Sıra Dışı Gelinlik Modelleri

Sıra dışı gelinlik modelleri yazısını hazırlarken sizleri, sıradan gelinliklerden haz etmeyen, sıra dışı olanı arayan kişileri düşündük. Evet ile değişen bir hayat, size seromoni gibi bir düğünün dışında daha ilginç anılar bırakmalı. Rutin ve geleneksel şeylerden hoşlanmıyorsanız, gelinliğe karşı ön yargılarınız var ise bu yazı tam da sizlere göre. Sıra dışı gelinlik modellerinde renkli olanlardan detayda farklı olanlara, vintage’lardan farklı formlara kadar birçok olasılığı düşünerek seçkiler oluştururduk.

Belki gelinliğinizi hazır bulmanız pek mümkün olmayacak ama sizlere seçtiğimiz gelinliklerden ilham alarak ya da doğrudan aynısını diktirmeniz mümkün olacak. Sıra dışı modellere bakarken, mekandan düğünün konseptine göre her şeyi düşünerek karar verin. Bu karar bütünlüğü bozmadan harika kombinasyonları da beraberinde getirecek.

Renkli –Sıra Dışı Gelinlik Modelleri

Sıra dışı gelinlik modeli beğenirken renk size fazla sıradan gelebilir ama, gelinliğinizin nişan elbisesi görünümünden uzak özel bir şeye dönüşmesini de sağlayabilirsiniz! Renklerle birlikte kullaacağınız formlar, kumaşlar ve süslemeler gelinliğinizi oldukça sıra dışı bir seviyeye getirir. Abartılı fırfırlar, büyük çiçek motifleri, gösterişli drapeler gelinliğinize fark katarak dilediğiniz görünüme de kavuşmanızı sağlar.

Detaydaki Fark –Sıra Dışı Gelinlik Modelleri

Sıra dışı gelinlik modellerinde karar kılmaya çalışırken, detaylarla fark yaratma fikrini de bir yere not edin. Baştan aşağı sıra dışı bir görünümün yerine detaylarla da farkınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Sırt dekoltenizde renkli desenlere yönelebilir ya da gelinliğinizin etek uçlarını renkli kullanabilirsiniz. Detaydaki farkı nasıl ortaya çıkaracağınız fikrinde ise gelin buketinizdeki renkler ve çiçekler size ilham verebilir. Sizin için seçtiğimiz modellere bakarak da fikir edinebilirsiniz.

Vintage –Sıra Dışı Gelinlik Modelleri

Vintage deyip geçmeyin. Sizlere öyle örnekler bulduk ki, “gelinliğim böylesine sıra dışı görünmeli” diyebilirsiniz! Vintage kıyafetler de dönem dönem birbirinden farklılıklar gösterebiliyor. Ama bizim sizler için seçtiğimiz modeller tahmin edilebilir bir gelinliğin ötesinde oldukça ilginçler. Sıra dışı kumaş ve süslemelerden oluşan bu gelinliklere hayran kalacağınız kesin.

Farklı Formlar –Sıra Dışı Gelinlik Modelleri

Renkte daha soft tonları tercih etmek isteyenler formda farklılıklara gidebilir. Daha fütüristik formları tercih ederek, sıra dışı bir görünüm elde edebilirsiniz. Gelinliğinizin ön ve arka kısımlarında farklı farklı formlara yönelenerek de oldukça sıra dışı bir gelinliğe sahip olabilirsiniz. Gelinliğinizi farklı gelin buketi ve alışılagelmiş gelin saçının dışında toplayarak da farklı bir duruş elde edebilirsiniz.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!