Siyah ve Beyaz Temalı Düğün Fikirleri

 

kapak

“Evet” demek yeni bir hayat, yeni başlangıçlar kısaca yepyeni yaşanacak anlar demek. Aşık olduğunuz kişiden gelen evlenme teklifi ile ayaklarınız yerden kesildiyse eğer sizi gerçeklerle yüzleştirerek adımlarınızın yere basmasını sağlayalım. Düğün tarihini belirlemeden önce karar vermeniz gereken bir şey var ki o da; düğün konsepti. Düğün konseptini belirlemeden ne mekanı seçebilir ne de gelinliğinize karar verebilirsiniz. Düğün konseptine uygun seçilecek mekan, gelinlik ve diğer her şeyin kaderi buna bağlıdır. Müstakbel eşiniz ile birlikte takım olarak Beşiktaş’lı olabilir ya da olmayabilirsiniz ama ikiniz için de siyah ve beyazın  önemi bambaşka ise doğru adrestesiniz demektir.

kapak1

 

Siyah ve beyaz temalı düğün fikirlerine geçmeden önce artık düğün mekanınıza karar verebilirsiniz ve tabii ki tarihe. Şimdi sıra geldi siyah ve beyaz temalı düğün için gerekli olan şeyleri tamamlama. Gelinkten pastaya, dekorasyondan çeşitli fikirlere kadar size bu yazımızda yardımcı olmak istedik. Telaş sırasında unutup hatırlayamacağınız her şeyi biz size hatırlatıyoruz. Dilediğiniz gibi bir düğünün kapılarını aralamak ve kusursuz bir düğün gerçekleştirmek istiyorsanız, işte size anahtar! Bu yazıda aradığınız her şeyi bulabileceksiniz.

 

Gelinlik

Her genç kız için gelinlik oldukça özen göstermeyi gerektiren bir hal alır. Siyah ve beyaz temalı düğün içinse durum daha da çok özenmeyi gerektirir. Siyah bir gelinlik yerine beyaz bir gelinlik tercih ederek detaylarda ya da islemelerde siyah rengini tercih etmeniz daha iyi görünmenizi sağlayacaktır. Beyaz sade bir gelinliği dantel siyah kuşak ile hareketlendirebilirsiniz. Yine sade beyaz bie gelinliğin sadece üst straplez bölümünü siyah kristaller ile işleterek oldukça elegan görünmeyi başarabilirsiniz. Bunun yanı sıra, beyaz gelinlik üzerine siyah dantel detaylar da oldukça romantik bir görünüm elde etmenizi sağlayabilir.

pasta

Pasta

Görkemli , çiçek figürleri ile süslenmiş dev pastalar yerine siyah beyaz temalı düğün konseptinde daha sofistike seçimlere yönelebilirsiniz. Siyah ve beyazın asaletini doğru kullanabilirseniz ortaya harika sunumu olan şahane bir pasta çıkarabilirsiniz. Bunun da ötesinde dikkat etmeniz gereken bir diğer husus; pastayı sunacağınız aparat. Pastanızın renkleri ve kullandığınız malzemeler ile birlikte pastayı sunacağınız materyali de önemseyin. Ne de olsa her şey bir bütün içerisinde olmalı, değil mi?

gelinbuketi

Gelin Buketi

Bir gelin için çokca önemli olan gelin buketinizi, düğün konseptine ve düğün mevsimine göre seçebilirsiniz. Düğününüz yaz, sonbahar, kış ya da ilkbahar aylarında olabilir, dert değil. Siz beyaz gülleri, beyaz orkideleri kullanarak harika bir gelin buketinin sahibi olabilirsiniz. Çiçek tasarımı için tasarımcı ile çalışacaksanız eğer bu marifetli kombinasyonu bırakın tasarımcı yapsın; siz sadece temanızı söyleyin yeter. Bembeyaz gül ya da orkide kombinasyonuna siyah beyaz çizgili saten bir kurdela harika olacaktır, emin.

Untitled-7

Masa Kombinasyonları

Oldukça incelik gerektiren işlerden biri de masa kombinasyonudur. Profesyonel organizasyon ekibi ile birlikte karar vereceğiniz bu gibi şeylerde, temanızı unutmamakta fayda var. Sürekli olarak tema üzerinden düşünürek ilerlerseniz eğer hem sorunları zaman kaybetmeden çözmüş olur hem de kısa sürede yapacaklarınızın kararını vermiş olursunuz. Sizler için seçtiğimiz masa kombinasyonlarından ilham alarak sizde kendi düğününüzde dilediğiniz kombinasyonu bütünselliği koruyarak oluşturabilirsiniz.

 

 

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!