Sonbahar Düğünleri İçin Davetiye Önerileri

Sonbahar düğünleri için davetiye önerileri denildiği zaman hemen akıllara yaprak süslemeli davetiyeler geliyor. Ama tek seçenek kuru yapraklar değil. Sonbaharla bütünleşen birçok detayı düğün temanıza uygulayabilir, davetiyeniz için de birbirinden güzel fikirlerle karşılaşabilirsiniz.

resimb-50608-3_b

– Sıra dışı seçenekler en çok sonbahar düğünlerine yakışıyor. Çünkü sonbahar mevsimi insanı her zaman şaşırtabilen özelliklere sahip. Bu nedenle düğün davetiyenizi modern ve sıra dışı modellerden tercih edebilirsiniz. Örneğin gezmeyi seven bir çiftseniz saman kağıdı renginde nostaljik bir uçak bileti kullanma fikri hoş olabilir. Aynı zamanda modern ve keskin hatlara sahip, farklı renk ve yazı tiplerinde bir davetiye de sonbahar düğünleri için ideal.

– Son yıllarda her yerde karşımıza çıkan vintage akımını davetiyelerde de görüyoruz. Ama vintage en çok iki mevsime yakışıyor; kış ve sonbahar… Vintage yazı karakterleriyle dolduracağınız bir sonbahar düğün davetiyesi mevsime oldukça yakışacak bir seçenek. Yazıyı fazla olmayacak şekilde kabartmalı da yaparsanız oldukça şık ve sonbahara uygun bir davetiyeniz olur.

-Sonbaharda ağaçlar yapraklarına veda ettiği için en çok yaprak, toprak ve ağaçlar dikkat çeker. İçinde bahar geçen iki mevsim de oldukça renklidir. Ağaçlar aynı zaman da huzurun ve barışın da simgesi oldukları için düğün davetiyesi için de güzel anlamlar barındırırlar. Ağaçların yeşilden sarıya geçerken uğradıkları renklerin görüntüsü muazzam bir güzelliktedir. Kırmızıya kaçan ağaç yaprakları düğününüze renk katacak güzellikte bir düğün davetiyesi oluşturmanıza yarayabilirler. Toprağın renk tonlarını da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yine kese kağıdı renginde bir davetiye seçip kırmızı meşe yapraklarıyla sonbahar düğün davetiyenizi süsleyebilirsiniz. Ağaçlar hem sonbahar davetiyenize hem düğününüze oldukça anlam katacaktır. Sulu boyadan, pastoral görünümdeki ağaçlara kadar birçok seçeneğiniz var. Tek yapmanız gereken size ve tarzınıza en uygun olan ağacı seçmek.

– “Günlerden güz, mevsim sepya” şarkı sözünden de anlaşılacağı gibi, sonbaharın rengi sepyadır. Sepya çoğu kişiye hüzünlü gibi gelse de aslında sonbahar düğün davetiyenize heyecan verici ve gizemli bir hava katacaktır. Ağaçlar, dallar veya yapraklarla süsleyeceğiniz sepya sonbahar düğün davetiyeniz, konukları bir yandan kışa hazırlarken bir yandan da içlerini ısıtacaktır.

– Fazla renkli davetiyeler yaz düğünleri içindir ama yine de hem renkli olsun hem de sonbahar düğününe uygun olsun isterseniz yazı karakterlerini sıra dışı örneklerden seçebilirsiniz. Böylece mevsime ve temaya uzak kaçmayan, eğlenceli bir davetiyeniz olabilir.

– Nostaljinin moda haline geldiği retro seçenekler sonbahar düğün davetiye önerilerinin içinde en çok tercih edileni. Retro inceledikçe ve dikkatli baktıkça güzelleşecek detayları da içinde barındırır. Bu nedenle sürprizlerle dolu, her bakıldığında başka bir detayla yüzleri güldürecek bir sonbahar düğün davetiyesine sahip olabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!