Sonbahar Gelinleri Ayakkabı Modelleri

Yazı geride bırakırken sonbaharın en güzel günlerini karşılamak için de sayılı günlerimiz kaldı. Sonbaharda evlenecek gelinler ise çoktan hummalı bir hazırlığa başladı. Özellikle gelinlik ve aksesuarlarına karar verirken hava şartlarının oyunlarından korkan gelinlerin endişelerini çok iyi bildiğimizden mevsimin etkilerinden kaçan ayakkabılara yakından baktık ve hem şık hem de sonbahar düğünleriyle uyumlu gelin ayakkabılarını, bu yazıda bir araya topladık.

Sonbahar Gelinleri Ayakkabı Modelleri – 1

Sonbaharın romantik havasına da ancak nostaljik bir gelin ayakkabısı modeli yakışır! Pudra pembe tonlarında önü açık şık topuklularla şahane bir uyum yakalayabilirsiniz mesela. Vintage bir gelinlik ile de birleştiğinde ortaya kusursuz bir uyum çıkacağına emin olabilirsiniz. Üstelik hem rengi hem modeliyle sonbaharın yarattığı hüzünlü havaya inatla konuklarınızın içini ısıtacağına da eminiz.

Sonbahar Gelinleri Ayakkabı Modelleri – 2

Sonbahar gelinlerinin en büyük şansı aksesuarlar konusunda şık mı şık pek çok alternatiflere sahip olmaları. Yazın sıcak havası sebebiyle seçilen minik topuklular, kışın ise soğukluğundan doğan kapalı gelin ayakkabısı modelleri rafa kalkıyor çünkü. Hal böyle olunca gelinler de ayakkabı konusunda olabildiğince gösterişli modelleri gönül rahatlığıyla tercih edebiliyor. Mevsimin havasına yakışır koyu yeşil modeller de bu durumdan payına düşeni alıyor ve gösterişi bir yaşam biçimine dönüştüren getiren gelinler için harika bir gelin ayakkabısı olarak fazlasıyla ilgi görmeyi hak ediyor.

Sonbahar Gelinleri Ayakkabı Modelleri – 3

Sonbahar demek biraz da sıcak yağmur geçişleri demek! O halde neden gelin ayakkabısı olarak şık botları tercih etmiyorsunuz? Özellikle açık alanlarda yapılan sonbahar düğünleri için hayat kurtarıcı bir seçenek olabilir. Düğün teması olarak da 2014 yılına damgasını vuran çiftlik konseptini belirlediyseniz daha hoş bir model bulamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Sonbahar Gelinleri Ayakkabı Modelleri – 4

Oz Büyücüsü’nün şirin karakteri Dorothy’nin kırmızı ayakkabıları hangi kızın hayalini süslemedi ki! Elbette pek çok kız çocuğu, yıllar boyu o ayakkabıların hayaliyle yaşadı. Peki, hayatınızın en değerli gününde Dorothy gibi muhteşem bir ayakkabı giymek ister misiniz? Üstelik tam da bir zamanlar hayalini kurduğunuz gibi kırmızı! Sonbaharın sokakları kızıla boyadığı günlerin gelini olma ayrıcalığıyla ayakkabılarınızda mevsim rengini buluşturarak ortaya nefis bir görüntü çıkartacağını söyleyebiliriz.

Sonbahar Gelinleri Ayakkabı Modelleri – 5

Renkli gelin ayakkabılarına ne dersiniz? Aralarında öyle modeller var ki sonbaharın romantik atmosferine fazlasıyla yakışacak nitelikte olduklarını söylemeden edemiyoruz. Mesela önü kapalı, bu mavi ayakkabılara bayılacağınıza eminiz. Üstüne üstlük kemer detayları da gün boyu küçük kazalardan kaçmanızı sağlayacak. Nefis bir sonbahar havasına yakışacak kurdele detayları ise çocukken birlikte uyuduğunuz yeni ayakkabılarınızı aratmayacak kadar güzeller…

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!