Sonbahar Düğünlerine Çok Yakışacak Bir Düğün: Bisiklet Konsepti

Hayatınızın en özel gününde gelin arabası yerine rengarenk bir bisiklet kullanmaya ne dersiniz? Hazır sıcak yaz günlerine kısa bir ara vermeye başlamışken tam da sonbaharın romantik havasına yakışır nostaljik bir bisiklet ne de hoş olur! Hatta sadece gelin arabanız bisiklet olmasın, düğün temanız için de bisiklet konseptini seçin ve hayatınızın en renkli anlarını yaşamaya hazır olun!

bisiklet-kapak

 

Eğer bu fikir sizin de başınızı döndürüyorsa doğru yerdesiniz. Çünkü bisiklet konseptli düğünleri sizin için araştırdık ve birbirinden yaratıcı dekorasyon fikirlerinden oluşan harika bir seçki hazırladık.

bisiklet-1

Misafirlerinizi Hem Davet Eden Hem De Karşılayan Şık Bir Bisiklet Olsun!

Bisikletin bir mevsimi olsa hiç tereddütsüz sonbaharlı olur! Çünkü hem hazan mevsiminin havasına hem de nostaljik atmosferine en çok bisikletler yakışıyor. Düğünlere gelen bisiklet konsepti ise yine en çok sonbahar düğünleriyle kusursuz bir uyum yakalıyor. Mesela işe konuklarınızı davet etmekten ve karşılamaktan başlayın. Düğün davetiyenizde vintage bir hava yaratan bisiklet temasını kullanabilirsiniz örneğin. Ya da düğün mekanının girişine bıraktığınız papatyalarla süslenmiş bir bisikletle konuklarınıza şık bir ‘hoş geldiniz’ mesajı verebilirsiniz.

bisiklet-3

Pastalara Bisikletle Gelen Lezzet

Düğün temalarında özen göstermeniz gereken kilit nokta, baştan sona her detayda konsepti işlemek olduğuna göre bisiklet figürünü de dilediğinizce kullanabilirsiniz. Pastaların havasına hava katmak için küçük bisikletlerden yararlanabilirsiniz mesela. Hatta rustik temalı bir düğünle bisiklet konseptini birleştirerek ortaya harika bir düğün töreni çıkarabilirsiniz. Hazır sonbahar da kapımızdayken müthiş fikirlerle iki düğün konseptini birbirine karıştırıp hem şık hem de doğal bir düğün konsepti yaratabilirsiniz.

bisiklet-2

Düğün Fotoğraflarının En Romantik Objesi: Velespit

Peki her şey bisikletin dağıttığı eğlenceli havayla muhteşemleşmişken düğün fotoğraflarınız neden bu güzellikten nasibini almasın! Düğün arabanız olan bisikletle harika anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz örneğin. Hatta birlikte kullanabileceğiniz çift pedallı bisikletlerden kiralayın ve düğün öncesi küçük bir tur atın. Tabii o anları hatırlatacak kareler çektirmeyi de ihmal etmeyin. Ya da tek kişilik bir bisikletle de muhteşem düğün kareleri yaratabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, yaratıcılığınızın sınırlarını biraz zorlamak. Yıllar sonra düğün fotoğraflarına baktığınızda, o günü tekrar yaşıyormuş kadar mutlu olacağınıza eminiz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!