Sonbahar Düğünleri İçin Turuncu Düğün Süslemeleri

 

Sonbaharın ılık rüzgarlarıyla yeniden tanıştığımız bugünlerde düğün gününe sayılı günler kalan çiftlerin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Gelinlikten davetiyelere, düğün mekanından damatlığa kadar pek çok şey çoktan hazırlanmış olmalı. Küçük eksikleri ise hiç dert etmeyin. Çünkü biz sizin için buradayız! Sonbaharın atmosferine yakışır bir düğün için düğün renklerinden ilham aldık ve turuncu düğün süslemelerini sizin için mercek altına aldık. Dekorasyon konusunda hala kararsızsanız endişe etmenize gerek yok. Harika bir düğün yaratmak için aradığınız her şey bu yazıda çünkü!

turuncu-1

Sonbaharın Eşsiz Atmosferinde Turuncuya Yer Açın!

Bize sorarsanız sonbaharın düğün rengi kesinlikle turuncu olmalı. Ağaçların turuncuya boyandığı bir mevsimde düğünlere de en çok turuncular yakışır çünkü. Siz de düğün süslemelerinizle taze çiftlere ilham vermek istiyorsanız dekorasyon detaylarında turuncuyla dans ederek ortaya harika bir mekan çıkarabilirsiniz. Mesela düğün yemeğiniz için klasik masa düzeninden vazgeçip rahat koltuklar kullanabilirsiniz. Önlerine kurulacak geniş sehpalarla ise serin havaya inat sımsıcak bir atmosfer sağlamanız mümkün. Tabii turuncu çiçeklerle dolu şık bir vazoyu sehpaya yerleştirmeyi unutmamak gerek! Geniş bir avize için de turuncu ponpon fenerleri kullanırsanız ortaya muhteşem bir düğün dekorasyonu çıkarabilirsiniz.

kapak-turuncu

Turuncu Detaylarla Canlandıran Dokunuşlar

Her ne kadar sonbaharın gelişini büyük bir özlemle beklesek de düğünlerin en büyük endişeleri de sonbaharın her an değişen havası sebebiyle oluyor. Hatta çoğu zaman havanın kararmasıyla beraber pek çoğumuz kendimizi bitkin hissediyoruz. Düğün töreninizde konuklarınızın bir köşede oturmasını istemiyorsanız onları hareketlendirecek bir dekorasyona ihtiyacınız var demektir. İşte tam da bu noktada turuncu düğün süslemeleri araya giriyor ve konuklarınızın havasını değiştirmek için harekete geçiyor. Örneğin turuncu bir davetiyeyle gelen deniz yıldızının teklifini kim geri çevirebilir ki!

turuncu-3

Düğün Pastasından Gelin Çiçeğine Her Yer Turuncu!

Sonbaharda düğün rengi olarak turuncuyu seçtiyseniz çok şanslısınız. Çünkü hem mevsimi anımsatan detaylardan yararlanabilirsiniz hem de geline dair pek çok noktada turuncu aksesuarları kullanabilirsiniz. Mesela geniş bir ağaç kütüğüne kurulmuş turunculu bir pastayla konuklarınız için hem göze hem de damağa hitap eden bir şölen yaratabilirsiniz. Turuncu laleler ve gelincikleri turuncu rafyalarla toplayıp şık bir gelin buketine sahip olabilirsiniz ya da. Üstelik tasarımı da kendiniz yaparsanız sadece size özel turuncu bir gelin buketiniz olabilir.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!