Sonbahar Düğünü Menü Seçimi

Sıcak yaz günlerini geride bırakmak için şunun şurasında ne kaldı ki! Hazan mevsiminin kapımıza dayanmasına sayılı günler var. Mevsimin yaşattığı hızla birlikte masalarımızdaki değişiklikler de başladı. Örneğin yaz meyvelerine veda etmeye başladık bile. Tam da şu sıralar sonbahar düğünlerine hazırlanan çiftler de düğün menülerini oluşturmaya nereden başlayacağını bilemez oldular. Aslında işleri fazlasıyla kolay çünkü düğün menülerine girmek için sabırsızlanan pek çok sebze ve meyve onları bekliyor. Yardımcı olmak da bizim işimiz olduğuna göre sonbahar düğünlerine özel bir menü listesi oluşturmak da bize düşüyor! İşte sonbahar düğünleri sofralarına hem renk hem de lezzet katacak bir menü örneği…

Sonbaharın Ruhunu Yansıtan En Leziz Pastalar Burada! – Sonbahar Düğünü Menü Seçimi

Mevsimin rengi kızıllar olduğuna göre pastalarda da sararmış yapraklar ve ağaç parçaları görmemiz kaçınılmaz! Odun formu kazandırılmış ilginç pastalar ve mevsim meyvelerini toplayan kovalardan ilham alan düğün pastası tasarımları kesinlikle sonbahar düğününüzde başrolü oynayacak! Ayrıca düğün menülerinin en önemli parçası olan pastalarda, mevsime uygun tasarımları rahatlıkla kullanabilmenin yanında içerik konusunda da dilediğinizce özgürsünüz. Havanın ne sıcak ne de soğuk ne olması nedeniyle lezzetinde dilediğinizce oynayabilirsiniz çünkü. Kahve aromalı çikolatalar ve krokanlı düğün pastaları ise en nefis alternatiflerden.

Ara Sıcaklarda Hafif Tatlar – Sonbahar Düğünü Menü Seçimi

Sonbahar her ne kadar kışın habercisi de olsa sıcak yaz günlerinden çıkalı çok olmayacağından düğün menülerinde hafif lezzetlere yer vermenizde fayda var. Sebzeli börekler, peynirli tartlar ve çıtır külahlar hem görünüşleri hem de tatlarıyla konuklarınızın gönlünü fethedebilir mesela. Şık tabak süslemeleriyle de buluşunca ortaya göze de hitap eden bir düğün sofrası için şölen tadında ara sıcaklar çıkabilir.

Ana Yemekte Zarif Sunumlar – Sonbahar Düğünleri İçin Menü Seçimi

Düğün menülerinde en az lezzet kadar dikkat etmeniz gereken bir diğer şey de sunum… Dilerseniz kırmızı ya da beyaz et tercih edin isterseniz balık! Seçiminiz ne olursa olsun sonbahar düğünü menülerine yakışacaktır. Misafirlerinize bir lezzet şöleni yaşatmak için zevkli tabak tasarımlarına ihtiyacınız var. Hayalinizdeki gibi bir sunum için ise düğün öncesi yapacağınız menü tadımında fikrinizi mekan yetkililerine iletebilirsiniz örneğin.

Sonbahara Özel İkramlıklar – Sonbahar Düğünü Menü Seçimi

Sonbahar menüleri için ikramlıkları da unutmadık. Sizin için öyle şeyler seçtik hem çocuklar hem de büyükler bu fikirlere bayılacak. Mesela elmalı kurabiye toplarının büyük ilgi göreceğine eminiz. Karamelli, bonbonlu, fındıklı ve çikolatalı elma şekerleri sayesinde ise hiç kimse düğün büfenizin önünden ayrılmak istemeyecek! Üstelik sonbahar düğünlerinin menüleri için de iddialı bir ikramlık olarak düğün mekanının havasına hava katacaklar.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!