Son Dönem Modası Osmanlı Gelinlikleri

Düğün tarihi yaklaştıkça gelinlik modelinin belirlenmesi gerekiyor. Eğer Osmanlı tarzı gelinlik seçmeyi düşünüyorsanız sizin için birbirinden güzel ve şık Osmanlı gelinliklerini derledik…

Gelin olma hayali kuran her genç kızın mutlaka hayalinde bir gelinlik modeli de bulunuyor. Tabi değişen trendlere göre gelinlik hayali de değişim gösteriyor. Son dönemlerde yayınlanan Osmanlı dizilerinin etkileri ile birlikte gelinlik modellerinde de bir Osmanlı havası esiyor. Osmanlı meraklısı ve hayranı olan gelinlik kızlar Osmanlı gelinlikleri tercih ediyor. Bu tarz gelinlikleri tercih etmek için bir çok geçerli neden bulunuyor. Örneğin Osmanlı’nın narin ve gösterişli işlemeleri gelinlikleri çok daha şık ve zarif gösteriyor. Ya da ihtişamlı modelleri tercih etmek isteyenler için Osmanlı modellerinin ihtişamını yansıtan gelinlikler vazgeçilmez bir tercih oluyor.

Gelinlik seçimi bir düğünün en vazgeçilmez aksesuarı olduğundan düğününüzün hayal ettiğiniz gibi olması için size en uygun gelinliği tercih etmelisiniz. Osmanlı modeli bir gelinlik tercih etmeye karar vermişseniz tarzınızı belirlemiş olduğunuzdan yolun yarısını halletmiş oluyorsunuz. Diğer yarısı ise tabi ki vücut ölçülerinize uygun bir gelinlik bulmak. Bir gelinlik ne kadar güzel olursa olsun eğer o gelinlik sizin vücut ölçülerinize uygun değilse üzerinizde pek de şık durmayacaktır. Bu nedenle beğendiğiniz modeli öncelikle mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz. Endişe etmeyin muhakkak sizin için en uygun gelinliği bulacaksınız. Sizin için birbirinden güzel ve şık Osmanlı modeli gelinlikleri derledik.

Osmanlı modeli denince akla tabi ki Osmanlı kadınlarının vazgeçilmez kıyafeti kaftan geliyor. Kaftan tarzı bir gelinliği tercih ederek tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Üzerinde bulunan derin ve narin işlemeleri ile oldukça şık ve zarif bir gelinlik. Hem Osmanlı tarzını yansıtıyor hem de oldukça şık. Aynı zamanda Osmanlı tarzı tokası ile bütünlük oluşturan bu eşsiz gelinlik ile güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

Farklı bir renk ile Osmanlı modasını yansıtan bu gelinlik hem farklı olmanızı hem de tarzını yansıtmanızı sağlayacak. Oldukça zarif bir görüntüsünün yanında aynı zamanda oldukça gösterişli bir gelinlik olan bu model ile bir taşla iki kuş vurabilirsiniz.

Yine kaftanı andıran ancak daha farklı bir görüntüye sahip olan bu gelinlik ile hayallerinizin düğününe kavuşabilirsiniz. Farklı kol tasarımı ile de hem farklı hem de şık bir gelinlik modelini yakalamak oldukça kolay.

Ağırlığını ve ihtişamını duvağına yansıtan bu gelinlik ile unutulmayan gelinler listesine yazılabilirsiniz. Osmanlı tarzını en iyi şekilde yansıtan bu gelinlik sayesinde tüm gözler sizin üzerinizde olacak.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!