Sonbahar Düğünleri İçin Gelinlik Seçimi

Gelin olmak harika hatta bir rüya kadar güzel. Ama ya mevsimlerden sonbaharsa? Gelinler için stres iki katına çıkıyor. Acaba hava yağmurlu olur mu? Ya çok soğuk olursa? Sonbahar, gelinlik seçimi için en zor mevsim. Fakat her şeyin üstesinden geldiniz, gerginliğe lüzum yok! Sonbahar gelinlikleri için de alternatif çok. Yalnız dikkat etmeniz gereken bazı şeyler var, küçük detayları atlarsanız balayına hasta girebilir ya da düğün gününü böyle bir gelinlik seçtiğiniz için kendinize kızmakla geçirebilirsiniz. Hayat kurtaran küçük tüyolarımızı okumadan, sonbahar için gelinlik seçimi yapmayın!

Çok Uzun Kuyruklardan Uzak Durun! – Sonbahar Düğünleri İçin Gelinlik Seçimi

Her genç kızın hayali upuzun bir kuyruk… Ama rüya gibi bir gelinliğin sırrı kuyruk değil. Özellikle bir sonbahar geliniyseniz, o uzun kuyruk bir kabusa dönüşebilir. Kuyruk konusunda ısrarcıysanız seçiminizi daha kısa olanlardan yana kullanabilirsiniz. Sonbaharda yapılan düğünlerde mekan bir otel salonu da olsa zemin, gelinliğinizin kuyruğunda hoş görünmeyen lekelere yol açabilir.

Gelinlikleri Tamamlayan Etoller, Şallar ve Kürkler – Sonbahar Düğünleri İçin Gelinlik Seçimi

Havalar soğuk ama en büyük hayaliniz straplez bir gelinlikti. Sonbahar düğünleri genellikle kapalı alanlarda yapıldığından panik yapmanıza gerek yok aslında. Sonbahar gelini olacaksanız dekolteli gelinlik modelleri gözünüzü korkutmasın. Çünkü etoller, şallar ve kürkler hayat kurtarıyor. Sonbaharda değişken havayı kontrol altına almak için gelinliğinizle uyumlu bir etol, model seçiminiz ne olursa olsun sorunsuz bir gün için yeterli olacaktır.

Uzun ve Yarım Kollu Gelinlikler – Sonbahar Düğünleri İçin Gelinlik Seçimi

Kuşkusuz sonbaharda en doğru gelinlik seçimi uzun ya da yarım kollu modeller. Hem şık bir görünüm sağlıyor hem de mevsime uygun konsepti yakalamış oluyorsunuz. Üstelik son yılların gözdesi dantelli kollar artık gelinlikler için şık detaylardan biri. Hem göz alıcı hem de sonbahara uygun bir model yakalamak istiyorsanız seçiminizi kollu modellerden yana kullanabilirsiniz.

Satenlere ve İpeklere Sarılın! – Sonbahar Düğünleri İçin Gelinlik Seçimi

Sonbaharda düğün yapmayı bir avantaja çevirin, gelinlik modelinizde kalın satenleri ve ipek detayları kullanın! Soğuk havalardan hoşlanmıyorsanız saten gelinlikler tam da size göre. Birbirinden şık saten gelinlik modeller hem hayalinizdeki gelinliğe ulaşmanızı sağlayacak hem de içinizi ısıtacak. Lüks ipekler ise son yıllarda gelinlik modellerinde çok sık kullanılan bir detay. Sonbahar gelini olacaksanız siz de dekoltenizde ipek kullanabilir büyüleyici bir gelinlikle imzanızı atabilirsiniz.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!