Sonbahar Damatları İçin Ekose Damatlık Modelleri

İlkyaz günlerine veda ettiğimiz şu günlerde sonbaharda düğünü olacaklar çoktan hazırlıklara başladı. Hatta pek çok detay hazırlanmış bile olabilir. Gelin adaylarının ise çoktan birkaç gelinlik provası bitirdiğine eminiz. Peki, ya beyler? Onlar da hazır mı sonbahar düğünleri için şık bir damat olmaya? Birçoğunun hala nasıl bir damatlık modeli istediğine bile karar veremediğini biliyoruz. İşte bu noktada araya giriyoruz ve özellikle sınırları zorlayan damat adaylarını sonbaharın ruhuna uygun ekoseli damatlık modelleriyle buluşturuyoruz.

Sonbahar Damatları İçin Ekose Damatlık Modelleri – 1

Ekoseli damatlık modellerinin sadece sıra dışı çizgiler taşıdığını ve çılgın damat adaylarına yakıştığını sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü aralarında öyle modeller var ki adeta şık smokinlerle yarışır nitelikte. Özellikle kışla yaz arasına sıkışıp kalan sonbahar düğünlerinde ise hayat kurtardığını söyleyebiliriz. Kışın ağırlığını taşıyan smokinlerin yarattığı iddialı tarzdan da uzaklar üstelik. Bu yüzden eğer hem şık hem de rahat bir damat olmak istiyorsanız ekose ceketli damatlık modelleri istediğiniz etkiyi yaratacaktır.

damat2

Sonbahar Damatları İçin Ekose Damatlık Modelleri – 2

Piti kareli gömleklerin tarihinin ne kadar eski olduğunu bilmesek de yüz yıllardır modasının geçmediği bir gerçek! Neredeyse tüm erkeklerin hayatının bir döneminde piti kareli gömleğine takılı kaldığını söylemek mümkün. Peki düğününüzde piti kareli bir gömlek giyebileceğinizi söylesek, cevabınız ne olur? Karizmatik bir o kadar da hoş bir damat olmanız için oldukça şık bir seçenek bizce. Uygun bir kravat ve ceket ya da yelek seçenekleriyle de muhteşem bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Sonbahar Damatları İçin Ekose Damatlık Modelleri – 3

Smokin damatlığınızda küçük bir değişiklik ister misiniz? Cevabınız ‘evet’ ise hemen kareli kırmızı bir gömlek edinin. O çok korktuğunuz smokin damatlığın tarzını nasıl değiştirdiğini görünce biraz şaşıracaksınız. Özellikle kendini smokin giymek zorunda hisseden çılgın damatlar için harika bir seçenek olacağını düşünüyoruz. Siyah papyonu da unutmamak gerek! Bir taraftan sonbaharın havasını yaşatırken diğer yandan da sıra dışı çizginizle uzun süre hafızalardan çıkmayacağınızı garanti edebiliriz.

Sonbahar Damatları İçin Ekose Damatlık Modelleri – 4

İşte bizim favorimiz! Sonbahar gelecek kışın haberini verirken siz ona inatla gökkuşağını anımsatan renklerde bir damatlık tercih edin. Mesela pastel tonlardaki ekose bir gömlek size yardımcı olabilir. Yine açık tonlarda bir pantolon ve şık bir papyonla bu sonbaharın en hoş damadı siz olabilirsiniz. Son olarak gelinin çiçeğinden bir parçayı da yakanıza eklerseniz damatlık sınavından başarıyla geçtiniz demektir.

yelek_5

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!