Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri 

Zarif bir dekolteyi günlük kıyafetlerine taşıyan kadınların, hayatlarının en özel kıyafeti gelinliklerinde biraz ileri giderek derin dekoltelere yönelmelerine şaşmamak gerek! Hayatları boyunca yalnızca bir kez giyebilecekleri o muhteşem gelinliğe ne yapsalar yakışır. Üstelik her kadın dekolte konusundaki sınırlarını iyi bilir ve derin bir dekoltenin zarafet sınırlarını da iyi çizer. Dekolteyi seven gelin adayları için sırt dekolteli gelinliklere yakından baktık. Ve hepsi birbirinden hoş muhteşem gelinliklerden oluşan harika bir liste hazırladık.

Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri – 1

Genç kızların straplez gelinliklere gösterdiği ilgi gün geçtikçe artıyor. Prenses gelinliklerden balık etekli modellere kadar her gelinlikle muazzam bir uyum yakalayan straplez gelinliklerde bir de derin bir sırt dekoltesi olsa nasıl olur? Mesela küçük bir şımarıklık yapıp sırt dekolteli gelinliğinize kalpten bir pencere açtırsanız düğün boyu en büyük ilgiyi gelinliğinizin toplayacağına eminiz. Ya da çiçekli bir gelinliğin havasına hava katmak istiyorsanız yine sırt dekolteli bir model tercih edebilirsiniz.

Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri – 2

Sırt dekolteli bir gelinlik giyecekseniz bazı detayları göz ardı etmemeniz gerekiyor. Örneğin boyunuz çok uzun olmasa bile gövdenizin uzun olması gerekiyor. Eğer boy konusunda kendinize güvenemiyorsanız sırt dekoltenizin ölçüleri konusunda hassas olmanız gerek. Bu konuda tasarımcınızdan ya da butik yetkililerinden yardım alabilirsiniz. Mesela küçük dikiş oyunlarıyla sırt dekoltenizde muhteşem bir hava yaratabilirsiniz. Ya da gelinliğinizin işlemeleri ile hem hoş bir görüntü yakalayabilir hem de dekoltenizin ölçülerinde küçük bir oynama yapabilirsiniz.

Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri – 3

Gelinlik modelinizde sırt dekoltesi konusunda sınır tanımıyorsanız bu modeller tam size göre. Bele kadar inen derin V dekolteler, özellikle dantel gelinliklerde muhteşem bir görüntü yaratıyor. Eğer boy konusunda şanslıysanız size de çok yakışacağını söyleyebiliriz. Derin sırt dekolteli gelinliklere yakışan bir diğer detay da ince askılar. Örneğin taşlı ip askılar, zarif bir detay olarak gelinliğinizle harika bir şıklık yaratacaktır.

Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri – 4

Sırt dekolteli gelinliklerin her zaman seksi bir hava yarattığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü öyle modeller var ki aslında dekoltesiyle masum bir görüntü yakalıyor. Örneğin dantel bir gelinlik modeline açılan pencereyle muhteşem görünebilirsiniz. Ya da straplez gelinliğinizin sırt dekoltesine hareket veren bir kuşak fiyongu, içinizdeki küçük kızı dışarı çıkarabilir.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!