Sonbahar Düğünlerine Özel Balayı Rotaları

Şunun şurasında ne kadar zaman kaldı ki sonbaharda olacak düğün törenleri için? Birkaç ay sonra o çok beklediğiniz an kapınızı çalacak. Her şeyi büyük bir titizlikle hazırladığınızı biliyoruz. Peki, ya balayı rotanız belli mi? Sonbahar havalarına güvenmediğiniz için hala kararınızı veremediyseniz işte sizin için seçtiğimiz balayı rotaları…

Bozcaada – Sonbahar Düğünlerine Özel Balayı Rotaları

Eylül’ün gelmesiyle beraber Bozcaada da en güzel zamanlarını yaşamaya başlıyor. Taş sokakları arasına kurulan Ege sofraları ise her zamankinden daha bir bereketli oluyor. Durum böyle olunca yurt içinde huzur dolu bir balayı düşleyen çiftler için de en doğru balayı rotası olarak ilk sıralara oturuyor. Eğer siz de huzur dolu bir balayı tatilinin hayalini kuruyorsanız Bozcaada’yı listenize ekleyebilirsiniz. Ancak hem samimi hem de keyifli ada yerlilerin arasına karışıp dingin bir atmosferde ömrünüzün en güzel tatilini yaşamak istiyorsanız yerinizi ayırtmakta geç kalmayın deriz. Çünkü tam da sonbahara gelen bağbozumu nedeniyle son dakika planlarında yer bulmakta güçlük çekebilirsiniz.

1-bozcaada-turu

Alaçatı – Sonbahar Düğünlerine Özel Balayı Rotaları

Son yılların gözde tatil beldesi aynı zamanda balayı çiftlerinin de sıklıkla tercih ettiği rotalardan biri oluyor. Yalnız şimdiden uyaralım. Alaçatı kışın ilk günlerine kadar kalabalık bir havayı soluyor. Bu yüzden sonbahar balayınızda aradığınız şey biraz dinginlikse yanlış bir alternatif olabilir. Ancak kalabalıkların arasına karışıp doyasıya eğlenmek bir yandan da düğün stresini üzerinizden atmak istiyorsanız Alaçatı’nın butik otellerinden birini tercih edebilirsiniz.

alacati-yemek

Capri Adası – Sonbahar Düğünlerine Özel Balayı Rotaları

Sonbahar düğünlerinin ardından en çok aranılan şey, çoğu zaman balayını sıcak bir iklimde geçirip sonbaharın kasvetinden uzaklaşma isteği oluyor. Biz de o çiftlere özel ülke sınırlarının dışına çıkarak en çok tercih edilen sonbahar balayı rotalarına da yakından baktık. Capri Adası’na sıra geldiğinde ise yıl boyu romantik bir atmosferi ağırlayan bu Akdenizlinin aslında pek çok çiftin balayı duraklarından olduğunu fark ettik. Eğer siz de bu sonbahar için keyifli bir kaçamak noktası arıyorsanız Capri Adası’nın limon kokulu havasını es geçmeyin deriz.

4_d

Hawaii – Sonbahar Düğünlerine Özel Balayı Rotaları

Egzotik bir Amerikan rüyasına hazır mısınız? O halde sizi bildiğiniz Amerika fikrinden uzaklaştıracak romantik bir adalar topluluğuyla tanıştıralım. Hawaii 18 adadan oluşan konumu ile buram buram romantizm kokan bir balayı noktası. Özellikle sonbaharda hala yazdan kalma günleri yaşamasıyla da mevsim çiftlerinin uğrak noktası olmayı başarıyor. Eğer hem romantik hem de eğlenceli bir balayı düşlüyorsanız Hawaii’nin de sonbahar düğünleri için harika bir balayı rotası olduğunu unutmayın.

hawaii-known_2209a286881fab48

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!