra dışı bir gelinlik giymek istiyorsunuz. Ancak gelinliğin masumiyetinin de bir başka havası olduğunu biliyorsunuz. Korkmayın, sizin için de birbirinden şık gelinlik modelleri var. Mesela straplez yaka, kat kat tüllerden oluşan harika bir gelinliğe sahip olabilirsiniz. “Peki, böyle bir gelinliğin özgünlüğü nerede” derseniz etek uçlarındaki renk dalgalarını gösterebiliriz. Sizce de muhteşem görünmüyor mu?

cilgin-3

Gelinlikte Crop Modası

Geçtiğimiz yıl dolapların vazgeçilmez parçası olan croplar, gelinlik dünyasına da sızıyor ve ortaya birbirinden iddialı gelinlikler çıkıyor. Eğer gelinliğin resmiyeti size göre değilse neden sizin gelinliğiniz crop bir büstiyer ve etekten oluşmasın. Özellikle parti tadında geçecek yaz düğünleri için muhteşem bir alternatif olabilir.

cilgin-4

Tasarım Modeller

Sıra dışı bir gelinlik denildiğinde akla gelen ilk şey tasarımcıların kapısını aşındırmak oluyor. Öyle muhteşem gelinliklerin altına imza atıyorlar ki aksi zaten mümkün değil. Eğer bizimle aynı fikirdeyseniz ve aradığınız gelinliğe bir türlü ulaşamıyorsanız Nişantaşı ve Galata butiklerine doğru yola düşün deriz. Aralarında çılgın karakterinize uygun bir model tasarlayabilecek onlarca isim var diyebiliriz. Örneğin geleneklerin dışına çıkıp beyaz yerine gri bir tasarım gelinliğin içinde büyüleyici görünebilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!